Armando Jackson // Adminisztrátor jelentkezés

N3m3thSzab1

Újonc
2024. 04. 27.
4
4
V4 karakter
Armando Jackson
Rövid bemutatkozás:
Szabolcs vagyok,17 éves vagyok jelenleg.Miskolc mellett élek egy kisebb faluban.Ahol a helyi középiskolába járok,ahol Mezőgazdász Teknikus szakon fogok végezni.Szabadidőmben szeretek játszani MTA-val,de más játék is szóbajöhet a spanokkal.Hála istennek az MTA-nak köszönhetően 2020 nyarán rátaláltam egy nagyon jófej társaságra,akikkel még azóta is kötetlenül játszunk nem csak MTA-t,hanem más játékokat is,ezzel a társasággal értem el azt,hogy 5 év után se untam meg a játékot.Először a SeeMTA V2-es szerveren játszottam,de utána jött minden ami szem száj ingere.Amikor nem játszom,akkor szeretek motorozni,focizni.Az utóbbit elég sokáig nyomtam verseny szinten is.

Az Adminisztrátor feladata a véleményem szerint:
Az adminisztrátor feladata szerintem a játékosok segitése,minden kérésük teljesitése,amik még nem lépnek túl egy határt.Ezen kivül a szabálysértők figyelmeztetése,esetleges szankcionálása,illetve a játékosoknak a kellő játékélmény megteremtése.

Miért jelentkezek adminisztrátornak:
Mivel a Seemta volt az első szerver amin játszottam,ezért már egy 5 éve folyamatosan követem a dolgokat,és ugygondolom,hogy ez egy nagyon szinvonalas,és nagyratörő szerver,mindig is szerettem volna egy ekkora kaliberű szerveren a játékosoknak segiteni,jó érzéssel töltene el,mikor látom,hogy egy játékos elégedett a munkámmal,illetve szeretném az eddigiekben szerzett tapasztalataim felhasználni arra,hogy a játékosoknak minél jobb játékélményük legyen.

Miért engem vállaszatok:
Elég sok szerveren töltöttem már be ilyen poziciót,szerintem megállnám a helyem,illetve mindig is jó volt a megoldóképességem,és jól tudok nyomós helyzetekben döntést hozni.Emellett szerintem már elég érett vagyok egy ilyen pozició betöltésére.

Mennyi időt tudnék szánni a szerverre:
Ha nem megyek dolgozni,akkor egész nap kisebb kihagyásokkal,viszont amikor dolgozom akkor a 12 óra münkaidőm mellett elég kérdéses,hogy mikor lesz kedvem még feljönni a szerverre,és mikor nem.De a szabadnapjaimon valszeg bepótolnám ezt a kimaradt időt.

Véleményed szerint tudnál csapatban dolgozni?:
Természetesen tudnék,mindig is egy nyitott társaságkereső ember voltam,aki imád csapatban dolgozni,illetve a leendő szakmám,illetve a munkám el is várja,hogy tudjak csapatban dolgozni,mivel a mezőgazdaságban max 1-2 olyan munka van,amit egyedül végzel.Ezért az évek alatt kifejlődött bennem a csapatmunka. UCP:
 
Utoljára szerkesztve:

Bertoold

Újonc
See Game Helpdesk
LV
2020. 11. 01.
69
21
V4 karakter
Wilson Soliver
LV karakter
Wilson Soliver
V2 karakter
Nadjovits Nerks
Szia! Szerintem a játszott perceid nagyon kevesek, egy ilyen pozíció betöltéséhez. Ha azon az alapon indulunk el, hogy az SGH-nak is 10k a minimum. Szerintem tölts több időt a szerveren, ismerd ki a működését, a playerek magaviseletét. Összességben nem lett rossz lap, viszont szerintem gyűjts még tapasztalatot a szerveren.