Armando Milliard jelentkezése a SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SpaceX

Zöldfülű
2022. 01. 30.
196
113
Erdély
V4 karakter
Haisley Carolina
LV karakter
Haisley Carolina
V2 karakter
Haisley Carolina
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Armando Milliard
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 8980
IC SZINT: 14

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/FfB6OmN

EDDIGI FRAKCIÓID: semmi
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: nem voltam még
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen persze
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen persze

PÁR MONDAT MAGADRÓL:14éven vagyok egy kis varoban élek szeretek kipróbálni új dolgokat,a szabadidőmbe sokat szoktam játszani és szeretek is játszani,szeretek yenét hallgatni mert nekem az a kikapcsolódás.Vannak céljaim az életbe amiket szeretnék megvalositani és teszek is érte.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Tetszik a szerelő munka és szeretek új dolgokat kiprobálni és erdekelnek a kocsik.
válaszod
L
EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszonöm hogz elolvastad. Legyen csodás napod!​
 
  • Hűha
  • Dühítő
Reactions: Buba és Browniee

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
xH1Z5HM.png





Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.

Azért annál sokkal több kell egy ilyen jelentkezésbe, mint hogy összepakolj néhány tőmondatot. Ha már jelentkezel egy frakcióba, akkor alapvetésnek tartom, hogy a jelentkezési lapot a helyesírásra figyelve írd meg. Nem mellesleg már kedden Buba elutasította egy eléggé beszédes üzenetben az előző jelentkezésedet. Egyelőre nem tervezünk bevenni a frakcióba.
Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.

Ilyen jelentkezési lap után még azt is meggondolnám, hogy beengedjünk-e szereltetni. Vagy 6x-ra sikerült kirakni a jelentkezési lapot, egy olyat ahová 3 mondatot sikerült írni tulajdonképpen. Nem tudom, hogy ennyire lenézed a szerelő frakciót vagy tényleg úgy gondoltad, hogy ez egy sikeres jelentkezési lap lehet.
Balage Guerrini - See City Car Service Igazgató​
 
  • Tetszik
Reactions: krts és Browniee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.