Armandi Fanny jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Melvinke

Újonc
2019. 12. 13.
22
36
24
Pécs
V4 karakter
Rakim Sharpe
LV karakter
Armandi Fanny
V2 karakter
Melvin Meyer
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Armandi Fanny

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1998.08.06.

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos Jefferson Motel. 1/4

4. Telefonszáma
Jelenleg nincs, meghalt a telefonom. Igyekszem pótolni. Emailben elérnek.

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Iskola mellett megfordultam egy két helyen, köztük dolgoztam A See City Car Service-nél. De a tanulmányaim miatt innen távoznom kellett. És voltam ápoló az Országos Mentőszolgálatnál is, de itt nem éreztem hogy ez lenne az én helyem.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szerintem nem kell bemutatnom a nyomozókat, menő megjelenés, vagány külső..titkon sokan vágyunk erre, de többek között szeretném kipróbálni magam milyen lennék egy rendvédelmi szervezetben és ez áll hozzám a legközelebb. Mivel még nem dolgoztam ilyesmi körökben ezért nyilván nincs sok tapasztalatom, de szeretnék tanulni és szeretném a várost rendben tartani a sok illegális cselekménytől.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Fényezhetném magam, de hasra ütésre bárki bármit mondhat. Tele vagyok célokkal, elkötelezettséggel amit szeretnék itt kiadni magamból. Fegyelmezett vagyok de azt hozzá tenném hogy nem az a tipikus "karót nyelt" figura.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
János a nevem és 21 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Körülbelűl 3 éve.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
NL8ngN2.png


4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
SCCS: Kicsit kevesebb talán mint 1 hónap. Vontatós rang ha jól emlékszem, és mivel akkor időm nem engedte hogy sokat játszak ezért kikerültem a frakcióból.
MD: 2-3 hét, nem éreztem jól magam, nem nekem való frakció volt.
LZ: Itt az időre már nem emlékszem de 1-1,5 hónap biztosan. Itt egészen sokáig sikerült mászni a létrán, részben al leader voltam hisz én vezettem az akkori szállító részleget.
PIRU: Húha, ez már jó régen volt. Nem volt különösebb rang up, kezdett felolszlani az akkori gang ezért kiléptem Én is.
Ui: Ha valahol nem stimmelne az idő vagy a rang akkor azt nézzétek el nekem, mindent nem tudok Én se fejben tartani :D


5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Sokat voltam a másik oldalon, régen jobb szerettem illegálozni de az az idő már elmúlt. Rendvédelmek közül az nni a legszimpatikusabb, és szivesen kipróbálnám magam, milyen a tagja lenni. Szeretnék teljes mértékben becsatlakozni a frakción beüli közösségbe, és bízok benne hogy több lehetőség lesz az RP-re, mint a különböző darákra/üldözésre.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, és igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Hát mint az kiderúlt fentebb, Jancsinak hívnak egy kisebb városban élek. Építőiparban dolgozok, igaz nem a legjobb de egyenlőre elvagyok még vele. Szabadidőmben vagy a gép előtt csücsülök, vagy hajtom a nőket, de az időm nagy részét a kutyámra forgatom, persze ez mellett jut erre-arra is. Kedvenc időtöltésnek talán a focit mondanám, bár már nem járok de tervezek majd oda is vissza menni valamikor.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
o9ePoG6.png


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Cru7yD8.png
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került.
Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.