Arel Gaut -> Leila Baxter (+társa?), Oliver Cyrus, Khadzhimurat Umkhayev, Jessica Blundetta.[Matt]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zolix.

Barangoló
2021. 02. 13.
119
426
V4 karakter
Goran Niels.
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Arel Gaut.

Panaszra tett személy InGame neve:
Leila Baxter (+társa?), Oliver Cyrus, Khadzhimurat Umkhayev, Jessica Blundetta.

Panasz oka, leírása, kifejtése:
RevengeKill.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Bíráló adminsztrátor számára küldöm.

Megjegyzés:
Szeretnék utánjárni a dolgoknak, mert már nem ez az első eset, hogy ilyen történik.
 

Szarvaspöri

Újonc
2020. 04. 18.
29
22
Fót
V4 karakter
Khadzhimurat Umkhayev
Csao, így látatlanba erről nem tudok mit mondani, foggalmam sincs, hogy milyen esetről van szó.
 
  • Vicces
Reactions: Szaby00

FoldedMan

Újonc
2021. 09. 21.
44
201
V4 karakter
William Calder
LV karakter
-
V2 karakter
-
Csáó, hajnalban az ATM fúrások közben egyszer sem lettem "kilőve", nem is öltem meg senkit, így nem értem azt a RevengeKillt, szükséges bizonyítékokat csatoltam a bíráló adminisztrátornak.
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: Szaby00 és vamos..

KillNova

Barangoló
2020. 04. 30.
134
182
22
Pécs
V4 karakter
Oliver Cyrus
LV karakter
Simon Del Perro
Szia, nem hiszem hogy történt volna nálam ilyen, én banknál meghaltam sniper miatt, ha ti voltatok az alfasok akik seeringen szedtek ki, OOC lett közölve hogy én ki lettem lőve ezután furtatok az ATMet tovább, mi pedig igazoltattunk de a többi társam nem lett de ők sem vettek részt a lövöldözésbe miattam, több lövöldözésem nem volt az éjjel.
 

Szarvaspöri

Újonc
2020. 04. 18.
29
22
Fót
V4 karakter
Khadzhimurat Umkhayev
Én ma hajnalban egy embert sem öltem meg, szóval nagy kárt nem okoztam senkinek, ha el is követtem a szabálysértést amelyben nem vagyok biztos mert nemtudom mely eseményekről van szó, akkor az abszolút nem volt szándékos, és elnézést kérek mindenkitől.
 

zolix.

Barangoló
2021. 02. 13.
119
426
V4 karakter
Goran Niels.
Hali, most kerültem gép elé, most van időm válaszolni.

Ezt én is elrontottam, hajnalban elfelejtettem már bővebben kifejteni az indokot. A panasz RK, de kihegyeződik az általatok leadott pénzkazettákra. A bíráló Adminisztrátor féle továbbítottam a logot.
Csáó, hajnalban az ATM fúrások közben egyszer sem lettem "kilőve", nem is öltem meg senkit, így nem értem azt a RevengeKillt, szükséges bizonyítékokat csatoltam a bíráló adminisztrátornak.
[2024-02-09 03:13:33] [Output] : [03:13] Jessica Blundetta: (( már meghaltunk ))
[2024-02-09 03:13:35] [Output] : [03:13] Jessica Blundetta: (( ebbe az rp-be ))

Akkor erre tudnál értelmes magyarázatot adni? Egy kocsiban ültél az Oliver Cyrus-ékkal ha jól emlékszem. Tehát semmilyen formában nem lett volna szabad ott lenned, legalábbis nem velük, ha nem haltál meg, állításod szerint.
 
  • Tetszik
Reactions: Szaby00

KillNova

Barangoló
2020. 04. 30.
134
182
22
Pécs
V4 karakter
Oliver Cyrus
LV karakter
Simon Del Perro
Attól hogy ok nem haltak meg mas módon hozza állhatnak állításom szerint, admin megengedte hogy ki legyenek szedve a kazetták, egyedül én haltam meg, nincs megtiltva hogy ne jöhessenek akkor velem járőrt szerintem, további hozzászólást én nem kívánok tenni, én nem tettem semmilyen szabálytalan dolgot, megy egyszer hozza tennem hogy a lövöldözésbe nem akartak részt venni miattam mert én meghaltam.
 
  • Szomorú
Reactions: Szaby00

zolix.

Barangoló
2021. 02. 13.
119
426
V4 karakter
Goran Niels.
Igen, valóban kilehet szedni a kazettát a rendvédelmisnek, ha ott van hagyva, ez eddig mindenki számára tiszta sor. Viszont az RP-ben meghaltál. Tényen nem változtat, te is segédkeztél nekik leadni a kazetákat.
 
  • Tetszik
Reactions: Szaby00 és mork

KillNova

Barangoló
2020. 04. 30.
134
182
22
Pécs
V4 karakter
Oliver Cyrus
LV karakter
Simon Del Perro
Akkor legyen amit gondolsz, én nem csináltam szabálytalanságot, nem mentem vissza lövöldözni RK szerintem abban merülne ki, admin válasza volt hogy ki lehet szedni és le lehet adni, ennyi mi megtettük Nincs további válaszom.
 

Marko98

Barangoló
2019. 03. 14.
137
252
Encs
V4 karakter
Francesco_Muselli
Sziasztok. A TEK részéről én illetve Luna_Vasquez volt jelen. Volt egy ATM fúrás az esti órákban Rodeon ahol lövöldözés volt ott jópár rendvédelmis meglett ölve de az illegál részről is, Luna ott halt meg ő nem is jött SFbe mert utána SFbe kezdtek el fúrni, de rákérdeztünk sürgősségi rádión hogy köthető e az előzőhöz és nem érkezett válasz rá. Ezért én meghaltam SF gyárnál 2:40 fele én a tengerparti házak tetején voltam ahol valaki hátbalőtt nemtudom pontosan hogy ki volt az. Aztán telt múlt az idő valaki fúrta tovább az ATMeket amit nem tudtunk hogy ki mert nem mentünk a közelébe mikor fúrták. Eltelt a fúrás után kb 10-20 perc amikor elmentünk zacishoz mert ott is megvolt fúrva az ATM és benne voltak a kazetták, utána elmentünk seeringre ott is megvolt fúrva benne voltak ugyan úgy a kazetták, meg még jópár helyen. V4es rendszer bekerülése óta én nemtudtam hogy ezeket a kazettákat kilehet e venni az autómatából ezért a PD-s egységhez mentem hátha ők tudják de ők se nagyon tudták, ekkor kérdeztem meg reportban az adminokat hogy kilehet e pakolni rendvédelmisként a kazettákat és azt a választ kaptam hogy igen (https://prnt.sc/PFKCVNZjPJMT) Ezután mentünk el és szedtük össze a kazettákat összesen mi ketten lunával 8at vittünk el a PD-sek nemtudom mennyit, de amikor mentünk a szabadon hagyott atmekhez senki se volt a közelben senki se jött oda direkt még vártunk is hogy valaki jön e de nem jött senki, viszont zacisnál egy civil is kivehette tehát ez szerintem teljesen IC ügy. A te nevedet se láttam sehol sem. Szóval az RK része nemtudom pontosan mire alapul, mivel nem mentem vissza lövöldözni én sem. Nemtudtuk hogy ki furta meg mert volt már ilyen eset hogy több csapat is nekiállt végigfurni a mapot és senki sem tudott semmit hogy egy brigád e vagy sem, hiába kérdeztük. Ezért lettek kivéve a kazetták és leadva a leadós npcnél aminek az árát szivesen visszaszolgáltatom ha igényt tartassz rá a TEK részéről. Nem vagyok az a nagy szabálysértő fajta ezt meglehet nézni az UCP-men is, nincs rajta semmi komoly jailem jóformán tiszta az egész, nem szokásom szabályokat szegni. Elnézést kérek ha ebből károd keletkezett de mint mondtam szivesen visszaszolgáltatom a kazetták árát ami, 3.200.000$. Szép estét.
 

zolix.

Barangoló
2021. 02. 13.
119
426
V4 karakter
Goran Niels.
Nem tudom honnan szeditek ezt, hogy az RK csak "lövöldözés"-ben merül ki. Már ha visszamész egy adott helyszínre miután meghaltál az is RK-nak számít. Arról nem én tehetek, hogy akármelyik adminnal félrelett kommunikálva a dolog. Ahogy látom a reportban az van megemlítve, hogy kilehet-e szedni. Ahogy fentebb is említettem, ez nekem tiszta sor, hogy kilehet szedni. Csak nem mindegy, hogy ki és mikor veszi azt ki. Aki Oliver Cyrus-sal volt a két PD-s, és ők a killog alapján valósan nem lettek lelőve, akkor ők jogosan adták le azt X mennyiségű kazettát. De a többiek már lelettek lőve az RP-ben, és úgy mentek vissza, tehát az RK-nak minősül. Az sem az én saram, hogy erre nem kaptatok választ a sürgősségi rádión.
 

Szarvaspöri

Újonc
2020. 04. 18.
29
22
Fót
V4 karakter
Khadzhimurat Umkhayev
Nem tudom honnan szeditek ezt, hogy az RK csak "lövöldözés"-ben merül ki. Már ha visszamész egy adott helyszínre miután meghaltál az is RK-nak számít. Arról nem én tehetek, hogy akármelyik adminnal félrelett kommunikálva a dolog. Ahogy látom a reportban az van megemlítve, hogy kilehet-e szedni. Ahogy fentebb is említettem, ez nekem tiszta sor, hogy kilehet szedni. Csak nem mindegy, hogy ki és mikor veszi azt ki. Aki Oliver Cyrus-sal volt a két PD-s, és ők a killog alapján valósan nem lettek lelőve, akkor ők jogosan adták le azt X mennyiségű kazettát. De a többiek már lelettek lőve az RP-ben, és úgy mentek vissza, tehát az RK-nak minősül. Az sem az én saram, hogy erre nem kaptatok választ a sürgősségi rádión.
Erre reflektálva én biztosan nem mentem vissza a halálom helyszínére a halálom után, és nem is öltem meg senkit. Kíváncsi volnék az én nevem, hogyan merült föl a dologban.
 

zolix.

Barangoló
2021. 02. 13.
119
426
V4 karakter
Goran Niels.
Erre reflektálva én biztosan nem mentem vissza a halálom helyszínére a halálom után, és nem is öltem meg senkit. Kíváncsi volnék az én nevem, hogyan merült föl a dologban.
Megöltelek Rodeo-n, és ugyanúgy kilettél lőve SF gyárnál is, amely ugyanazon RP-hez tartozott.
 

Szarvaspöri

Újonc
2020. 04. 18.
29
22
Fót
V4 karakter
Khadzhimurat Umkhayev
Megöltelek Rodeo-n, és ugyanúgy kilettél lőve SF gyárnál is, amely ugyanazon RP-hez tartozott.
Ez esetben bocsánatot kérek, szerintem ez így korrekt, mint már feljebb is írták sürgősségin is meg lett kérdezve választ nem kaptunk, szerintem senki nem tudta, hogy ez az előző lövöldözéshez kapcsolódik, én legalábbis nem. Nem volt szándékos részemről a dolog, gyárnál nem ártottam senkinek se, szerintem én voltam a legelső aki meghalt szóval nemhiszem, vagyis remélem hogy nagy kárt nem okoztam nektek.
 
Utoljára szerkesztve:

Matt_

K9
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
525
1 985
V4 karakter
Jamie de Martel
Remek, úgy gondolom mindenkinek volt lehetősége hozzászólni aki szeretett volna.
Elsőnek is kitérnék arra, hogy a pénzkazettákat a rendvédelem kiveheti, ha az illegál az ATMben hagyja amiért esetleg nem volt elég helyük vagy bármi egyéb indokból, viszont, ha már meghaltál ugyanabban az ATM RPben, akkor nem mehetsz vissza és befolyásolhatod az RP végkimenetelét, mert ezzel hogy kivettétek a kazettákat elég rendesen befolyásoltátok.

Khadzhimurat Umkhayev te nem vettél ki pénzkazettákat és nem is adtál le a halálod után, azonban pontosan 26 perc telt el a két halálod között ugyanabban az RPben, ha úgy számolunk, hogy abból 15 perc a halálidő, akkor pontosan 11 perc alatt sikerült visszamenned ugyanabba az RPbe és ugyanúgy meghalnod. Azt se mondhatjuk rá, hogy olyan nagy különbséggel történt volna a két ATM fúrás, hogy azt gondold másik RP és visszamehetsz, attól mert nem öltél meg senkit még ugyanúgy RKnak minősül.

Amit még felhoztatok, hogy ti megkérdeztétek sürgősségin, de az, hogy nem kaptok rá választ nem azt jelenti, hogy vissza kell menni az RPbe, volt lehetőségetek reportot írni, ahol admin tud nektek ebben egyszerűen segíteni, azt se mondhatjátok, hogy ilyen későn már nem volt fent admin, mert volt fent, ahogy a kazettás kérdésetekre is válaszolt, ezt is megkérdezhettétek volna.

A killogok és az elkért napilogok alapján a következők lesznek kiosztva szerveren:
Oliver Cyrus - 6 pénzkazetta, RK - 300 perc adminjail
Khadzhimurat Umkhayev - RK - 300 perc adminjail
Leila Baxter - 5 pénzkazetta, RK - 300 perc adminjail
Luna Vasquez - 4 pénzkazetta, RK - 300 perc adminjail
Jessica Blundetta - nem halt meg az este folyamán, így nem követhetett el RK-t.

A panasz jogos, felmerülő kérdésekkel privátban kereshettek.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 578
22 067
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Rendben van, megoldásra került az ügy.
Kazetta visszakerült, a frakciószámlákról pedig le lett emelve.
 
  • Tetszik
Reactions: kristof5176
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.