Arkadij De Sergej jelentkezése a Fix&Drive köreibe[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziloo

Újonc
2019. 03. 09.
19
24
21
Pécs
V4 karakter
---
LV karakter
---
V2 karakter
Marcus Lloyd

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Szilo/Bali ezeket használom, lehet választani :p ~


Életkorod:
~ 16 éves vagyok ~


A játékon belüli szinted:
~ 20-as szintű vagyok, jelenleg 19112 perccel. ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/fPyCR2u. Sajnos rendelkezem egy pár Aj-lel amire nem vagyok egyátalán büszke. Pici magyarázat hozzájuk. Az első négy nagyon régen volt itt kb alig volt 10 ezer percem, sőt. Az ötödik jail az sajnos tényleg MG volt, rossz tárasaságba keveredtem ők elkezdtek NonRP-zni felvették videóra(feltették, ügy lett belőle az egyik gyereket kibannoltál) és én is beszéltem benne. Hatodik, pont akkor küldtem el az üzenetet rádión amikor dobott át VH-ra és ezt egy gyerek látta, AJ-ben(Kicsit várhattam volna és akkor nincsen hetedik AJ-m sem...). Nyolcadik, ehhez inkább nem mondok semmit, videó van róla, na mindegy.. ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen használom, akárhányszor fent vagyok a szerveren annyiszor TS-en is. Szerintem nagyon fontos. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen igen, mikrofon nélkül macerás lenne. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Sziasztok Szilo vagyok, Pécsen(ett, kinek hogy tetszik XD) lakok szüleimmel illetve az öcskössel. Pécsen születtem, anno '95-be viccet félretéve, itt lakok 16 éve, nagyon szeretek Pécsen élni. Jelenleg egy gimnázium tanulója vagyok(10. osztály) és idén tettem informatikából sikeres érettségi vizsgát. Mindennapjaimat hajnali(XD) 11-kor való keléssel töltöm, kivéve ha dolgozni megyek. Jelenleg egy rendezvényszervező cégnél dolgozok. Továbbtanulásomat egyetemen tervezem Pesten. Kedvenc hobbim a horgászat, nagyon szeretem kb. 7-8 éves korom óta horgászok, tervezem versenyszerűen is csinálni. Sportokat szeretem, csak sport terén nem vagyok valami kitartó. Fociztam 3-4 évig, sérülés miatt hagytam abba, talán ez volt az egyetlen sport amit szerettem csinálni. Azóta nagyon sok sportágat kipróbáltam, de egyik sem jött nagyon be. Most egy ideje boxolok, ezt is szivesen csinálom, ennek van az eddigi sportjaim közül talán a legtöbb értelme. Heti 3-4-5 edzés van, attól függ, hogy mennyihez van kedvem, illetve időm ahogy engedi. Pozitív tulajdonságaim: Vicces vagyok, de ha kell akkor komoly, BECSÜLETES, szerintem ez a legfontosabb, mint a valós életben itt is, felvállalom, ha valamit elrontottam, meg hasonlók. Negatív tulajdonságaim: Hirtelenharagú vagyok és ha ideges leszek, akkor olyan dolgokat csinálok, amiket amúgy nem tennék(Jailjeim 90%-a ilyen miatt történt), szerencsére nem sokáig tart, max 30 perc és lenyugodok. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Arkadij De Sergej ~


Anyja, apja neve:
~ Apja neve: Arkadij De Jaroslaw

Anyja neve: Dasha Tatiana ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ E-mail: arkadijdesergej@seemail.com

Telefonszám: 203833 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Természetesen igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/wqRyPMG ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Van, igen Ryan Palmer, az úr neve. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Szerintem ezek az alap követelmények egy csapat működéséhez, ha valaki nem tud csapatban dolgozni, akkor az nem oda való. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Szerencsére nem sokszor kell szerelőhöz vinnem a kocsimat, de ha kell akkor minding a Fix&Driveot válszatom. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ https://imgur.com/a/qkEXWPB ~


Aláírás:

Arkadij De Sergej


ZABA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Ryan.

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
Zárható /Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.