Arjan Gashi - Kulo Hamo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sanyik

Újonc
2023. 07. 26.
66
46
LV karakter
Marcus Tang
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Arjan Gashi >

Panaszra tett játékos neve:
<
Kulo Hamo >

Panasz oka:
<
Indokolatnal Frakció kick >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Szép napot!Nos az elején szeretném kezdeni 3 nap híján pontosan 1 hónapja vettek fel engem meg kettő barátomat az LVPE frakcióba.Minden jól is ment jól teljesítettünk meg volt mindig a kötelező,de aztán kezdett zavarni egy egy tag viselkedése,ami után az volt hab a tortán hogy az egyik barátomat ki rakták a frakcióbol,ezt követően jeleztem is kedves Kulo Hamo leader úrnak,hogy én az 1 hónap leteltével,távozom a frakcióbol,amit a másik barátom is megtett.Ezt követöen ,nem igazán koncentráltam a frakcióra,mivel szerettem volna ki kapcsolodni a szerveren,és nem társaság nélkül,egyedül monoton hangulatban autókat foglalni,ami a szabályzat szerint lehetséges is számomra,mivel a nem teljesített minimumért 2 büntető pont jár,így ebben a tudatban,a saját időmet arra fordítottam amit szeretnék csinálni.Ezt nyíltan fel is válaltam egy tagunk elött (Személyesen: Gonzalo Carnicer elött(csak neki mondtam,inen tudom),aki melesleg az egy hónapos banját tölti,de erre nem kapott semmi szankciót ez idáig,míg én egyetlen hétig nem teljesítettem és ülhetem a 300 percemet.Ezen okból is döntöttem úgy hogy hagyom a frakciót mivel úgy érzem hogy nagy a részre hajlás,nem véletlen szerintem az sem hogy már egy jó ideje megy a tgf,de ez már nem az én saram.Nos én ebben a tudatban,erre a hétre jelképes 1 jelentést adtam le,de ez ki verhette Kulo-nál a bíztositékot hogy én szorakozni járok fel a szerverre és nem eme csodás frakció néklülözhetetlen dolgát intézni.Összegezve,az fk-jumpom eltulzottnak,részre hajlónak és elöítéletesnek tartom,mivel eddig nem volt rám egy panasz sem,ide csatolnék még egy discord beszélgetést is: , itt látható ahogy probáltam neki el magyarázni ,hogy miért is nem dolgoztam,amit meg sem probált velem át beszélni csak lemínősitette a barátomat,de azt nem értem ennek mi köze hozzám,ö is egy ember úgy cselekszik ahogy akar,indokolt vagy indokolatlan,az pont olyan kérdés mint most ez az ügy.Ezzel zárnám is a mondanóm,köszönöm ha végig olvastad.>
 

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 263
1 541
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Szia, várjuk Kulo Hamo válaszát 24 órán belül.
Amennyiben szeretnél valamit hozzátenni még a privát konverzációhoz.
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 751
LV karakter
tomo vomo
Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy a "bizonyítékokban" minden látható és teljes mértékben tartom magam ahhoz, amit leírtam neked.

A TGF lapodban 4-5 óra napi aktivitást írtál, ennek folyamatos hiánya miatt már kirakhatnálak igazából.

A szabályzatban is látható egy olyan rész, hogy " A vezetőség bizonyos esetekben a szankciók mértékét felülbírálhatja."

Gonzalo kikerült a frakcióból, amint megtudtam, hogy bannt kapott, ha valamivel nem vagy tisztában, ne állíts valótlant.
Gonzolo a ma éjszaka folyamán kapott bannt, te egész héten semmit sem csináltál, kicsit más a kettő és ráadásul semmi köze az ügyedhez.

Kíváncsi lennék, hogy neked mi a részrehajlás a frakcióban, amikor kimondottan figyelek rá, hogy semmiféle kivételezés ne történjen és soha nem is történik.

Miután te többedszer is gyerekesként említed a frakciót vagy bármit igazából, nem gondolnám, hogy a barátod viselkedése után ne tehetném meg, hogy kifejtem nemtetszésemet, nem mellesleg ő is tisztában van a véleményemmel és veled ellentétben vele meg tudtam beszélni az egészet értelmesen.
Próbálta a vezetőségből két tag is megbeszélni vele és a másik taggal a félreértést, ő nem tartott erre igényt, mellesleg a kommunikációjával többször is probléma volt és kézzel verte szét a Packert, nem tudom mit kellett volna még csinálnia, hogy szerinted jogosan rakhassam ki.

Az, hogy jóideje megy a TGF nem tudom, hogy tartozik ide, valóban kimondottan szűrjük a jelentkezőket és nagy részüket elutasítjuk, de ha ezzel is tisztában lennél, tudhatnád, hogy nálunk szinte folyamatosan nyitott a TGF, mert az alkalmas, értelmes embereket bármikor szívesen látjuk.

Hozzátenném, hogy fogalmam sincs, hogy milyen jogon raksz ki zárt DC-ről és privát üzenetről képeket, illetve azt sem tudom, hogy a TGF-nek, Gonzalonak és a barátodnak mi köze van a te saját ügyedhez.

Szerintem érthetően, lényegre törően leírtam neked, hogy miért raklak ki, emellett a szerveren két 5-ös admin is tudatta már veled, hogy nem vétkeztem, nem tudom mit nem értettél rajta meg.

Nincs több hozzáfűzni valóm, köszönöm.
 

sanyik

Újonc
2023. 07. 26.
66
46
LV karakter
Marcus Tang
Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy a "bizonyítékokban" minden látható és teljes mértékben tartom magam ahhoz, amit leírtam neked.

A TGF lapodban 4-5 óra napi aktivitást írtál, ennek folyamatos hiánya miatt már kirakhatnálak igazából.

A szabályzatban is látható egy olyan rész, hogy " A vezetőség bizonyos esetekben a szankciók mértékét felülbírálhatja."

Gonzalo kikerült a frakcióból, amint megtudtam, hogy bannt kapott, ha valamivel nem vagy tisztában, ne állíts valótlant.
Gonzolo a ma éjszaka folyamán kapott bannt, te egész héten semmit sem csináltál, kicsit más a kettő és ráadásul semmi köze az ügyedhez.

Kíváncsi lennék, hogy neked mi a részrehajlás a frakcióban, amikor kimondottan figyelek rá, hogy semmiféle kivételezés ne történjen és soha nem is történik.

Miután te többedszer is gyerekesként említed a frakciót vagy bármit igazából, nem gondolnám, hogy a barátod viselkedése után ne tehetném meg, hogy kifejtem nemtetszésemet, nem mellesleg ő is tisztában van a véleményemmel és veled ellentétben vele meg tudtam beszélni az egészet értelmesen.
Próbálta a vezetőségből két tag is megbeszélni vele és a másik taggal a félreértést, ő nem tartott erre igényt, mellesleg a kommunikációjával többször is probléma volt és kézzel verte szét a Packert, nem tudom mit kellett volna még csinálnia, hogy szerinted jogosan rakhassam ki.

Az, hogy jóideje megy a TGF nem tudom, hogy tartozik ide, valóban kimondottan szűrjük a jelentkezőket és nagy részüket elutasítjuk, de ha ezzel is tisztában lennél, tudhatnád, hogy nálunk szinte folyamatosan nyitott a TGF, mert az alkalmas, értelmes embereket bármikor szívesen látjuk.

Hozzátenném, hogy fogalmam sincs, hogy milyen jogon raksz ki zárt DC-ről és privát üzenetről képeket, illetve azt sem tudom, hogy a TGF-nek, Gonzalonak és a barátodnak mi köze van a te saját ügyedhez.

Szerintem érthetően, lényegre törően leírtam neked, hogy miért raklak ki, emellett a szerveren két 5-ös admin is tudatta már veled, hogy nem vétkeztem, nem tudom mit nem értettél rajta meg.

Nincs több hozzáfűzni valóm, köszönöm.
Elsösorban bocsánat,akkor a Gonzalo-s storyt rosszul tudtam.A tgf-et azért említettem,mivel folyamatosan jönnek mennek a tagok,és szerintem ez nem lehet teljesen véletlen.Dc-röl azért raktam ki mivel ott kommunikáltunk,ha ezt oc írtam volna akkor semmi gond nem lett volna vele,vagy ott másképp válaszoltál volna talán?Velem meg sem probáltad meg beszélni,csupán flegma,lekezelő válaszokat kaptam,amivel a felsőbb rendüséged probáltad hangsulyozni vagy én nem tudom,a barátomat sem méltattad válaszra egy jó ideje,szóval ezt ennyiben hagynám az én részemről.De mikor jeleztem neked,hogy távozok,még sem szoltál egy szót sem,hogy azért addig nyomjam vagy valami,tehát én naívan is akár azt gondolhattam,mivel ezt a szabályzat pontosan nem mondja ki hogy ez így oké/elfogadható,korrekten is szolhattál volna így hétközben,hogy akkor fogjak neki valaminek,mivel én is megtehettem volna hogy most a hétzárás után írok hogy akkor távozom,de én nem így tettem,ezt a kevés gerincességet hiányolom belöled,mert az az indok hogy felülbírálhatjátok elég ingatag,így hogy nincs meg mindenkivel a megfelelő kommunikáció.Remélem minden kérdésed/felvetésedre választ tudtam adni,várom a bíráló admin válaszát.
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 751
LV karakter
tomo vomo
Nem gondolnám, hogy bármilyen szinten én feletted lennék és véleményem szerint nem is mutatom ezt soha, bár ha így is lenne sem szegnék semmilyen szabályt. Ez egy játék, aki itt éli ki a hatalomvágyát már régen rossz.
OOC kommunikáltunk egymással, ahol lényegre törően, érthetően kétszer írtam le, hogy miért leszel elbocsájtva. Ha tisztában lennél azzal, hogy mennyi üzenetet kapok értenéd azt is, hogy miért nem írok litániákat és óriási szövegeket, nincs az az emberi idő, amit el lehetne arra használni, hogy cseverésszek mindenkivel.
Mindenki ( a civilek is) választ kap rövid időn belül, de nem várhatja el tőlem senki, hogy óriási csevegésbe kezdjek, hisz nem a szerver az életem elsődleges dolga.

Úgy gondolom, hogy evidensnek kéne lennie számodra, hogy az egy hónap arról szól, hogy dolgozol a frakcióban és nem csak bent vagy valahol, attól független, hogy fel akarsz mondani.

Nem tudom, hogy hol nincs gerincem a témában és hol voltam flegma és lekezelő, illetve te melyik üzenetedben voltál te nálam "kedvesebb", bár ez egyáltalán nem lényeges, hiszen tisztában vagy vele, hogy miért lettél kirakva.

Ha mondjuk valaki csatlakozik és két nap múlva kitalálja, hogy ő mégsem akar itt dolgozni akkor hagynom kéne, hogy 28 napig ne csináljon semmit csak, hogy megússza az FK Jumpot, ne vicceljünk...

Továbbra sem értem, hogy a TGF- nek és az egyéb fentebb említett dolgoknak mi köze van a te panaszkönyvedhez, illetve neked sem gondolom, hogy sok lenne.

Soha senki nem vonta kérdőre a kirúgását, nem gondolnám, hogy velem és a kommunikációval lenne a probléma.

Nem kívánok többet hozzáfűzni, Kon majd meghozza a döntését.
 

sanyik

Újonc
2023. 07. 26.
66
46
LV karakter
Marcus Tang
Nem gondolnám, hogy bármilyen szinten én feletted lennék és véleményem szerint nem is mutatom ezt soha, bár ha így is lenne sem szegnék semmilyen szabályt. Ez egy játék, aki itt éli ki a hatalomvágyát már régen rossz.
OOC kommunikáltunk egymással, ahol lényegre törően, érthetően kétszer írtam le, hogy miért leszel elbocsájtva. Ha tisztában lennél azzal, hogy mennyi üzenetet kapok értenéd azt is, hogy miért nem írok litániákat és óriási szövegeket, nincs az az emberi idő, amit el lehetne arra használni, hogy cseverésszek mindenkivel.
Mindenki ( a civilek is) választ kap rövid időn belül, de nem várhatja el tőlem senki, hogy óriási csevegésbe kezdjek, hisz nem a szerver az életem elsődleges dolga.

Úgy gondolom, hogy evidensnek kéne lennie számodra, hogy az egy hónap arról szól, hogy dolgozol a frakcióban és nem csak bent vagy valahol, attól független, hogy fel akarsz mondani.

Nem tudom, hogy hol nincs gerincem a témában és hol voltam flegma és lekezelő, illetve te melyik üzenetedben voltál te nálam "kedvesebb", bár ez egyáltalán nem lényeges, hiszen tisztában vagy vele, hogy miért lettél kirakva.

Ha mondjuk valaki csatlakozik és két nap múlva kitalálja, hogy ő mégsem akar itt dolgozni akkor hagynom kéne, hogy 28 napig ne csináljon semmit csak, hogy megússza az FK Jumpot, ne vicceljünk...

Továbbra sem értem, hogy a TGF- nek és az egyéb fentebb említett dolgoknak mi köze van a te panaszkönyvedhez, illetve neked sem gondolom, hogy sok lenne.

Soha senki nem vonta kérdőre a kirúgását, nem gondolnám, hogy velem és a kommunikációval lenne a probléma.

Nem kívánok többet hozzáfűzni, Kon majd meghozza a döntését.
Utolsónak még annyit hozzá tennék(csak hogy ki hangsúlyozzam megint)
,hogy 3 hétig rendesen csináltam a dolgom,1 hete kb értesítettelek,hogy távozni szeretnék,nem akartam én nagy báj csevejt,ennyi elég lett volna hogy:Rendben,legyen meg a kötelező,szia.Nem 28 napról beszélünk,1 hétről.Ennyit tennék még hozzá,utoljára.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
Frakció jump: Ha a frakció szabályzatban meghatározott időt nem tölti el a játékos az adott frakcióban, nem nyújt érdemi teljesítményt ez idő alatt, akkor a Leader kérhet a távozó tagra 300 perc adminjailt "Frakció jump [FRAKCIÓ]" indokkal.

Egy frakcióba való bekerüléskor minden újonnan csatlakozó tag elfogadja az ott érvényben levő szabályzatot. Ha az LVPE-ben 30 napot kell eltölteni az elvállalt aktivitással akkor ha ezt nem tudod, vagy jelen esetben nem akarod teljesíteni, abban az esetben ezt jelezni kellene (nyilván ha korrekt szeretne lenni az ember) és amint lehetőség nyílik rá leadni a frakciót (természetesen a frakció jump ugyan úgy érvényes lehet erre az esetre is). Ez lenne a HELYES hozzáállás hasonló esetben, de persze dönthet úgy is az ember, hogy szarik bele és amint letelt a frakcióban eltölteni szükséges minimális idő (ha nem akar beleesni az FK jumperkedésbe) akkor szól és távozik. Ennyivel viszont nem játszható ki a rendszer, a frakció jump érvényes lesz ebben a helyzetben is (csak mellette még inkorrekt is az illető).

domsnak elég lett volna pár mondatban leírnia a hozzáfűznivalóját a történtekhez, mégis egy kisebb regényt írt le neked (és az olvasóknak) ide.

A panaszod jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.