Arsenie Gorkij --> Max

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Arsenie Gorkij >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Bug esetén nem segített >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Mint ahogy a képeken is látható több alkalommal is mondtam hogy bug de erre annyi volt a válasza "ő nem ismeri ezt a bugot". Kérdem én ha egy admin nem ismer egy olyan bugot mint pl : mikor kijössz az intiből és az ajtó mögé bugolsz, akkor nem köteles segíteni rajtad?! Elég érdekes egy néző pont. Viszont oké nem volt képem a pillanatról ahogy égtem de kérdem én akkor a motorom miért lett tk miközben rajta ültem animban ? Mint ahogy a képeken látható nem tudott rá magyarázatot adni. Amikor meg elmondtam akkor a válasza " ő nem ismeri ezt a bugot ". Viszont maga a bug az volt hogy a tűz térképen nincs de viszont látni lehet mivel amikor eloltották nem indítottam újra az mta-t így ezáltal nekem ugyan ott égett. A képek magukért beszélnek. Köszönöm várom a bírálást . >
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Semmilyen bizonyítékot nem adtál arról, hogy te bug miatt haltál meg azon kívűl, hogy PM-ben ezt írtad, ami ugye nem bizonyíték.
Ezelőtt én egy embertől sem hallottam ilyen bugról(majdnem nyitás óta játszok, azért a bugok többségét ismerem), emiatt nem segítettem.
Szándékosan írtam is neked, hogy szükségem lenne legalább egy képre(amit a PK-hoz igen, de nekem valamiért nem küldtél el), ami alapján tudtam volna segíteni.

Illetve nem bugtól haltál meg, ugyanis a tűz pontosan látható volt előtted.
A térképen látható piros csak egy figyelemkeltő jelzés, ami ne is mondjam, a valóéletben nincs ott.
 
Utoljára szerkesztve:

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Mivel nem tudtam adott pillanatban bizonyítékot fényképezni mivel csak a motoron ültem , ha ennyire bele akarunk menni közel 500 ezer játszott percem van lassan 3 éve játszom a szerveren és még ilyent nem láttam / hallottam hogy egy admin mikor bugot fedez fel nem segít annak aki éppen áldozatául esett. Én magam is voltam admin ,legalább annyit megtettem volna hogy oda getelem az adott playert hogy legalább egy bizonyítékot fotózzon arról hogy épp ott ég a tűz . Más részt írtam hogy ilyen helyzetben más indok nem jöhet szóba csak az hogy tűz. Erre te se tudtál más magyarázatot adni ,ezért kezdtem el újra és újra mondani hogy BUG de te csak azt írtad hogy nem ismert ilyen bugot . Attól hogy egy adott admin nem ismer egy bugot jó aláírom , de az hogy amikor szembesül egy új buggal akkor még csak utána se jár , ez már egy kicsit érdekes.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Még mindig nem bugtól, hanem a tűztől haltál meg.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Rendben oké ezt aláírom de a tűz térkép alapján nem volt ott / ismerőseim alapján nem volt ott akkor vagy anomália lehetett vagy bug.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Helo !
Valóban lehetséges az hogy buggot találtál, de az is lehetséges hogy nem.
Mivel nem tudtad Max felé azt bizonyítani hogy te viszont egy bugg miatt haltál meg így nyilván nem segít fel.
Viszont Max máskor egy szebb pmet is küldhetnél a játékosnak ahol leírod azt hogy sajnálattal kell közölnöd de nem tudsz bizonyíték hiányában segíteni neki stb. .

A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.