Arthur Marc ---> Derren Conrad [Clancy]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzs3K

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
177
559
25
Miskolc
V4 karakter
Arthur_Marc
LV karakter
Jack_Hathaway
report-final.gif


Panasztevő felhasználó neve:
Dzs3K

Panaszra tett felhasználó neve:
Derren Conrad

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Licitre rakott egy házat ami a tegnapi (2023.10.09.) napon délben járt le, a licitet én vezettem és nyertem meg. Vártam hogy felkeressen napközbe mivel délbe volt vége a licitnek, ez nem történt meg még aznap este kilenc óra környékén írtam neki privátban hogy akkor mikor lehetne átvennem a házat, nemrégiben kaptam csak választ tőle miszerint Ő kapott privátban jobb ajánlatot és eladta másnak. Imgur linkben szerepelnek a dolgok és link a hírdetéshez: https://forum.see-game.com/threads/licit-palomino-haz.401035/#post-1874495

Bizonyíték (pl.: log, kép, videó, link):


Megjegyzés:
-
 
Utoljára szerkesztve:

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
245
373
V4 karakter
John Shelton
Sziasztok, a panaszt én fogom kivizsgálni. Első körben várom @Milka válaszát a panasszal összefüggésben.
 

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
344
472
Aszófő
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco
Sziasztok. Nem tudok erre mit válaszólni, ha jobb ajánlatot kapok, akkor egyértelmű azt fogadom el. Tudtommal nincs leírva sehova, hogy privátban felkeresett személyeknek nem adhatom el!

Edit: A hétfői napon nem is voltam elérhető, ezért nem tudtam szólni, de láttam hogy este írt, ezért megtiszteltem hogy vissza írok neki. Nem tudtam hogy milyen gondom/dolgom lesz az nap, és hogy otthon leszek-e. Ezért elnézést kérek!
 
Utoljára szerkesztve:

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
245
373
V4 karakter
John Shelton
@Milka küld el nekem a teljes privát beszélgetést.
 
  • Tetszik
Reactions: Milka

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
245
373
V4 karakter
John Shelton
Utólag kiderült, hogy nem fórumon, hanem TS-en történt a privát beszélgetés.

Milka válasza:
Nem tudok erre mit válaszólni, ha jobb ajánlatot kapok, akkor egyértelmű azt fogadom el.

A hirdetési szabályzat rendelkezései alapján nem fogadhatod el a jobb ajánlatot, bármennyire is tűnik neked egyértelműnek, ha korábban licitálásra bocsátottál egy terméket, abban az esetben, ha a leendő vevő a kezdőárat megadja licitálás határidőn belül, köteles vagy a legmagasabb ajánlatot tevő fél részére a terméket átadni.

Milka válasza:
Tudtommal nincs leírva sehova, hogy privátban felkeresett személyeknek nem adhatom el!

Ez szó szerint valóban nincs leírva, de ez még önmagában nem zárja ki azt, hogy más szabályzat ne rendelkezne ettől eltérően.

1.6) Ha feladsz egy hirdetést (akár licitálási lehetőséggel vagy anélkül), minden esetben KÖTELES vagy eladni az általad kínált árucikket az első olyan érdeklődőnek aki megadja az általad kiszabott árat! (Kivétel, ha többen is megadnák 3 órán belül azt az árat. Abban az esetben kérhetsz rá nagyobb ajánlatot az előző érdeklődőtől. Licitálás esetén NEM érvényes a kivétel! )
Büntetés: 20 büntetőpont.

A panasz jogos, büntetést kiosztottam.

Üdvözlettel,

Clancy.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzs3K
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.