Áruszállító saját autóval

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
275
885
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Ha jól emlékszem ez már többször is fel volt vetve, és ha elfogadásra került volna akkor bejött volna V4-el. Ettől függetlenül továbbra is támogatom!
 

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
565
958
20
🇭🇺
LV karakter
iwata yorimoto
ez már többször is fel volt vetve
Valóban. A mostani sprinterekkel is azért lehet elég szépen "döngetni", szerintem van elég élménye mindenkinek ezzel kapcsolatban. Az, hogy most céges autó vagy saját szerintem nem változtatna semmit sem a közlekedésen. Sőt, inkább a kellemetlen szituációkat szaporítaná.
 

Timur

Barangoló
2020. 02. 16.
91
30
Kaposvár
V4 karakter
Timur Vasziljevics
LV karakter
Adriana Rinaldi
Én támogatom ezt az ötletet,de úgy hogy v4re és LV-re is hozzák be. De miért is lenne jó? Azzért mert általában egy ember jobban vigyázik a saját jármüjére mint egy munkás járműre, mivel a sajátot elkell vinni szereltetni ami meg drága,nekem ez a meglátásom.
 

Dixie

Zöldfülű
2019. 04. 02.
224
712
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
Régen V2 és V3 elején volt a kőfejtő munka ahol waltonnal a bányából kőfeldolgozóba majd onnan az LS kikötőbe kellett vinni. Mindenhol lerobbant waltonokat és hullákat láttál, mert mindenki nyomta hisz ment 280-al (venomosan!!). Most se lenne másképp, illetve ha be is jönne a következő az lenne hogy emeljék meg a keresetet mert mindig összetörik az autó. NEM TÁMOGATOM!
 

Ezerforint

Never give up
2019. 01. 10.
714
697
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Én már ennél az ötletnél tovább is mennék! Csak saját autóval lehessen végezni ezt a munkát. Mert káosz ahogyan közelekednek a munkajárművel egyes emberek. Lehet a ha saját autójuk lenne jobban odafigyelnének. De ameddig egy munka van a szerveren ez kivitelezhetetlen. Ha a palettán több munkalehetőség lenne. Akkor látnám ennek az ötletnek értelmét.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 627
5 208
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
V2 karakter
Bruno Seanetti
Többször fel lett vetve már ez a téma LV és V4 szervereken egyaránt, el lettek utasítva. Szerintem Nem kell a 8 venomos saját sprinter az áruszállításhoz. Elég kerülgetni a keresztül-kasul átvágó gyári tuningos dömper sprintereket is, nem kell hogy még 300-al repüljenek..
 

sziakamera

Újonc
2023. 08. 13.
22
32
V4 karakter
Alice Blitz
LV karakter
Alice Blitz
Nem az urma transtól kapják az emberek a 8 venomos sprintert hanem csak az járna 8 venomos sprinterrel aki megveszi magának. És aki száguldozni akar a 8 venomos sprinterrel (de akár lehet az egy 8 venomos bobcat is, esetleg egy 8 venomos ferrari is akár) az urma trans nélkül is meg tudta tenni eddig...
 
  • Tetszik
Reactions: Padawan180

pedropedro

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 07. 17.
332
361
LV karakter
Nefeli Petroula
Vessünk fel egy példát, szerver 99,8%-a NEM urmázik, mert nincs szüksége rá! Szerintetek, akinek van pénze saját Sprinterre, ami 8 venomos, és egyéb tuningos, majd pár ezer dollárért cserébe majd Urmázgat? Ez szerintem veszett fejsze. NEM támogatom!
 

Bowi

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 27.
271
240
V4 karakter
🥀
LV karakter
Lucio Escudero🥀
V2 karakter
🥀
Szia, ahogy már említették többször is felmerült és egyértelmű elutasítást is kapott ez a felvetés. Ugyan az az álláspontom hogy nem jó ötlet. A legtöbbet már felettem lévő hozzászólók ki is fejtették. Így is a sprinteresek okozzák a legtöbb fejfájást hisz nekik csak két gombnyomás a javítás míg valakinek fél óra.
 

sziakamera

Újonc
2023. 08. 13.
22
32
V4 karakter
Alice Blitz
LV karakter
Alice Blitz
Vessünk fel egy példát, szerver 99,8%-a NEM urmázik, mert nincs szüksége rá! Szerintetek, akinek van pénze saját Sprinterre, ami 8 venomos, és egyéb tuningos, majd pár ezer dollárért cserébe majd Urmázgat? Ez szerintem veszett fejsze. NEM támogatom!
Egészen biztos vagyok benne, hogy van aki Urmázgatna a 8 venomos Sprinterével. Nem egy és nem kettő 20+ szinttel rendelkező játékost láttam már urmázni, többen is vannak akik szórakozásból csinálják, így pedig végre lenne is értelme a Sprinternek mint saját autó, ha már tárolni sem lehet benne több dolgot mint mondjuk egy 370Z-ben...
 
  • Tetszik
Reactions: Benett.

Zoky

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 23.
402
266
Erdély
www.tiktok.com
V4 karakter
Mia_Fraser
LV karakter
Rico_Alejandre
Ha úgy vesszük lehet kevesebb balesett lenne. Egy egy URMA sprinteres semmit se törődve száguldozik, ha ütközik valakivel veszít valami összeget. Újra bérel egy új kocsit és megy tovább az élet. De akit elütött nagy valószínűséggel saját kocsija volt. Utána elmegy megvárja a szerelőt, kifizeti.

Aki saját kocsival végezné a munkát biztosan sokkal figyelmesebben, óvatosabban hordaná ki az árut. Mivel így nem csak a fizetése bánja.

Meglehetne csinálni ha saját kocsiddal mennél akkor, ha ütközöl vonjon le pénzt, mivel rp szerint megsérült az áru is. Pluszba ki kellene fizesd a szerelést.

Szerintem így korrekt lenne a bérlős playerekkel szemben is.
 
  • Tetszik
Reactions: Suba és SpaceX