Arnold Black Jelentkezése a Redline Auto Servicehez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Calipp0

Újonc
2019. 08. 29.
16
40
V4 karakter
Lucy Austins
LV karakter
Arnold Black
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Arnold Black >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1996 >

Édesanyja lánykori neve:
< Lucy Barker >

Jelenlegi lakcíme:
< Shore Street 4. >

Hány éve él a városban?:
< Gyermekkorom óta >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< A környéken mindenki ezt a munkahelyet ajánlotta számomra. Fiatal pályakezdő szerelő vagyok idén végeztem az iskolával és szeretnék további gyakorlatot szerezni és ezen a munkahelyen véleményem szerint jó továbbképzést kaphatok. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Fiatal ambiciózus, megbízható és precíz munkaerőnek tartom magam a munkámat mindig odaadással és úgy végzem mint ahogy én várnám el egy másik szerelőtől. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Csak amit az iskolában végeztem. >

Előző munkahelye(i):
< Még nem igen volt komolyabb munkahelyem nyárom egy kis fuvarozást végeztem hogy valami pénzhez jussak. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen, Autó és teher gépjárműre is >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Arnold Black >






dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 7860 de ez napól napra nő >

Eddigi frakcióid:
< A szerveren még nem voltam frakcióba >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 5 éve körülbelül >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert unom már a civil életet hogy feljövök és csak horgászok néha valamit dolgozok és ha találok valakit akivel lehet egy jó rp-t tolni akkor tudok csak rp-zni és szeretnék ezen változtatni >

Miért pont téged válasszunk?:
< Igazából megbízhatónak tisztelettudónak tartom magam 18 éves vagyok általában jól kijövök mindenkivel és szeretek csapatban dolgozni rp-zni általában részletesen rp-zek és próbálok minél változatosabban >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 2-szer egyszer mert megálltam kaját venni buszozás közben egyszer meg mert véletlen idegességemben ooc ben kicsit stílust váltottam
https://imgur.com/a/bMHT5AM >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Igen egyszer de akkor sem éreztem jogosnak mert másik is admin azt mondta hogy ezt nem feltétlen lett volna bann
https://imgur.com/a/61QQDTC >


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/Bool9n4 >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem >

Mennyi idős vagy?:
< 18 éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Kezdetektől kisebb nagyobb kihagyásokkal >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Jelenleg nem de a ha szükséges akkor igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Sulifüggő de szerintem olyan 3 órát vagy többet hétvégén többet >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Suli időben délután hétvégén délelőtt és délután is >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2. lehetőséget választanám mivel a suliból van hogy csak 5 kor érek haza és az 1 órás kezdést nem tudom mindennap bevállalni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Kovács Máté vagyok 18 éves srác. Rp-vel először haverom által ismerkedtem meg olyan 2013-2014 körül. Azóta elég sok szerveren megfordultam illetve segédkeztem pár szerver készítésénél designer ként. Szabadidőben designer ként, illetve az informatika világában tevékenykedek. Egy régi álmom hogy egyszer valamilyen frakiba bekerülhessek valamely see szerveren. Általában jól elvagyok az új társaságokban akár élőben akár az interneten. Hobbim a régiségek és azon belül leginkább a fegyverek gyűjtések illetve készítése leginkább késeket készítek illetve restaurálok ez még nagyon új hobbinak számít nálam amit régebb óta űzök az a foci de az csak baráti szinten amit komolyabban az a röplabda bár eddig sajnos csak a megyei 2. helyet sikerült elérnünk. Ha esetleg kimaradt valami vagy bármire még kíváncsi lennél akkor várom a kérdésedet!>
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
Jó lap lett ha tudnál 3 óránál többet a frakcióval foglalkozni akkor nem lesz gond Támogatlak.
 

Calipp0

Újonc
2019. 08. 29.
16
40
V4 karakter
Lucy Austins
LV karakter
Arnold Black
Jó lap lett ha tudnál 3 óránál többet a frakcióval foglalkozni akkor nem lesz gond Támogatlak.
Megpróbálok és köszönöm!
ui.: itt is csak 1x lehet hozzászólni vagy többször is mert abban az esetben akkor nem írok többet
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Aktivitáson kicsit lehetne még csiszolni ha lehet, azon kívül támogatom, sok sikert! ;)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.02. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.