Armandi Zaid [SPSU] jelentkezés

Dagee

?
2019. 04. 13.
29
22
Debrecen
V4 karakter
Armandi Zaid
LV karakter
Armandi Zaid
V2 karakter
Zef Krasniqi

qMCG8Ao.png

JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY

[1] SZEMÉLYES ADATOK

1.1| TELJES NEVE: Armandi Zaid

1.2| SZÜLETÉSI IDEJE (YYYY.MM.DD): 1997.06.03


1.3| RENDFOKOZATA: Nyomozó

1.4| BVFO RENDFOKOZATA: Nincsen



[2]KÉRDŐÍV

2.1| MIÉRT SZERETNE SPSU TAG LENNI?

Mivel elég kiskorom óta benne vagyok ebbe a mesterlövész szakmába amióta az eszemet tudom messzíről végzem a feladatom.



2.2| VOLT MÁR TAPASZTALATA HELIKOPTER VEZETÉSÉBEN?


Igen volt már tapasztalatom saját helikoptert és más csoportok helikopterét is vezettem már.



2.3| VAN SAJÁT MESTERLÖVÉSZ PUSKÁJA? (IGEN/NEM)

Igen

2.4| HA NEM RENDELKEZIK SAJÁT MESTERLÖVÉSSZEL, VÁLLALJA A FELELŐSSÉGET AZ ÁLLOMÁNYTÓL KAPOTT FEGYVERÉRT? (IGEN/NEM)

Igen vállalom


[3] SZITUÁCIÓS KÉRÉDSEK


3.1| FEGYVERSZÁLLÍTÁS ZAJLIK. ÉSZREVESZ EGY NŐSZEMÉLYT KÜLÖNÖS VISELKEDÉSSEL A KONVOJ ELŐTT 350 MÉTERREL. A NŐNÉL EGY KISEBB GRÁNÁT VAN AMIVEL KOMOLYABB SÉRÜLÉST TUD OKOZNI 5 KATONÁNAK, DE NEM ÉLETVESZÉLYES. A NŐ ELBÚJIK MAJD MIKOR A KONVOJ KELLŐ KÖZELSÉGBE KERÜL KIBIZTOSÍTJA A GRÁNÁTOT. MIT TESZ?


Jelentem a konvojnak majd ki lövöm a kezéből a gránátot hogy ne tudja el dobni a gránátot a konvoj felé.




3.2| HELIKOPTERT VEZET, SÜRGŐSSÉGI HÍVÁSRA BIZTOSÍTANI KELL EGY TERÜLETET AHOL TÖBB SZEMÉLY VAN. A RÖVEDD ÚT EGY VÁROSON ÁT VEZET AHOL KIS HIBÁZÁSSAL AZ ÉPÜLETNEK CSAPÓDHAT A HELIKOPTER., VISZONT A HOSSZABB ÚT ESETÉN 5 PERCET VESZÍT. MIT TESZ?



Mivel elég nagy tapasztalatom van a helikopter vezetéshez így meg kockáztatom a városba való szlalonozást mievl nem vagyok egy félős tipus és izgulós hogy el rontsam



3.3| TÚSZEJTÉS FOLYIK, A MEGFELELŐ POZÍCIÓJÁN TARTÓZKODIK. MEGPILLANT 6 IDEGEN FÉRFIT AKIKNÉL NEM LÁT NAGYKALIBERŰ FEGYVERT VISZONT A LAZÁRT TERÜLETEN BLÜL TARTÓZKODNAK ÉS A KATONÉK FELÉ FUTNAK. MIT TESZ?


Rájuk lövök mivel ki van adva a tűzparancs ezzel megpróbálom őket megfélemlíteni közben jelentem nekik hogy gyanús célszemélyek tartózkodnak a elzárt helyszínen. Ezzel megóvom a társaim életét.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
EZENNEL BEFEJEZTE A JELENTKEZÉS KITÖLTÉSÉT. AZ SPSU VEZETŐSÉGE NEMSOKÁRA ÁTOLVASSA ÉS ELBÍRÁLJA.



 

Kisbe

Újonc
2019. 03. 18.
42
15
V4 karakter
Perer Kenway
V2 karakter
Hiko Keegan

qMCG8Ao.png


TISZTELT JELENTKEZŐ,
AZ SPSU VEZETŐSÉGE MEGKAPTA, ÁTOLVASTA ÉS ELBÍRÁLTA AZ ÖN KÉRVÉNYÉT.
AZ ÖN JELENTKEZÉSÉT
ELFOGADTUK!
KÉREM KERESSEN FEL AZ ELKÖVETKETŐ NAPOKBAN A TOVÁBBI TENNIVALÓÜKÉRT.

SZEMÉLYES MEGJEGYZÉS: Szép lap lett.

ALÁÍRÁS: Hiko Yeager Ezredes