Armen Rivera---> Dzsamboo [ #North ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Armen Rivera >

Panaszolt fél admin neve:
< Dzsamboo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Hanyag ügyintézés. >

Bizonyítékok:
< [Küldött PM]: Dzsamboo (4): Csőke! Tudsz jönni? Kifagytam és elvitték a kocsim.
[Segítség] Admin[3] Dzsamboo: szia nem.
[Küldött PM]: Dzsamboo (4): miért is ? :)>

Megjegyzés:
< Utolsó kérdésemre már választ ugyan nem kaptam,de máskor jó lenne szépen válaszolni. >
Jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva a fórum profilodon, ennek javítására 12 órád van. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Dzsamboo

cold nights.
2019. 04. 12.
44
104
V4 karakter
iker paz
Hali,

Egy ideg egyedül voltam duty-ba, és sok pm-et kaptam, nem nagyon tudtam válaszolni,

[2021-10-26 14:17:39] [Output] Admin[3] Dzsamboo válaszolt neki: Armen Rivera
[2021-10-26 14:17:39] [Output] Üzenet: szia nem.

[2021-10-26 14:24:39] [Output] Admin[5] deemoN válaszolt neki: Armen Rivera (ahogy látom deemoN válaszolt pár perc múlva)

Nem értem mi a gond, egyszer nem írtam csak vissza a rengeteg PM miatt, elnézést kérek, ha ezzel raboltam az idődet!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Balage.

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Kaptál választ a PM-edre, hogy nem tud menni, ettől kezdve a második PM szerintem részedről felesleges volt, de ha akkor ott a szerveren nem is, most itt kaptál rá választ miért nem írt már vissza. Emiatt panaszt nyitni szerintem kissé erőltetett és nem szükséges.
A másik észrevétel, ha már leírtad, hogyan kellett volna válaszolnia ismét, akkor annyit had tegyek hozzá, hogy a "Csőke" helyett máskor kérlek add meg a minimális tiszteletet egy normális köszönéssel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.