Arkadij De Sonya jelentkezése a Fix&Drive Műhelybe.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bencének szólíthattok, illetve 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020.07.14. óta játszok a SeeMTA v2 szerverén, jelenleg 55164 játszott perccel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Igen voltam már sajnos AdminJail-ben, viszont a szervertermes eset miatt már nem mutatkoznak szóval jelenleg jail ügyből üres az UCP-m: KÉP . ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, természetesen rendelkezem mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napközben 2-4 órát, este akár többet is. Persze, tudnám teljesíteni az elvárásokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Bencének hívnak, 16. életévem töltöm. A See Game System több szerverén játszottam régebben, viszont mára már csak a v2 játékosa vagyok. A szerveren eddig kettőször voltam a Krasnaya Organized Bratva tagja, illetve egyszer a Nemzeti Nyomozó Iroda alkalmazottja. A szerverközösség adminja is voltam egy időben. Mindezek után TeamSpeak3 szerveren lettem moderátor. Szabadidőmben edzeni szoktam, barátaimmal utazni. Jelenlegi célom a járművezetői engedély megszerzése, autó vásárlása.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Arkadij De Sonya a becsületes nevem. ~


Születési helye, ideje:

~ Született: 2001. 11. 11. Oroszország - Moszkva. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Legmagasabb végzettségem a középiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Egész életemben autókkal voltam körülvéve, mindig is érdekeltek különböző autó mechanikák, ígyhát végre eldöntöttem, hogy autószerelő szeretnék lenni, és legalkalmasabb helynek számomra a Fix&Drive-ot tartottam. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Arkadij De Sonya a születési nevem 19 éves vagyok, Oroszországban születtem. Több nyelven is beszélek, melyek az Ukrán, Orosz és a Magyar. Eddigi munkahelyeim közé sorolhatom a Nemzeti Nyomozó irodát, kevés fizetés és egyre életveszélyesebb műveletek miatt eltávoztam, majd rátaláltam a Fix&Drive műhelyre. Úgy érzem fizikai erőnlétem meg van a munkához, mivel dolgoztam már futárként ahol teli rekeszeket kellett az autóra fel-le pakolni. Saját autómon végeztem kisebb módosításokat az évek alatt. Elég sok autótípus terén otthon érzem magam, szerelésük se okoz nekem problémát. Precíznek, céltudatosnak mondhatom magam, amíg az autó nem áll az élén nem engedem ki a kezeim közül. Munkatempóm se a legutolsó a sorban, igényes szép munkát adok ki a kezeim közül elég hamar. ~

Aláírás:

Arkadij De Sonya

 
Utoljára szerkesztve:

Yakariii

Újonc
Támogató
2019. 09. 10.
55
39
Miskolc
V4 karakter
★Akira Shirane★
LV karakter
❌
V2 karakter
★Flavio Di Fazzio★

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bencének szólíthattok, illetve 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020.07.14. óta játszok a SeeMTA v2 szerverén, jelenleg 55164 játszott perccel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Igen voltam már sajnos AdminJail-ben, viszont a szervertermes eset miatt már nem mutatkoznak szóval jelenleg jail ügyből üres az UCP-m: KÉP . ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, természetesen rendelkezem mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napközben 2-4 órát, este akár többet is. Persze, tudnám teljesíteni az elvárásokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Bencének hívnak, 16. életévem töltöm. A See Game System több szerverén játszottam régebben, viszont mára már csak a v2 játékosa vagyok. A szerveren eddig kettőször voltam a Krasnaya Organized Bratva tagja, illetve egyszer a Nemzeti Nyomozó Iroda alkalmazottja. A szerverközösség adminja is voltam egy időben. Mindezek után TeamSpeak3 szerveren lettem moderátor. Szabadidőmben edzeni szoktam, barátaimmal utazni. Jelenlegi célom a járművezetői engedély megszerzése, autó vásárlása.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Arkadij De Sonya a becsületes nevem. ~


Születési helye, ideje:

~ Született: 2001. 11. 11. Oroszország - Moszkva. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Legmagasabb végzettségem a középiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Egész életemben autókkal voltam körülvéve, mindig is érdekeltek különböző autó mechanikák, ígyhát végre eldöntöttem, hogy autószerelő szeretnék lenni, és legalkalmasabb helynek számomra a Fix&Drive-ot tartottam. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Arkadij De Sonya a születési nevem 19 éves vagyok, Oroszországban születtem. Több nyelven is beszélek, melyek az Ukrán, Orosz és a Magyar. Eddigi munkahelyeim közé sorolhatom a Nemzeti Nyomozó irodát, kevés fizetés és egyre életveszélyesebb műveletek miatt eltávoztam, majd rátaláltam a Fix&Drive műhelyre. Úgy érzem fizikai erőnlétem meg van a munkához, mivel dolgoztam már futárként ahol teli rekeszeket kellett az autóra fel-le pakolni. Saját autómon végeztem kisebb módosításokat az évek alatt. Elég sok autótípus terén otthon érzem magam, szerelésük se okoz nekem problémát. Precíznek, céltudatosnak mondhatom magam, amíg az autó nem áll az élén nem engedem ki a kezeim közül. Munkatempóm se a legutolsó a sorban, igényes szép munkát adok ki a kezeim közül elég hamar. ~

Aláírás:

Arkadij De Sonya

Támogatom a lapod. Szépen fogalmaztál. *.*
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.