Arjan Gashi jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sanyik

Újonc
2023. 07. 26.
59
25
LV karakter
Arjan Gashi
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Arjan Gashi
Születési hely, dátum:
1996.09.08 Las Venturas
Lakcím:
Tierra Rabbada Nr.8
Telefonszám:
+38-76-469-3848
E-mail cím:
Arjangas234@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Felső fokú végzettség
A jogosítvány száma:
922653WE
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.05.28-2024.06.28

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Sanyi
Életkorod:
20
AccountID:
31687
Játszott perc:
36.300
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Igen voltam,egy illegális frakcióban(Rudaj),de nagyon még bele sem kostólhattam abba a légkörbe,mivel 2 napom után ott,megszűnt a frakció.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Mivel megszűnt
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Öszíntén be vallom egy ideje kiváncsi lettem milyen belülröl nézve a frakció,szeretnék belekosólni ebbe is,mivel nem csak külsö szemmel akarom látni,ílletve a munkakör is érdekel.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Szeretnék ez utón is kikapcsolodni a szerveren,és így lenne még egy célom hogy feljárjak a szerverre.A frakcióban hosszú távra terveznék,szeretnék minél jobban teljesíteni.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Elég gyakran fel tudok járni a szerverre,így nem lenne gond a napi kiirt feladatokat teljesíteni.Emelett szeretek csapatban dolgozni,és beszélni másokkal így megoldani a munka közben felmerülö problémákat.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
4-5 orát naponta.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
-Pozitív:Megértő,együtmüködő,mosolygós,türelmes,egyenes vagyok az emberekkel-Negatív:Hirtelen haragú,néha feledékeny,meg tudok sérteni másokat,stresszes vagyok néha,fáradékony.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!

Sziasztok,Sanyi-nak hívnak,erdélyben lakom,20 éves,egyetem melett sportolok,és persze szabadídömben SeeMta-zok.Sokat játszottam már a szerveren,de még sosem sikerült legális frakcióba kerülnöm,múlt évben volt egy probálkozásom a Jesse-hez,ahova a sport miatt nem lett volna idöm fel járni.Az illegális frakciókkal se volt szerencsém ahogy fentebb olvasható:D.Így jutottam el ide,mivel így nyáron több időt tudok fordítani a játékra,ezért is írom most ezt a lapot(Tudom hogy az utolsó jailem 3 hete volt ,de szeretnék kapni az alkalmon:).Persze ha ez miatt nem fogadják el,megértem teljes mértékben.).Nagyábol ennyi lenne a SeeMta-s történetem,a magán életben sem tudok az elmondotakon kívül sokat felhozni,igazábol elöretervező típus vagyok,ezért is szeretnék frakció taggá válni.A válaszotokat elöre is köszönöm,minden esetben :).
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
Utoljára szerkesztve:

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 656
2 657
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 06.10. (hétfő) 20:00-kor.

Üdvözlettel,
Kip Hart
CEO
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.