Artemij Grigorij jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Öcsikesz

Újonc
Támogató
2021. 12. 27.
19
16
Hódmezővásárhely
V4 karakter
Miroslav_Leonid
V2 karakter
Artemij_Grigorij
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Artemij Grigorij
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 33540
IC SZINT: 26

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/kNT9tZj

EDDIGI FRAKCIÓID: Régen voltam katonaságban, navban, és fixnél.
TÁVOZÁSAID OKA: Katonaság bezárt sajnos, Navot leadtam, mert nem éreztem jól magam a frakcióban, a Fix-et meg időhiány miatt adtam le.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 5 óra meglenne simán.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 7-8 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Persze
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Noel-nak hívnak, 17 éves vagyok, utolsó éves hegesztő szakon. A suli mellett melózni járok egy hegesztő céghez, mint munkás. Szegeden élek 10 éves korom óta, az előtt Hódmezővásárhelyen laktam. Hobby-m szerencsére a munkás is, magyarul a hegesztés, imádok kis bábúkat hegesztgetni. Most éppen egy Forma 1-es autón dolgozom, de már vannak kész hegesztett házak, szobrok. Nyilván nem nagy szobrok ezek, hanem 10-20 cm-esek. De a hegesztés mellett, nagyon szeretek focizni, illetve kosarazni is. Nemrég kezdtem el autóra a jogsit, és szerencsére a kresz vizsga sikerült is elsőre, és pár nap múlva megyek vezetni :D

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Azért szeretnék a frakcióhoz csatlakozni, mert kiszeretném próbálni ismét magam, mint szerelő, illetve szeretek egy társasághoz tartozni és én úgy érzem, hogy itt megtalálnám önmagam. Vonz mint pénzszerzési lehetőség, illetve nem igényel nagy erőbefektetést. Nagyon egyszerű-tanulható, és élvezetes.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm hogy elolvastátok a lapomat, további szép napot nektek!?​
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.01.14. 20:00 Amennyiben az időpont nem megfelelő, a betanítás időpontjától számított 48 órán belül lehetséges még bekerülni amennyiben felkeres egy vezetőségi tagot.
 
  • Imádom
Reactions: Öcsikesz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.