Arthur D Dorsh//Roller jelentkezése teamspeak 3 moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

Roller



IG neved:
- Arthur D Dorsh -

Mióta használod a TeamSpeaket?
- 3 éve. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Napi 5-6 óra. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- 8-9 óra. -

Miért válasszunk be téged a csapatban?
- Hát igazából csak ki szeretném magam próbálni hogy hogy állom a helyem. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Hát erre olyan válasz tudok adni,hogy próbálok aktív és segítőkész lenni. -

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Kipróbálni hogy állom meg a helyem. -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Elmondani az alapvető szabályokat,majd amit nem tud,próbálok választ adni. -

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- 1. Kötelező az IG név használata, mindenki számára. Hírességek / történelmi személyek neveit tilos Nickname ként használni. Ezen felül tilos az olyan karakterek használata a névben, melyek a magyar nyelv által nem ismert karakterek (pl. kínai, arab), más betűtípussal használt nevek ( Adminisztrátor sem kivétel ) . IG név használata alól kivételt képeznek a következő jogosultsággal rendelkezők: Nem SeeMTA Játékos, Adminisztrátor továbbá bármelyik más magasabb rangú személy.2. Mások piszkálása, zaklatása, szidása, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni.
3. Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
- Nincs. -

Referenciád:
-
Igen voltam az LV TeamSpeaken egy kis ideig igazából,más szervereken,pl. San,External szervereken. -

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Szépen és kultúráltan elmagyarázom,hogy ez nem lehetséges. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:

- Sziasztok,Kabács Rolandnak hívnak.Jász-Nagykun-Szolnok megyébe élek,Jászdózsán.Általános hobbim a gépezés,és a kezdő programozás.Néha,néha a barátokkal elmegyünk focizgatni,'gangolni' a faluba.3,3.5 éve rp-zek.SeeMTA-t kb. 2016.decemberében kezdtem el.Idén ballagtam el az általános iskolából.Röviden ennyi rólam. -
 
Utoljára szerkesztve:

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 422
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali. Alapvetően az első 3 válasszal nem lenne gond véleményem szerint, ám rövidek, és az egész lap is eléggé visszafogott lett tartalomban és hosszban. Jobban kifejthetnéd a dolgokat, több mindent írhatnál oda, illetve a referenciánál nem tulajdonságokat vagy erényeket kell megadni, hanem hogy ha esetlegesen voltál már moderátor.

Sajnálom, de ezt a lapot ilyen formában nem tudom támogatni. Ettől függetlenül sok sikert.
 

Rolika

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
271
171
22
Debrecen ééés Románia(Diószeg)
V4 karakter
Aron Sierra
LV karakter
Aron Sierra
V2 karakter
Aron Sierra
Hali. Átolvastam a lapodat ami szerintem nagyon rövidre sikeredett. A tartalma viszont eléggé jó. Ebben a formában NEM TÁMOGATOM!
 

Wanda

Újonc
2019. 01. 12.
32
239
22
Kiskunhalas
Szia, elolvastam a lapod, sok helyen ismétled magad, nagyon röviden válaszolsz a fontos kérdésekre. Illetve amit tudok ajánlani "hát"-al ne kezdj mondatot, próbálj meg ennél komolyabban fogalmazni, van még időd kijavítani. -Wanda
Egyenlőre nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kyle

theRajmii

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
39
7
V4 karakter
Rajmii Da Colins
Elég rövid lap lett, de nem mondhatni el róla, hogy tömör, de ha még editelsz ezen akkor jó lesz, sok sikert!
 

Holi

Zöldfülű
2019. 04. 10.
180
217
V4 karakter
Honey Weatherly
LV karakter
Még nincs
V2 karakter
Még nincs
Szia!
Nagyon rövid lapot hoztál össze, amíg nem bővíted, sajnos nem támogatom.
#Holi
 

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
28
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Szia, olyan kissé mintha csak vállat vonva "lesz ami lesz" alapon írtál volna egy teljesen átlagos, sőt rövid lapot.
 

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
145
584
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Hát ez elég rövidre sikeredett pár dolgot oda böffentettél, elmegy alapon de szerintem ez ide kicsit kevés lesz. Kiváncsi lennék, hogy tsen egy meghallgatás folyamán hogy szerepelnél.
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 994
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
Sajnáljuk, de a lapod nem nyerte el a tetszésünket, ezért elutasításra került. De ne csüggedj, lesz még lehetőséged jelentkezni legközelebb.​
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.