Áruszállítóknak közös rádió frekvencia (szkript révén)

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
543
996
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Sziasztok!

Javaslom, hogy akik felveszik a fuvarlevelet (tehát elvállalják a fuvaros munkát), azok automatikusan kapjanak jogosultságot egy közös rádió frekvenciához - kizárólag addig, amíg fuvaroznak, tehát van fuvarlevelük. Ezt írja is ki a játékosnak, ha megkapja a fuvarlevelet, hogy van lehetősége használni a közös rádió frekit, viszont szüksége lesz hozzá egy rádióra. Ezáltal a kezdő játékosok is már szokják, hogy kapcsolatba lépnek más játékosokkal, picit talán a monotonitást is megtörné, elvégre picit lehetne szórakozni is. Valamint kiváló lehetőség lenne segítségkérésre is. Több fuvarost is szállítottam már, mert lerobbantak, eltörték valamijüket és nem jött ki a mentőst, így ha valaki lerobbanna LS-ben és egy fuvaros épp LS-ben van pl. BMS-nél, akkor így simán segíthetnének is egymáson - akár pl. akksi probléma -> lásd bebikázás és még ingyen is lenne.

Szerintem jót tenne a közösségnek ez az ici pici szkript.

Köszi, hogy elolvastál.

Üdv.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
763
3 899
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
"Te Dzsánni, küld el már viberen a mai házit"
"Ezek a fasszopó rendőrök megint igazoltatnak zacis mellett, üssük el együtt őket"
"Eladó Mercedes E500 6 venom, egyedi rendszám, stb"
"Vkit erdekel fegyo?"

Pár példa a sok közül, hogy milyen anarchia menne a rádión.
Nem jó ötlet.
 

Andypapa

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 09. 04.
371
555
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Még több, mint 10 éve SA:MP-om emlékszem, hogy a kamionosoknak volt közös frekvencia. Sajnos pont az előző kommentben szereplő példák miatt mostmár nem tartanám jó ötletnek a behozatalát. Az elképzeléssel alapból nem lenne probléma, sőt...
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
452
5 229
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Seenion alapú "groupchat", megoldva. Ott még meg is marad és alapból írja a karakter nevet meg karakter ID-t zárójelben. Modernebb is, aztán aki használja használja, aki nem nem. Nincs legalább a pofádba tolva az amit levi is mondott, ha nem vagy rá kíváncsi..
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
409
1 100
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Az a gond, hogy az áruszállítós munka nem frakcióként működik, és csinálhatja az is, aki tényleg RPs és nem trollkodna bele, meg az is, aki csak azért regisztrált, hogy non-montaget készítsen Youtubera vagy TikTokra. Nem támogatom.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
360
931
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Az a baj hogy pont annak a rétegnek adnál oda egy ilyen opciót aki még csak tanulgatja az RP szervereket
És elsők között azt tapasztalná hogy pörög a sok nonos rádiózás

Ez maximum úgy működhetne ha 10-15 előre megírt bablon közül lehetne csak választani. Segítségkérés, üdvözlés stb
 
  • Tetszik
Reactions: Attesz17

Aiden.

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v4
2023. 07. 18.
185
157
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Hali. Maga az ötlet jó lenne ,de mindannyian tudjuk mi lenne a vége. Ezért én nem támogatom.
 
  • Tetszik
  • Menő
Reactions: Icco és DriftV2

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
644
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Egyetértek a fentebbiekkel, viszont a kezdők segítése ezen a téren átgondolandó. Csak vajon mennyi normális kezdő játékos lenne, aki ezt normálisan is használná?🤔 Az ötlet leírása nekem nagyon is tetszik, viszont én most tartózkodom, ami nekem azt jelenti, hogy támogatnám is az ötleted mert nem hülyeség, de a fentebbi gondok hagynak ki vetni valót!
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
780
2 366
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell

Aiden.

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v4
2023. 07. 18.
185
157
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
hol?

te, mint volt admin igazán tudhatnád hogy mi lesz a vége.

nem jó az ötlet!!!!!!
Hali! Szívesen kifejtem neked ,hogy milyen részből tartom ezt az egészet jó ötletnek. Személyes véleményem szerint hozhatna a fuvarozásba egy kis RP-t. Nem kell messzire menően nagy dolgokra gondolni ,csak egy apró színesítés. Az Urma Transos kollégák infózhatnának egymás közt ,hol mikor láttak pl. Trafit , rendőrt , levan-e zárva a határ stb.. Viszont ,mint ahogy említettem is sajnos nem kivitelezhető a kezdő játékosok ,átlag hozzáállásával.

Remélem így sikerül átlátni mire is gondoltam azzal kapcsolatban ,hogy ez egy jó ötlet lehetne.
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
780
2 366
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
Hali! Szívesen kifejtem neked ,hogy milyen részből tartom ezt az egészet jó ötletnek.
Szia! Én is szívesen kifejtem neked, hogy milyen részből tartom rossz ötletnek ezt az egészet.
Személyes véleményem szerint hozhatna a fuvarozásba egy kis RP-t.
Személyes véleményem szerint nem hozhatna a fuvarozásba egy kis RP-t, funt viszont igen.
Nem kell messzire menően nagy dolgokra gondolni ,csak egy apró színesítés.
Ha csak közelre menő dolgokra gondolok, nem apró színesítés, csak még több fun/nonrp jail --> afk ---> kedv goes brrr ---> lelép ---> játszik mást.
Az Urma Transos kollégák infózhatnának egymás közt ,hol mikor láttak pl. Trafit , rendőrt , levan-e zárva a határ stb..
Nem tudom mióta játszol, vagy hogy vagy-e valamilyen rendvédelmi szerv tagja, hát egy behatolást nem tudnak megcsinálni rendesen, úgy hogy ott van a közös frekvencia..
Viszont ,mint ahogy említettem is sajnos nem kivitelezhető a kezdő játékosok ,átlag hozzáállásával.
Itt pedig egyetértek!!
 

Aiden.

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v4
2023. 07. 18.
185
157
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Szia! Én is szívesen kifejtem neked, hogy milyen részből tartom rossz ötletnek ezt az egészet.

Személyes véleményem szerint nem hozhatna a fuvarozásba egy kis RP-t, funt viszont igen.

Ha csak közelre menő dolgokra gondolok, nem apró színesítés, csak még több fun/nonrp jail --> afk ---> kedv goes brrr ---> lelép ---> játszik mást.

Nem tudom mióta játszol, vagy hogy vagy-e valamilyen rendvédelmi szerv tagja, hát egy behatolást nem tudnak megcsinálni rendesen, úgy hogy ott van a közös frekvencia..

Itt pedig egyetértek!!
A válaszaidra reflektálva ,nem véletlen írtam le a végén ,hogy felkell nőni a feladathoz ,hogy ennek legyen értéke a szerveren. Viszont addig offos.