Arda Murat, Milena Dordevic - Sanci [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benedek2005

Barangoló
2020. 12. 29.
90
144
19
Dunaújváros
V4 karakter
Zivko Zivanovic
LV karakter
Sophia Murray
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Arda Murat, Milena Dordevic


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Sanci


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen ügykezelés


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
PK


Megjegyzés:
Nem tartjuk reálisnak a panasz alatt kapott bírálatot, továbbra se lehet betörni faltörőkossal egy farmot azért, mert egy helikopter elszáll feletted Blueberryben. Nyomozóként az lenne a legutolsó amit megcsinálsz, ha meg "gyanúsnak" tartják hogy valaki helikopterrel csinál farmot, akkor meg miért nem csinálnak aktát, vagy valami részletesebb nyomozást? Azt sem értjük, hogy miért teljesen felesleges ezt megtárgyalni egy teamspeak beszélgetés keretei között, talán ez lenne a legegyszerűbb mód arra, hogy megértsük ezt az egész dolgot. Ha pedig egy ilyen dologért be lehet törni egy farmot, akkor mi értelme van a drogfarmnak? A négyes verzió bejövetelével szándékosan meg lett csinálva, hogy ne lehessen megkülönböztetni a farmokat kivülről, gondolom nem véletlenül. Részletesen leírtuk a problémánkat mint IG, és a panaszban is, nem tudjuk miért lett letudva ez az egész bírálat egy olyan mondattal, hogy nem követett el semmi szabályellenest. Azt gondoltuk hamár panaszt nyitunk részletesebb válaszokat fogunk kapni a nem megtárgyalt kérdéseinkre, bár erre nem éppen kaptunk lehetőséget. Ha pedig az volt a nyomós indok a farm betörésére hogy régebben elkövettem valamit, amiért már leültem a büntetésemet akkor miért nem mennek végig az összes ember farmján akiknek priuszuk van? Mennyire korrekt azt figyelgetni, hogy valaki talicskával jön ki egy farmból, vagy öntözőkannával? Konkrétan így írták le, "Talicskát láttam ezért abbahagytuk a figyelését" (mivel ooc tudod, hogy a script nem engedi az álaltos farmot beültetni,) ezáltal felhasználtad az ooc scriptről tudott ooc információt az ic karaktereddel és kizártad annak a lehetőségét, hogy nem rakott bele állatokat, hanem szimplán kialakított földes ültetvényeket. Szeretnénk kiemelni hogy a panasznak nem az a célja hogy bárkit is szankciónáljanak, csupán szeretnénk megtudni hogy akkor mégis hogy lehet kivitelezni sikeresen egy drogfarmot. Interioronként álljon öt fegyveres őr megállás nélkül, csak mert mi kábítószert termesztünk? Keljünk éjszaka háromkor meló, és iskola előtt hogy pont ne campelhessék a nyomozók? Le van korlátozva egy script hogy csak így lehet, akkor minek kell ellehetleníteni ennek a használatát úgy mint a seenionnak, hogy 10 esetből 11 esetben nyomozókkal beszélgettél és azóta ki is halt.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 673
4 516
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Akkor légyszives itt fejtsd ki Sanci az álláspontodat a szituációval kapcsolatban.
Így talán megtudod válaszolni a kérdéseket is.
 
  • Tetszik
Reactions: Benedek2005

Sanci

Veni Vidi Vici
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 04.
34
43
V4 karakter
Marcello D Collazo
Számomra is elég gyanús lenne az, ha egy helikopter meglát NNI-s mellényben és elszáll a farm mellől ahogy Lars Kubik is leírta.

Az aktával kapcsolatban nemtudok nyilatkozni, nem voltam NNI-s, nemtudom mi a procedúra náluk.

A teamspeak beszélgetést pedig azért tartottam feleslegesnek mivel jövőhét vasárnapig nem leszek gép közelben és minden információt megtudtam IG is és a logból is.
 
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

aronxd

Aktív fórumozó
2019. 02. 24.
251
605
V4 karakter
Arda Murat
A priusz pedig előéletet jelent, amiért már bűnhődött az adott ember. Ezért szerepel már a priuszaim között (erkölcsi bizonyítvány, munkáltatók által lekért adatokra, hogy ki mennyire megbízható, mennyire büntetett előéletű, satöbbi) .

Ez pedig nem egyenlő azzal, hogy bármikor elkövettem egy bankrablást, akkor nem mehetek a bank közelébe mert potenciális bankrabló leszek ezáltal átnézik mindenem töviről-hegyire, 10 esetből 10 esetben hogy HÁTHA elrejtettem valahol egy fegyvert, amivel LEHET hogy kirabolom majd a bankot, mivel van az előéletemben ilyen..

Az, hogy kinek mi a furcsa.. meg egyéni "szociális" probléma. Nem tudom mi lehet furcsa egy repülő heliben, úgy hogy nem tudok semmi mást tenni, mivel elgurulni nem tudok kerék nélküli járművel 15 másodpercig repkedtünk az NNI elmondása szerint, ebben mi a terhelő tényező, ami indokolja hogy mi rosszban sántikálhatunk? Hogy kérjék le az előéletünk? Hogy törjék fel a farmjainkat?
Rajtuk mellény volt elmondásuk szerint a kocsiban, kit érdekel? Ezzel a logikával bármelyik CRes egység, akin látom a kevlárt lehetséges hogy majd valamiért le szeretne csukni és rendeljek oda minden frakciótagot, hátha megtörténik ez?

De még ha ez okés is (nem, nem az) Milena körülbelül 1 hete váltott nevet, tehát nem büntetett előéletű ember. Ellene pedig annyi a bizonyíték, hogy szinte megegyezett a táblán lévő kiírás, szóval "nézzük csak meg azt is, miért ne alapon".
Ha az enyém mellett volt az övé, az enyém drog volt és meg kell nézniük a mellette lévőt is, ha abban i drog volt.. miért nem mentek tovább hogy akkor már nézzük tovább, "hátha"?
Az meg, hogy te elvállalsz egy komplikált ügyet és arra hivatkozva nem beszéljük meg Teampeakean mert neked irl gondjaid, vagy dolgod van és lezárod hogy neked az elég amit TE láttál és az neked elég, de mi semmilyen normális ok-okozat kifejtést nem kapunk.. miért is lenne számodra oké?

Mert ha ez okés, akkor Kis Józsi 06.02 dátummal drogot fogyasztott, elkapták és elrepül a farmját megöntözni, mert mondjuk Répát termeszt, és nem Talicskával jött ki a farmból az elegendő NNInek hogy feltörjék mindenféle terhelő bizonyíték nélkül a farmját. Szerinted ez így korrekt és fer?
 

Sanci

Veni Vidi Vici
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 04.
34
43
V4 karakter
Marcello D Collazo
A priuszról egy szót sem szóltam a válaszomban.

Ha két farmnak ugyanaz a neve, például Peti Bárányai 1 és Peti Bárányai 2, akkor az éleg gyanús, hogy ugyanazé az emberé a farm.

Elvállaltam az ügyet, igen. Én mentem ki a reportra így gondoltamy hogy elvállalom az ügyet. Direkt kértem segitséget nagyobb adminoktól mivel nem láttam még ilyen PK-t. Tőlük kaptam a választ, hogy ez IC ügy.

A kérdésekre pedig leírtam a válaszomat a legelső hozzászólásban. Nem lettem felkeresve, nem én fogok utánnatok menni, hogy válaszoljak a kérdéseitekre.
 
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 673
4 516
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Attól hogy valaki helikopterrel jár farmozni, illetve "elvileg" meglátott titeket, és elment, majd vissza jött nem feltétlenül termeszt drogokat.
Szerintem itt semmi szükség nem volt arra hogy betörjétek a farmot.
Persze megértem a priuszokat is de erre alapozni megint csak 50 - 50. Itt most pont szerencsétek volt, mivel volt kapás.
Ha megvártátok volna hogy visszamegy, és úgy mentek oda akkor okés lett volna. - (igazoltatjátok stb, és úgy ellenőrzitek)

NNI leaderekkel beszéltem erről, ebből azért ne legyen szokás. A sértettek keressenek fel.
Illetve @Sanci te keressél fel, többi adminnal már beszéltem erről. Köszi a türelmet.
 
Utoljára szerkesztve:

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 063
5 845
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Sziasztok, a farm ellenőrzésre nálunk mindig szigorú szabályok vonatkoztak, pont azért, mert azt vallom, hogy teret kell adni az illegálnak kibontakozni, hisz így lesz élvezetes, és extra a legál-illegál közötti játék... A panaszkönyvben eljártakra a jövőben fokozottan figyelni fogunk, hogy kizárjuk a megkérdőjelezhető farm lezárásokat/feltöréseket, és erre fel is hívom az NNI tagjainak a figyelmét.
Üdv,
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.