Arthur West ==> Angelo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arthur

Újonc
2019. 01. 10.
38
132


Játékos neved:
Arthur West

Serialod:
25454D6F65197C4FFA5E57C0261DEC03

Aki bannolt:
Angelo

Bann pontos indoka:
Adminszidás, OOC szidás, OOC minősítés, PM stílus UB NINCS!

Bann időtartama:
Nincs megjelenítve!

Amiért unbant szeretnél kapni:
Úgy érzem hogy történt egy kis félreértés Angelo és köztem. Egy teamspeak 3-as tárgyalás szerintem ráférne erre az ügyre mivel szeretnék játszani a szerveren.
A történet a következő volt: Két illető folyamatosan szórakozott velünk IC/OOC egyaránt, viszont nekem elég gusztustalan stílusom van. Hívtam egy admin-t aki nem sokat tudod az ügyben segíteni. Miután észrevették, hogy eléggé pipa vagyok ezért jó kedvükben elkezdték ütögetni IC társamat aki meghalt. Nálam itt telt be a pohár. Megmondtam a véleményem elég gusztustalan és felháborodott stílusban avagy elküldtem őket egy szebb vidékre. Az OOC káromkodás után, elkezdtek kioktatni és flegmázni velem. Itt már nagyon ki voltam idegelve. Természetesen hívtak egy admin-t név szerint: Angelo-t. Angelo nem igazán hallgatót ki, de megértem mivel hirtelen felindulásból nem a megfelelő stílussal beszéltem az ő jelenlétében. Miután megkaptam a 300 perces jail-em ((megjegyezném, hogy az első jail-emet a szerveren)) akkor tovább folytattam a dolgot és így kaptam az örök ban-nomat.

Megjegyzés:
Megbántam azt, hogy így viselkedtem. Kérlek Angelo vedd azt figyelembe, hogy idegességemben írtam azokat a mondatokat és nagyon sajnálom. Azalatt a két hónap alatt kifejezhetem azt, kellemes csalódásként,hogy tudtam változtatni modoromon/stílusomon. Sajnálatos módon megtettem amit megtettem, hogyha vissza tudnám forgatni az idő vaskerekét akkor megtenném, de mivel nem így müködik ez a dolog így csak egy Unban-t kérnék. Nem kérem, hogy bocsáss meg, csak adj egy esély-t, hogy bizonyítsak, hogy újra a szerveren játszhassak és tölthessem szabad időmet kellemes baráti társasággal.
"Még egy rühes kutyának is jár egy kis napfény." - Lefty
 

Arthur

Újonc
2019. 01. 10.
38
132
Viszont a Teamspeak 3-al van egy kis probléma, miután megírtam a levelet és kipublikáltam el felejtettem azt hozzátenni, hogy teamspeak-ről is kaptam egy ban-t. A ban úgy nézet ki, hogy bementem egy szobába melyben trollkodtak és engem is kibannoltak. Számomra nem igazán létfontosságú a TS szóval nem is állt szándékomba Unban-t kérni onnan akkortájt. A szituáció jelenleg az, hogy szerverről és Teamspeak-ről is le vagyok egyaránt bannolva. Esetleg egy Globális Moderátor le tudja venni ezt a bizonyos "Ban-t" kis időre?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.