ARichard panasza Max-re. [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Richard R Laurence >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Adminjail , OOC Stílus >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/xZ0JGRa , Admin[5] Max: (( Ha nem tudsz célozni, ne vedd elő a fegyvert. )) >

Megjegyzés:
< Az történt, hogy üldöztük a Hosi-t kint Blueberry melett gondoltam, hogy kihajolok az ablakon és kilövöm a kerekét. Mikor jött egy domb és emiatt felcsúszott a keresztem és emiatt lőttem fejbe... Ja meg szar az MTA hitboxa és emiatt is kicsit jogtalannak találom. Illetve szerintem senkise képes őgy lőni, hogy dombon megy át. Illetve kicsit az OOC stílusa is megvillant mikor leírta azt a bizonyos OOC üzenetet. Akik hozzá szolhatnak a PK-hoz: ORFK-sok, Az ügynél jelenlévő ORFK-sok és Max, Bíráló Admin, Hosi >
 
Utoljára szerkesztve:

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok.
Először is, ha megbántottalak volna az üzenetemmel, akkor elnézést szeretnék kérni tőled, nem annak szántam elhiheted.

• DM: DeathMatch - Ok nélküli ölés.
Röviden, és tömören. Ha a körülmények nem megfelelőek a lövéshez, akkor ne kezdj lövöldözésbe, ugyanis onnantól, hogy megölted, szabályt sértettél, hiszen nem volt meg hozzá az indokod.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Nxrby

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Szóval akkor szerinted 3-nál több felszólítás után + 2x REM,RUM-nál nem jogos az, hogy a kocsijára lövök akkor nem tudom mi neked. Illetőlegesen nem lehet eldönteni, hogy biztosan alkalmatlan a terep arra, hogy lövést adhassak le.

EDIT: • A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel a vízben való menekülés)
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Lőni lőhetsz a lakosok védelme érdekében(gondolom ez volt a célod :) ), de fejbe nem lőheted, ezt jelenti a DM, amiért a jailedet kaptad.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Mikor érted meg, hogy ha Dombon mész át te sem fogod tudni megmondani, hogy most fejbe kapod-e vagy sem illetve nem tehetek róla, hogy szór a fegyver illetve, hogy szar az MTA hitboxa
 
  • Vicces
Reactions: Nxrby

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Erre akartam utalni az előző két megjegyzésemmel, ha nincsenek tiszta körülmények, ne kezdj bele lövöldözésbe.
De, amiért a jailed kaptad, mert MEGÖLTED, azért jogos, ugyanis nem volt rá indokod.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Sziasztok, engem lőttél fejbe, azért írok ide. Az hogy menekülök ezért a kocsimra lősz, azzal nincsen baj, tégy úgy, de ha biztos vagy benne hogy nem lesz abból baja senkinek, pl egy egyenes úton. De hogy egy dimbes-dombos terepen rám lősz, akkor teljesen nyilvánvaló hogy nem biztonságos és lehet hogy fejbekapsz, és fejbe is lőttél, oktalanul, amiért szankciót is kaptál. Ha valaki véletlen DMel az is ugyan úgy tilos, mintha direkt tennéd.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Zeus

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

igen a dombok random szoktak velem is szembejönni. A te feladatod mérlegelni, hogy mikor sütöd el a fegyvert vagy mikor nem és annak milyen következményei lehetnek (mesterkönyv/szórás/stb). Személyszerint nem nagyon tudom elképzelni, hogy jött a domb és véletlenül pont fejbe lőtted.
Ami az OOC-t illeti, nem tudom volt-e előzménye, én nem tartom sértőnek, de valóban meglehet finomabban is fogalmazni.
A panasz jogtalan.

Z/H
 
  • Vicces
Reactions: Zeus
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.