Aron Sierra jelentkezése ügyvédnek (✔️)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rolika

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
270
171
22
Debrecen ééés Románia(Diószeg)
V4 karakter
Aron Sierra
LV karakter
Aron Sierra
V2 karakter
Aron Sierra
f-b-jelentkez-s.png




Név:
Aron Sierra
Személyazonosító okmány fotója:
Végzettségek:
Autószerelő középiskola, rendőrségi főiskola
Hol végezte el gyakorlatát? (cég(ek) nevét kérjük felsorolni!):

Rendőrségnél végeztem a szakmai gyakorlatokat
Előző munkahelyek (cég(ek) nevét kérjük felsorolni!):
Rendőrség, Terrorelhárítási központ, Országos mentőszolgálat, See City közlekedési központ ahol csapatvezetői illetve vizsgabiztosi feladatokat láttam el, Fix & Drive Mechanic Shop illetve a jelenlegi munkahelyem a parkolás felügyelet
Motivációs levél - (Minimum 8-10 tartalmas mondat!):

Tisztelt uram!​
A városban illetve a weboldalukon meghirdetett ügyvédi pozícióra szeretnék jelentkezni. Jelenleg a Parkolás felügyeletnél dolgozom felügyelő 5 (öt) beosztásban, járműelszállítási főosztály munkakörben. Munkám során főként a szabálytalanul parkoló járművek észlelését, elszállítását esetleg a kihívott helyszínen parkolás lehetőségét vizsgálom ki a tulaj kérésére. A tanulmányaimat a See City Szakgimnázumban végeztem mint autószerelő, emelt angol érettségivel minek után jelentkeztem a Rendőrségi főiskolára ahol jeles diplomával végeztem. Az önök által meghirdetett állásban tetszik, hogy kamatoztatni tudom az évek alatt megszerzett szakmai gyakorlatomat amit a Rendőrségnél illetve a Terrorelhárítási központnál szereztem az évek alatt ahol több nagy akciót is levezényeltem egyedül. Már kiskoromban is mindig szerettem az igazság oldalán állni még akkor is ha csak én álltam azon az oldalon és konfliktusokhoz vezetett sokszor. A számítógépes ismereteimet az ECDL vizsga letétele folyamán szereztem középiskolás éveim alatt. Továbbá alkalmasnak érzem magam a jó emberismerő képességem, jó kommunikációs készségem miatt is a munkakörre, mindenkivel meg tudom találni a közös hangot a könnyedebb munkavégzés érdekében. Remélem alkalmasnak találnak a szakmai tapasztalataim alapján a munkakör betöltésére.
See City, 2022.04.29
Tisztelettel
Aron Sierra
Telefonszám: 38761117578
E-mai: aron.sierra@seemail.com


Kelt: 2022.04.29.
Aron Sierra



Hogyan szólíthatunk?
Rolinak


Játszott percek, SGS tapasztalataid (Frakciók, betöltött szerepkörök, etc. V3 - LV egyaránt jöhet!)
208 ezer játszott percem van, kezdetem SGH-val ott 6 napig voltam(mentem adminnak), utána admin voltam 6 hónapig ahol négyesig jutottam el, voltam teamspeak moderátor ahol 22 hónapig tartózkodtam és operátorig vittem el illetve aláíráskészítő is voltam 18 hónapig így az admin/moderátor mellett. Frakció terén eléggé sok helyen voltam. Voltam a rendőrségnél, TEK-nél, OMSZ-nél, Fix-nél, Vagosba is voltam ameddig bent volt, SCKK-ba illetve jelenleg a parkolás felügyeletbe vagyok immáron 26 hete

Két darab kép link (UCP-n levő Jailek/Banok)

Előző frakcióid (V3 - LV egyaránt jöhet itt is!)
Rendőrség, TEK, OMSZ, SCKK, Los Santos Vagos, Fix és jelenleg Parkolás felügyelet

Miért lennél ügyvéd és mennyit tudnál rászánni időben erre az IC "munkakörre"?
Mindig is vonzott az igazságszolgálatás illetve a szerveren eltöltött időm nagy részét a legális oldalon töltöttem, mivel ez kötött le. Szeretem a kihívásokat illetve ha van ez a lehetőség akkor ki szeretném magam próbálni ügyvédként is másodállásban a parkolás felügyelet mellett. Időt azt változó mértékben mivel a munkám miatt nincs konkrét időbeosztásom így 1-5 óra között is változhat naponta de olyan is akad amikor nem tudok felmenni a szerverre.

Pár mondat rólad, hogy kicsit megismerhessünk:
Kovács Rolandnak hívnak, 19 éves vagyok jelenleg. Romániában élek egy határ menti kis faluban de viszont középiskolába már Debrecenbe mentem tanulni. Jelenleg a családi gazdaságunkban dolgozok/vettem át úgyhogy nyáron a szezon miatt kevesebb időm szokott lenni úgy mindenre. Zöldség és gyümölcs termesztéssel foglalkozunk, leginkább dinnyével, mivel a családunk közel 70 éve minden évben tesz és tett dinnyét. Hobbijaim közé sorolnám a vezetést ami hobbi és munka is egyben, a biciklizést, haverokkal való céltalan kocsikázást és persze a közös játszásokat egy fárasztó nap után. Kitartó, tisztelettudó, barátságos embernek vallom magam illetve amit elvállalok azt teljes erőbedobással, maximális precizitással végzem. Szerintem röviden ennyit elég tudni rólam.
 

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 472
5 065
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
Üdvözlöm, Aron Sierra!
Várjuk az irodánkban a holnapi napon délután négy órára.
A szükséges iratokat hozza magával (előző munkahelyekkel kapcsolatos papirok, személyazonosságot igazoló iratok).
A szakmai gyakorlatos kérdésnél valószinűleg elirás történhetett, a biróságról volt ön kirendelve, ahogy utánanéztem, és egyértelműen a rendőrségre beszállitott személyekhez volt ön kirendelt.


Out of Character
Heló! A lapodban volt egy kis helytelenség, korrigáltam ahogy észrevehető.

Ami fontos volt és az IC-re vonatkozott azt leirtam. Küldök egy privát üzenetet a továbbiakról.
Remélem a sok játszott időd és a szerverismereted ennek a projectnek a hasznára fog válni.


05.02.20.22.
signature.png
 
  • Tetszik
Reactions: Heaven és Kyle.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.