Armandi Petra - Max

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Armandi Petra >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Segítségnyújtás elmulasztása. ( Duty afk? ) >

Bizonyítékok:
<
ChQPeF2.png
>


Megjegyzés:
< Többször kértem Maxtől segítséget, egyszer sem válaszolt. ( Lényegesebb logokat csatoltam, ha szükséges bíráló FA / SA nak küldök teljes akár napi logot ) Egyáltalán nem ez az első eset, panaszkönyvek által sem, hogy nem válaszol a playernek, aki segítséget kér tőle. Mielőtt jönne a szokásos sok volt a PM / Kevesen voltunk a szerveren mentegetőzés csatoltam egy képet.
+ Edit rákérdeztem, a hajós eventnek már vége volt.
[2020-03-22 21:49:01] [Output] : [Küldött PM]: Kamal (78): ty. hajós event tart még?
[2020-03-22 21:49:13] [Output] : [Segítség] Admin[1] Kamal: már nem
>
 
Utoljára szerkesztve:

Kamal

Barangoló
2019. 05. 27.
134
65
V2 karakter
Colin Sweeney
Szia!
Az event valóban nem tartott már. 21:45 körül kezdtük kiosztani a jutalmakat, ami nem ment valami zökkenőmentesen. Ezalatt gondolok arra, hogy a pénz nem volt meg hozzá. Ezért Ricsinek kellett odaadnia. A nyeremények kiosztása után, fel kellett szedni az rbseket. Az event után körülbelül 21:51 kor végeztünk mindennel.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: SentinelV2

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Szia Norby.
Válaszolnék akkor.​
Egyrészt, amikor a PM-et kaptam tőled(ami bizonyára elkerülte a figyelmemet, mert folyamatosan taboltam le és vissza) mindegyik időpontban még tartott az event, ugyanis a pénzeket osztottam ki egy kisebb csúszásszal; 48-kor lett vége, és azután még a hajókat pakolgattam ugye vissza, illetve a pénzt intéztem. Az event alatt számtalan eset volt arra, hogy válaszoltam a játékosoknak, hogy sajnos nem tudok menni, mivel eventet intézek éppen, nálad ez valószínűleg azért maradt el, mert mondom folyamatosan tabolgattam le, és vissza, és elpörgött. Ezért elnézést is kérnék, nem szándékosan csináltam. Duty AFKról egy szó sincs, hiszen 1 percre se álltam meg kb az egész este alatt.
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Szia!
Hajók visszapakolásához és pénz intézetéhez nem tudom miért kell folyamatosan le és vissza tabolgatni.
Ha nem megy egyszerre a két dolog akkor pedig nem kéne szerintem csinálni.

Egyáltalán nem ez az első eset, hogy vagy nem válaszolsz, vagy 5-10 perc után írsz vissza valamit gondolom PM arány miatt. Tudtommal emiatt már többször is lett szólva neked, azért nyitottam a PKt mert hetek óta ebben semmi változás nincs.

Más hozzáfűzni valóm nincsen, várom a bírálatot, további szép napot.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: csumeda és Coco

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Összekevered a dolgokat. A hajók visszapakolásához nem kell tabolgatni, ezt egy szóval sem mondtam. A PMeid pont akkor érkeztek, amikor az idő nagy részét tabolva töltöttem, mivel Ricsit kerestem TS-en, hogy a pénzt intézzem a nyerteseknek. Valószínűleg ezért is nem láttam a PMeket, amiket nekem küldtél.
[2020-03-22 21:42:25] [Output] : [SeeMTA]: A pénz átadás maximum 5 másodpercen belül elindul.
[2020-03-22 21:42:29] [Output] : [SeeMTA]: Nincs nálad ennyi pénz.
[2020-03-22 21:45:11] [Output] : [SeeMTA]: Shara O'Wyse adott neked 49 000 000 forintot. (Adó: 1 000 000 Ft)
[2020-03-22 21:46:19] [Output] : [SeeMTA]: Adtál Xiaoling Moore-nak/nek 19 600 000 forintot. (Adó: 400 000 Ft)
-> ekkora adtam oda az utolsó összeget, majd indultam el felszedni az RBSeket és visszagetelni a hajókat a helyükre. Ezzel telt el kb a maradék 5 perc.


[2020-03-22 21:43:40] [Output] : [Fogadott PM]: Carlos De Santos (158): eltünt a fejem te islátod?
[2020-03-22 21:43:51] [Output] : [Segítség] Carlos De Santos: nem tudok menni
[2020-03-22 21:46:02] [Output] : [Segítség] Sebastian M Marvick: nem tudok menni

Itt is látszik, hogy egyáltalán nem afkoltam(ahogy te ezt a PK-ban megfogalmaztad), mindössze a pmed elkerülte a szemem, vagy elpörgött.


Ha nem megy egyszerre a két dolog akkor pedig nem kéne szerintem csinálni.
Nem tudom ezek neked miből következnek, de mivel event szervező admin vagyok, így számomra megvan engedve, hogy ilyen esetekben az ügyekre ne menjek ki, hanem foglalkozzak addig az eventtel. Megjegyezném, hogy az arány is megvolt velem együtt https://prnt.sc/rl2877, sőt elvileg(nem tudom mikor készült ez a kép) de még többlet is volt, bár ezt visszamenőleg már nem tudom bizonyítani.

További hozzáfűznivalóm nekem sincsen, várom a bírálatot.
 
  • Vicces
Reactions: North

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

PK-t én fogom bírálni.


PK jogtalan.

A logokat megnéztem Max az eventes dolgokat intézte amikor a PM üzeneteket kapta.
Max arra kérlek meg,hogy legközelebb legalább annyit válaszolj vissza játékosoknak,hogy nem tudsz menni,hogy a félreértéseket elkerüljük!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.