arzen jelentkezése globális moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

arzen

more chaos
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 250
10 478
20
V4 karakter
Nea Sjöholm
arzengmod.png


Játékbeli, és fórum neved:
A játékban jelenleg Lilly Zangara a nevem, itt fórumon pedig @arzen.

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
2017-04-30 óta játszok a szerveren, fórumra is ekkor regisztráltam és azóta használom is napi rendszerességgel.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Voltam már TeamSpeak moderátor, szerver adminisztrátor, illetve adminsegéd is. Ezekben a feladatkörökben már sokat foglalkoztam moderációs feladatokkal. Mindig is érdekelt a fórum moderátori pozició. Las Venturason is próbálkoztam egy felvételi szakaszban, és ahogy említettem nem áll messze tőlem a játékosok moderálása, velük való kommunikáció.

Miért pont téged válasszunk?
Mindig is érdekelt ez a pozició. Ahogy fentebb is utaltam rá nem áll tőlem távol a feladatkör. Sok tapasztalattal rendelkezem a szerveren, közel hét éve vagyok aktív játékos. Problémamegoldó képességemmel nincsen gond, segítőkész vagyok. Több ismerősöm is volt globális moderátor (Bakusz, Trevon, deveron) így valamilyen szinten bele láttam a munkájukba, és szívesen végezném én is.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Átlagban 2-3 órát, de ha felvesznek akkor a pozició végett ez meg is duplázódhat. Legtöbbször mindig megvan nyitva a háttérben a fórum.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
Las Venturas-i szerveren voltam adminisztrátor összesen 8 hónapot ez alatt nem kevés adminügyet panaszkönyvet intéztem. Ezzel megfelelő tapasztalatot szereztem hogy hogyan is kell foglalkozni akár kezdő, avagy haladó játékosokkal. Voltam frakció leader is LV-n ezt 13 hónapon keresztül végeztem. Itt V3-on voltam közel 14 hónapig SGH és sose volt rám panasz. Illetve voltam TeamSpeak moderátor is.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Természetesen, napi szinten használom. Hogyha gépnél ülök, akkor TeamSpeak-en is fent vagyok.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Elsőként is elmondanék minden fontos és egy kezdő számára szükséges szabály pontot. Bemutatnám a figyelmezetési rendszer működését. Ezek után elmagyaráznám a BB code használatát. Ha ezek után még merül fel kérdés akkor arra is válaszolnék.

Ismeretséged a csapaton belül?
Ölembével és Maxiival beszélő viszonyban vagyunk, más ismeretségem nincsen.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
Balázsnak hívnak 19 éves vagyok, Pest megyében élek Vácon. Most érettségiztem le, a Budapesti Gazdasági Egyetemre nyertem felvételt, így elég valószínű hogy itt folytatom tanulmányaimat. Kereskedelem és Marketing szakon, ezzel is szeretnék foglalkozni. Számítógépes játékokkal kb 9 éve játszom, jelenleg nagyrészt See-zek de kedvelek még ezen kivül egy pár játékot Valorant, CSGO, Lol. Igaz ezek közül napi szinten már egyikkel sem foglalkozok. Másik kedvelt időtöltésemnek a sorozat nézést mondanám, ha nincs más akkor ezzel vagy éppen foci meccsek nézésevel töltöm az időmet. Sokáig fociztam így ez megmaradt és a mai napig nyomon követem a top bajnokságok nagyrészét, viszont jelenleg nem sportolok semmit. Ennyit tudok nagy vonalakban magamról elmesélni.
 
Utoljára szerkesztve:

Kaz

Újonc
2020. 05. 29.
74
541
V4 karakter
Andrea Haxen
LV karakter
Hayden Pardo
Okos, értelmes és jószívű tag, aki tisztelettel és jó szándékkal munkálkodna a közösségben. Jó lenne ha egy ilyen sráccal bővülne a global mod csapat.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: bencx. és arzen

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 057
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.
Ne csüggedj, lesz még alkalom ahol bizonyíthatod rátermettséged.




Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
  • Hűha
  • Szomorú
Reactions: arzen és aricsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.