Armando D Rodrigo jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

final boss

Újonc
2023. 08. 07.
44
39
Miskolc
V4 karakter
Aaron Gonzalez
V2 karakter
Armando D Rodrigo
588BV_inverz.png



Tisztelt jelentkező!
A jelentkezési lap két részből áll.
Megkérünk arra, hogy a jelentkezési lap minden kitöltendő részét töltsd ki, ügyelj a helyesírásra.
Ahol több mondatos választ kérünk, próbáld azokat teljesíteni, írj minél több mondatot.


In Character
Ebben a részben a karaktered információt szeretnénk megtudni, az eddigi előéletét.



1. Jelentkező teljes neve:
➜ Armando D Rodrigo

2. Születési helye és pontos dátuma:
➜ See City hospital 2000/01/02

3. Telefonszáma, és/vagy egyéb elérhetősége:
➜ 36229761006

4. Korábbi munkahelyei: (ha volt)
➜ Taxi,bv,omsz,orfk,

5. Miért szeretne csatlakozni a Büntetés Végrehajtás állományába?
➜ Régen is tetszett és újra tag szeretnék lenni.

6. Csatolja az önéletrajzát! (minimum 5 mondat)
➜ Armando D Rodrigo. vagyok 24 éves vagyok See City Gyom utca 2. élek. Rendészeti szakon végeztem de sajnos tovább tanulni nem volt lehetőségem mivel a szüleim ezt nem bírták volna anyagilag. Jelenleg munkanélküli vagyok. Utolsó munkahelyem Nemzeti Adó és vámhivatal volt. Dolgoztam már Bányászkényt, gyártósori munkásként is! Hobbim az a foci. barna szemem van és 178 magas vagyok valamint 137 kg..Ez azt is jelenti hogy sokat ülök autóban és ezért hízok. Sajnos anyám és apám már elhunyt és így egyedül maradtam felésegem családom az nincs jelenleg így minden időt a munkámra tudok fordítani.Van egy kertem azt gondozom a barátaimal Több nyelven is tudok. Idegen nyelvek amiket tudok: Angol. Német, Cseh, Szlovák. Rugalmas pontos és tisztelettudó polgár vagyok. Szeretek dolgozni és ez bizonyítani is tudom!-


Out Of Character
Ebben a részben rólad szeretnénk többet megtudni, valamint a szerveren töltött pályafutásodról.

1. Hogy hívnak, hogyan nevezhetünk?
➜ Tamás

2. Hány éves vagy?
➜ 19

3. Mennyi időt töltesz általában egy nap a szerveren?
➜ 2-3 óra.

4. Hány játszottperccel rendelkezel jelenleg?
➜ 13 768

5. Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren?
➜ bv,taxi,orfk,omsz

6. Csatold a névváltásaidat! (UCP kép kötelező!)

7. Csatold az adminjail és a kitiltás részről a képet! (UCP kép kötelező!)

8. Rendelkezel TeamSpeak3 klienssel és működő mikrofonnal?
➜ Igen.
 

dmnk

Újonc
2019. 11. 30.
61
70
19
Budapest
V4 karakter
Justin Floyd
V2 karakter
Thomas Floyd
621Logo.png

Tisztelt Armando D Rodrigo!

Tisztelettel és sajnálattal értesítjük, hogy a Büntetés-végrehajtási Intézet Humánerőforrás osztálya a jelentkezését E L U T A S Í T O T T A!
Amennyiben kérdése lenne a döntéssel kapcsolatban, keresse bizalommal a BV egy vezérkari személyét.
OOC Megjegyzés: Jelenleg a taxi frakcióban vagy, továbbá TEK -be is jelentkeztél.
3 darab frakcióban egyszerre nem lehet lenni.

Üdvözlettel:
Thomas M Brassco
bv. Vezérezredes
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.