Armor értelmének fellendítése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Randy Henderson >

Ötleted:
< armor védjen is valamit >

Megjegyzés:
< na halo emberek. Nem tudom hogy szo volt e mar errol. De ugy gondolom hogy ujrakene gondolni ezt az armoros történetet. Jelenleg az armor dísz. Nem véd semmit sem szinte. A kezünk lábunk szilankokra törik hiaba van kevlarunk. Az ötlet. Ha van armorod akkor sokkal kissebb eséllyel torhessen el a csontod. Illegal felé pozitívum: drogok árának fellendítése mert jelenleg a drog semmit sem ér. Bandasok nem tudnak nagyon vele mit kezdeni. Ez egy jo opcio lenne arra hogy kereskedjenek vele. Legal részről meg egyértelmű. Alapbol kapunk dutynal de nem er semmit sem. Tehat nem tudom volt e szo errol vagy valaki javasolta e ezt mar. De lenne értelme megcsinalni. (Teló) >
[/SIZE
 

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
Teljes mertekben tamogatom hogy a drog rendszert es a hoza kapcsolodo dolgokat ujra kellene gondolni mert per pillanat a drog rendszer ertelmetlen akarcsak a kevlar.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Támogatom az ötleted,teljesen jogos amit leírtál.Miis hiába töltjük fel az armorunkat droggal,akkor sem használ semmit.Nagyon idegesítő,hogy fullos a HP-d és majdnem fullos az armorod,de már kezed,lábad elvan csontozva és semmitse tudsz csinálni.
 
  • Tetszik
Reactions: Randy Henderson

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
tudtommal ha van armorod akkor ha lőnnek akkor először azt veszi le majd aztán az életedet a kezed ugyan úgy eltörik de az már túlságosan OP lenne főlleg az ha kevesebb esélyel törnének el a kezeid a droggal való kereskedelem pedi fellendülne ami meg jó lenne de Tartózkodom
 
  • Dühítő
Reactions: Janibetyar

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Nem lenne rossz ötlet Támogatom.
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Ez ellen mit lehet írni? Vagy annyit is meg lehetne csinálni hogy ha van kevód akkor kevesebb eséllyel törjön el a kezed vagy a lábad mert mondjuk eléggé sokat véd~penetracio chance (nem tudom leírni magyarul, átütési esély)-e is lehetne.
 
  • Tetszik
Reactions: SutiLV

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Támogatom, csak ne úgy legyen megcsinálva, mint más szervereken, hogyha valakinek van armora, akkor ne lehessen lelőni.. jelenleg 1 lövéstől törik a kezed, vagy ha a lábadra céloznak, a lábad.. szerintem ez így elég rossz, hogy nincs értelme az armornak.
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szerintem nagyon jó ötlet amit leírtál. Illetve fejet is védhetne a páncél . TÁMOGATOM!
 

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Szia. Teljes mertekbe Tamogatom az otletedet.
 

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
én is nyitottam egy ilyet, szerintem nem kisebb esélye kell legyen a törésnek, hanem semennyi, ameddig armorod van.
de amúgy támogatom.
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
TÁMOGATOM!



Bazsi válasza:
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.

Figyelmeztetést kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
LV-n és V3-on úgy tudom bent van már egy drogupdate, elvileg ide is bekerült volna, de hát, na.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.