Arkadij De Sergej jelentkezése a See City Car Servicehez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziloo

Újonc
2019. 03. 09.
19
24
21
Pécs
V4 karakter
---
LV karakter
---
V2 karakter
Marcus Lloyd
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Arkadij De Sergej ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-06-05-én regisztráltam, kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszok a szerveren. Jelenleg 19.489 percem van a szerveren.~

Hanyas szintű vagy?
~ 20-as szintű vagyok. ~

Milyen idős vagy?
~ 16 éves ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam; Yakuzában, Fix&Drivenál illetve a Krasnaya Organized Bratvaban. Távozásaim oka mindegyiknél az időm hiánya volt. Mostanában ez megoldódott.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Pontosan nem tudom, de nyár elején. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Voltam már szerelő frakcióban és megtetszet, illetve a pénz miatt. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen igen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Hát ez sok mindentől függ, de átlagosan 2-3 órát. Természetesen van, hogy többet, van, hogy kevesebbet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/o4Jb3nZ ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/o4Jb3nZ Sajnos rendelkezem egy pár Aj-lel amire nem vagyok egyátalán büszke. Pici magyarázat hozzájuk. Az első négy nagyon régen volt itt kb alig volt 10 ezer percem, sőt. Az ötödik jail az sajnos tényleg MG volt, rossz tárasaságba keveredtem ők elkezdtek NonRP-zni felvették videóra(feltették, ügy lett belőle az egyik gyereket kibannolták) és én is beszéltem benne. Hatodik, pont akkor küldtem el az üzenetet rádión amikor dobott át VH-ra és ezt egy gyerek látta, AJ-ben(Kicsit várhattam volna és akkor nincsen hetedik AJ-m sem...). Nyolcadik, hát igen.. 9.-10. Nem nagyon emlékszem már rá, hogy mi volt a szituáció. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Szilo vagyok, Pécsen lakok szüleimmel illetve az öcskössel. Pécsen születtem, itt lakok 16 éve, nagyon szeretek Pécsen élni. Jelenleg egy gimnázium tanulója vagyok(10. osztály) és idén tettem informatikából sikeres érettségi vizsgát. Mindennapjaimat hajnali(XD) 11-kor való keléssel töltöm. Továbbtanulásomat egyetemen tervezem Pesten. Kedvenc hobbim a horgászat, nagyon szeretem kb. 7-8 éves korom óta horgászok, tervezem versenyszerűen is csinálni. Sportokat szeretem, csak sport terén nem vagyok valami kitartó. Fociztam 3-4 évig, sérülés miatt hagytam abba, talán ez volt az egyetlen sport amit szerettem csinálni. Azóta nagyon sok sportágat kipróbáltam, de egyik sem jött nagyon be. Most egy ideje boxolok, ezt is szivesen csinálom, ennek van az eddigi sportjaim közül talán a legtöbb értelme. Heti 3-4-5 edzés van, attól függ, hogy mennyihez van kedvem, illetve időm ahogy engedi. Pozitív tulajdonságaim: Vicces vagyok, de ha kell akkor komoly, BECSÜLETES, szerintem ez a legfontosabb, mint a való életben itt is, felvállalom, ha valamit elrontottam, meg hasonlók. Negatív tulajdonságaim: Hirtelenharagú vagyok és ha ideges leszek, akkor olyan dolgokat csinálok, amiket amúgy nem tennék(Jailjeim 90%-a ilyen miatt történt), szerencsére nem sokáig tart, max 30 perc és lenyugodok. ~
 

VRol

Zöldfülű
2019. 06. 03.
202
33
V2 karakter
Dario Angel
Bő lap lett, látszik benne a munkád. Jailed sok van. Azt tudom mondani mint az egyik lapnál, egy próbát megérhet, de nem szeretnék nonozást látni tőled. Kapsz egy támogatást.
 
  • Imádom
Reactions: Sziloo

aKrisz

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
134
27
24
V4 karakter
James R Black
LV karakter
James R Diamond
V2 karakter
James R Black
Szép kis lapot írtál jailből tényleg sok van de ahogy elnézem az elmúlt 1 hónapban nem volt semmilyen jailed. Tőlem is kapsz egy támogatást.
 
  • Imádom
Reactions: Sziloo

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.