Armandi Zaid Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dagee

?
2019. 04. 13.
29
22
Debrecen
V4 karakter
Armandi Zaid
LV karakter
Armandi Zaid
V2 karakter
Zef Krasniqi
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Armandi Zaid
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2018.06.15.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 121098 perc
IC SZINT: 50-es szintű vagyok.

KOROD: 18 éves vagyok.
MAGADRÓL:
Sziasztok. Andrásnak hívnak, 18 éves vagyok mint ahogy említettem. Érettségiző évemben vagyok. Mivel fogja befolyásolni az Érettségi az időmet ezért napi 4-5 órát tudok játszani. Amikor van szabadidőm tanulás mellet fent tudok lenni a szervere délután fele pont nyitvatartási időben. Érettségi után még van egy szakmai évem amit követ majd egy OKJ-s vizsga is. Már egy jó ideje elkezdtem edzeni amit tovább is szeretnék vinni mint munka az életembe. Szeretek csapatban dolgozni és általában kijövök az emberekkel nem vagyok egy harag tartó típus. Röviden ennyi magamról.


UCP BAN KÉP*:
<Mivel nincs levéve a 2FA-s belépő az ucpmről mert a másik telefonomba volt az applikáció és nem tudok belépni majd Milánt fel kell keressem ezzel kapcsolatba ezért nem tudok képet berakni. Viszont bannom nincs>

UCP JAIL KÉP*:
<Mivel nincs levéve a 2FA-s belépő az ucpmről mert a másik telefonomba volt az applikáció és nem tudok belépni majd Milánt fel kell keressem ezzel kapcsolatba ezért nem tudok képet berakni. >

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:

Mivel nincs levéve a 2FA-s belépő az ucpmről mert a másik telefonomba volt az applikáció és nem tudok belépni majd Milánt fel kell keressem ezzel kapcsolatba ezért nem tudok képet berakni.

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN:
Igen / Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen / Nem
- HA IGEN, MIKOR: 2020.03.02. és 2020.04.21. között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: Vissza kellet mennem a koliba és nem tudtam elég időt foglalkozni a szerverrel.
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: Armandi Zaid

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen / Nem
- HA IGEN, HOL:
Yakuza és még nagyon sok helyen megfordultam.
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
Több hónapig akár ha van időm és tudok foglalkozni a játékkal.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Mivel yakuza leader voltam úgy döntöttünk át adjuk másnak had próbálják ki és vezessék sikeresen a frakciót. Általában az időm nem engedte de mivel most itthon vagyunk ezért tudok foglalkozni vele.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Yakuza
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2021.02.25.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Mivel már régen is szerettem csinálni ezt a szerveren, nem olyan megeröltető munka, a társaságot is ismerem nagy részét. Emellett egy kis pénzt is szeretnék keresni a szerveren.
Illetve már elértem egy nagyobb fokozatot is ebbe a frakcióba mivel szerettem is csinálni és akarok is ezzel foglalkozni.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTKÖZNAP): 4-5 óra
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTVÉGE): 6-7 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen / Nem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen / Nem

EGYÉB:
Nincs​
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
( Feketelista )

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.