Arred Laura—>Tearex

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pápai Ferenc

Újonc
2021. 01. 26.
29
65
V4 karakter
-
LV karakter
Doug Ervin
V2 karakter
Arred Laura
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Arred Laura >

Panaszolt fél admin neve:
< Tearex>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Az egyik kedves playernek stílusa volt, nekem kiosztotta a szankciót , de neki nem. Kivételezik a rendőrökkel! Buggoltatásért kaptam jailt amikor csak cj futásom volt, nem szólt nem is figyelmeztett azonnal osztotta a szankciót!>

Bizonyítékok:
< https://kepkuldes.com/image/AnXK7t >

Megjegyzés:
< És engem kickelget. Kivételezik a rendőrökkel admin elvételt javaslok!>
 

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski
Üdv!

A sztori az volt, hogy a CJ futást kihasználva menekültél a rendőrök elől. Majd amikor az egyik navos kiszállt (aki vezetett), te beültél a kocsiba, és elhajtottál vele. Ezután hívtak ki engem. Én figyeltem rátok, hogy mit írtok, aztán az egyik navos mondta, hogy van bizonyítéka. A videón tisztán látszott az egész esemény. Ezért úgy gondoltam, hogy akkor kapsz Jail-t Buggoltatás miatt, meg egyet a Nonrp miatt. Majd mikor ezt elmondtam neked te jöttél azzal, hogy OOC stílusa volt. Erre mondtam neked hogy ez szerintem nem az, és erre te elkezdted floodolni a "bizonyítékot". Ez után kaptál Buggoltatás+Nonrp+Flood végett admin Jailt.
 

Pápai Ferenc

Újonc
2021. 01. 26.
29
65
V4 karakter
-
LV karakter
Doug Ervin
V2 karakter
Arred Laura
Neked ez nem ooc stílus? Akkor csak gratulálni tudok. Mindenesetre a cj futásnál nem szóltál hogy kezdjek vele vmit! Semmit.

Balage válasza:
A stílusodra sürgősen figyelj oda, amennyiben a továbbiakban is fellelhető lesz ez nálad, büntetésben fogsz részesülni!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: dr3X és Nevada

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski
Cj futásnál azért nem szóltam, mert funoltál vele. Meg kihasználtad. Utána alap hogy átállítod.
 
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Pápai Ferenc

Újonc
2021. 01. 26.
29
65
V4 karakter
-
LV karakter
Doug Ervin
V2 karakter
Arred Laura
Csak nem az az adminisztrátor dolga, hogy megvárja amég magától megoldja a dolgokat.Azért vagy adminisztrátor hogy szólj, illetve nem funnoltam vele az, hogy cj futással menekültem el a zsaruk elől az nálam nem fun. Ezt a pkt nem nyitottam volna meg ha kapja a szankciót a másik gyerek is és kb a jailem háromnegyede nem lenne jogtalan mert a cj futás az nagyon nem buggoltatás illetve azért mert elloptam a rendőrt autót az nem tudom mióta nonrp m1. Elfogja bírálni Croxo. Ő dönti el.
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

PK jogtalan.
Nem látom,hogy milyen stílusa lett volna a másik játékosnak.Kivételezést se láttam amikor megnéztem a bizonyítékokat.
A cj futást kihasználtad és ezzel szereztél előnyt magadnak a többi rendőrrel szemben ezért jogosan kaptad a szankciót.


Én azt javaslom neked,hogy a szabályzatot tanulmányozd/tartsd be és akkor kaphatsz majd UB-t tőlem.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: tommenxd és TeaRex
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.