Arsenie Gorkij ----> Tom

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Arsenie Gorkij

Panaszolt fél admin neve:
Tom

Panasz pontos megfogalmazása:
Admin kihasználás / admin dutyban való kocsikázás / jogtalan admin jail

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/IKML6UQ

Megjegyzés:
Nos viszont kezdem ott hogy bent funolt a fix telepen majd össze törte a traktorom mint látható a képen majd lefixelte a 918 és be dutyzott a képen látható hogy dutyban furikázik majd írtam neki hogy : " Nem kéne adminként funolni inkább példát kéne mutatni " nem válaszolt rá és írtam neki hogy "forumon tala " nos tudtommal a forumon tala kifejezést nem tartalmazza azt a szót hogy Panasz könyv ha benne van hogy Forumon tala szövegben a pk akkor én kérek elnézést de mivel szemmel láthatóan nincs így nem fenyegettem senkit ! És igen még egyszer meg említem hát ha most Tom fog rá figyelni amit írok és észre is veszi " Nem kéne adminként funolni és más player járművét szét törni hanem inkább példát kéne mutatni !. A képek minden elmondanak !.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Tom

Újonc
2019. 01. 10.
34
1
V2 karakter
Tom D Lorenz
Igen beléptem dutyba mert azután kigeteltem a kocsit ( haver kocsija ) mg megfixeltem az nem azt jelenti hogy furikazok vele nem volt funkció 1 Jacob drogo beengedett ismerem mondta utolsónak szerel meg stb stb poénkodott aztán abba mi a fun a kocsiba megnézheted most is dutyzom egyből megfixeltem repültem is dutyba Riider haverom adta ide a kocsit Rider D Lorenz de várom a bírálást
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Csak kíváncsi vagyok hogy 1 képet nézünk ? Tisztán látszódik hogy belementél a traktoromba és lefixelted magadnak hisz már utána nem is füstőlt a 918 a másik meg végig a kocsiban voltál . Az meg hogy kié a kocsi nem lényeges szerintem... illetve nem értem ha tagadod azt hogy traktorba belementél akkor miért írtál rá rp-t és miért fixelted le utána a kocsid
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
már rég előtte is be voltál dutyzva de nem fogok itt vitatkozni mivel a képek és a képen látható idők nem hazudnak várom a bírálást...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.