Arda Murat, Milena Dordevic panasza Lars Kubik játékosra [Helyette] [Sanci]

Benedek2005

Barangoló
2020. 12. 29.
88
118
19
Dunaújváros
V4 karakter
Zivko Zivanovic
LV karakter
Sophia Murray
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Arda Murat, Milena Dordevic


Panaszra tett személy InGame neve:
Lars Kubik


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Irreális szerepjáték


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
1801,1802 farmID-k


Megjegyzés:
Feltört két farmot faltörőkossal, mindenféle indok nélkül. @Sanci jött ki a reportra, annyit sikerült megtudni azért törte fel a farmot mivel egy helikoptert látott elszállni a farm mellől.
 

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 244
2 125
V4 karakter
Joseph Chambley
Sziasztok, várom Lars Kubik válaszát.

Ha Sanci már kint volt egyszer, miért írtok PK-t?



edit: mivel Sanci kezdte az ügyintézést, nem szólok bele, átadom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

kubik

Barangoló
2021. 12. 11.
80
204
V4 karakter
lars kubik
Sziasztok!

Köszönöm, hogy hagytátok, hogy megtudjuk ezt vitatni fórumon.
( Brian Doungon keresztül tolmácsoltam a kérésemet, hogy tegyenek panaszkönyvet )

Szeretném leszögezni az elején, hogy fogalmam sem volt ma délután negyed négyig, hogy ki az a Arda Murat és Milena Dordevic.

Az esete onnan kezdődött, hogy mai napon háromnegyed háromkor Federico L Mambolza és Brian Doung frakciótársammal eldöntöttük, hogy átnézünk néhány farmot ellenőrzés céljából. Egy gyors BMS szereltetés követően el is indultunk Blueberry farmokhoz. Frederico meglátott két srácot, akik befutottak egy farmba és magukra zárták az ajtót.
Várakoztunk ott, amíg ismét kijönnek a zárt ajtók mögül, viszont addig arra lettem figyelmes, hogy a MULTEAD azonosítójú Maverick típusú helikopter elkezd felénk jönni a levegőben ( ami jelzem mikor odaértünk a farmja mellett parkolt ), bőven láthatósági távolságon belül, majd minket meglátva hirtelen emelkedésbe kezdett.
Közben kijött az egyik srác tolva egy talicskát, ezzel le is zártuk azt a farmot.

Ezután lekértem a helikopter azonosítóját az MDC-be, hogy megnézzem a tulajdonosát. Ekkor jutottam el Arda Murathoz, akinek akkor több mint 60 priusz volt bejegyezve a nevéhez.
Megnéztem az MDC-t, névváltása júliús 4-én volt, pontosan 14 napja, azon idő alatt 15 darab priuszt szerzett ezzel a névvel, tehát átlagolva napi 1-et. ( ezek között volt szabálysértés, bűncselekmény )

Azután az ingatlanjait kérdeztem le, ahol egy farmot is láttam, megjelöltem a térképemen és pont ott volt, ahol az út széli farm melletti helikopter parkolt.

Odamentünk hárman, tájékoztattam a többieket, hogy a helikopter gyanús leereszkedés és elhúzás után vagyunk itt, ahol megerősített egy másik nyomozó IC, hogy neki is feltünt. Hármunkból a helikopter legközelebb eső játékoson, NNI mellény volt látható.

Két farm volt előttünk, Kft.-re végződött mindegyik, az egyik simán, a másik mellette lévő egy kettes számmal ellátva.

Néhány percnyi tanakozás után arra esett a választásom, hogy a kettő közül az egyes ( szám nélküli ) farmot megnézem.
Lerpztük, betörtem az ajtót és 40 darab kábítószer ültetvény fogadott bent minket, ezt követően nyitottuk fel a kettes számmal ellátott farmot is, ahol úgyszint 40 darab kábítószer ültetvény volt.

A két farm megvizsgálása után, minden létező platformon megpróbáltuk kideríteni a Arda Murat telefonszámát, három szóba jöhető helyen megnéztük, sehol sem találtuk.
Még Arda Murat bányához és az ércleadó környékére is elmentünk megnézni, hogy nem-e van ott esetleg.
Aztán sokat gondolkoztunk, hogy mi legyen a farmok sorsa, a lezárás mellett döntettünk.

A felelősséget teljes egészében vállalom az esetért.

Köszönöm, hogy meghallgatattok engem is.
 

Sanci

Veni Vidi Vici
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 04.
30
24
V4 karakter
Marcello D Collazo
Sziasztok!

Köszönöm, hogy hagytátok, hogy megtudjuk ezt vitatni fórumon.
( Brian Doungon keresztül tolmácsoltam a kérésemet, hogy tegyenek panaszkönyvet )

Szeretném leszögezni az elején, hogy fogalmam sem volt ma délután negyed négyig, hogy ki az a Arda Murat és Milena Dordevic.

Az esete onnan kezdődött, hogy mai napon háromnegyed háromkor Federico L Mambolza és Brian Doung frakciótársammal eldöntöttük, hogy átnézünk néhány farmot ellenőrzés céljából. Egy gyors BMS szereltetés követően el is indultunk Blueberry farmokhoz. Frederico meglátott két srácot, akik befutottak egy farmba és magukra zárták az ajtót.
Várakoztunk ott, amíg ismét kijönnek a zárt ajtók mögül, viszont addig arra lettem figyelmes, hogy a MULTEAD azonosítójú Maverick típusú helikopter elkezd felénk jönni a levegőben ( ami jelzem mikor odaértünk a farmja mellett parkolt ), bőven láthatósági távolságon belül, majd minket meglátva hirtelen emelkedésbe kezdett.
Közben kijött az egyik srác tolva egy talicskát, ezzel le is zártuk azt a farmot.

Ezután lekértem a helikopter azonosítóját az MDC-be, hogy megnézzem a tulajdonosát. Ekkor jutottam el Arda Murathoz, akinek akkor több mint 60 priusz volt bejegyezve a nevéhez.
Megnéztem az MDC-t, névváltása júliús 4-én volt, pontosan 14 napja, azon idő alatt 15 darab priuszt szerzett ezzel a névvel, tehát átlagolva napi 1-et. ( ezek között volt szabálysértés, bűncselekmény )

Azután az ingatlanjait kérdeztem le, ahol egy farmot is láttam, megjelöltem a térképemen és pont ott volt, ahol az út széli farm melletti helikopter parkolt.

Odamentünk hárman, tájékoztattam a többieket, hogy a helikopter gyanús leereszkedés és elhúzás után vagyunk itt, ahol megerősített egy másik nyomozó IC, hogy neki is feltünt. Hármunkból a helikopter legközelebb eső játékoson, NNI mellény volt látható.

Két farm volt előttünk, Kft.-re végződött mindegyik, az egyik simán, a másik mellette lévő egy kettes számmal ellátva.

Néhány percnyi tanakozás után arra esett a választásom, hogy a kettő közül az egyes ( szám nélküli ) farmot megnézem.
Lerpztük, betörtem az ajtót és 40 darab kábítószer ültetvény fogadott bent minket, ezt követően nyitottuk fel a kettes számmal ellátott farmot is, ahol úgyszint 40 darab kábítószer ültetvény volt.

A két farm megvizsgálása után, minden létező platformon megpróbáltuk kideríteni a Arda Murat telefonszámát, három szóba jöhető helyen megnéztük, sehol sem találtuk.
Még Arda Murat bányához és az ércleadó környékére is elmentünk megnézni, hogy nem-e van ott esetleg.
Aztán sokat gondolkoztunk, hogy mi legyen a farmok sorsa, a lezárás mellett döntettünk.

A felelősséget teljes egészében vállalom az esetért.

Köszönöm, hogy meghallgatattok engem is.
Kérlek dobj nekem egy teljes logot privátban.
 
  • Tetszik
Reactions: kubik

Totalli

Újonc
2020. 06. 19.
8
10
V4 karakter
Milena_Dordevic
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Szia,

Eléggé erős meglátás kiemelni azt a 15 priuszt a 60-ból, bár szerintem azt te is tudtad hogy ebből vagy 13 csekk, és megközelíthetőleg kettő előállítás amikor ránéztél az MDC-re.
Továbbra se értjük, hogy egy tizenöt másodpercen keresztül felettetek lebegő helikopter alapján hogy jutottatok el egy drogfarmig.
Főleg azért sem, mert a te általad állított személy (aki Arda Murattal bezárta magát a farmba) aznap fent sem volt a szerveren.
Nem tudom miféle ellenőrzési forma az, hogy egy néhányszor "elítélt" farmját betöröd, csak azért mert egyszer láttad helikopterben ülni.
Az adminügy közben kapott válaszok meg teljesen eltérnek a tieidtől, a nyomozó társaid azt mondták hogy azért törték be a farmot, mert teljesen egyértelmű, hogy nem állatfarmot csinál valaki helikopterrel.
Érdekes módon a többi embert tudtátok ellenőrizni emberi keretek között, minket meg nem. Ezt mindketten is tudjuk hogy ez azért volt, mert egyszer se szerettétek volna felvenni velünk a kontaktot a farm területén kívül.
Pedig pofon egyszerű lett volna, nem tudjuk hogy a mi esetünk miért különb a többi embertől. Ezekről a rázárásos esetekről pedig szeretnénk valamiféle bizonyítékot látni, mivel egyszer sem történt ilyen, legalábbis mi egyszer sem láttunk benneteket a farmunk közelében. Az ügy tisztázása érdekében szeretnénk, ha teamspeakre tudnánk vinni az ügyet.
 
  • Tetszik
Reactions: aronxd és Csabi12

Bonteri

Újonc
2020. 12. 19.
67
72
V4 karakter
Brian Doung
Főleg azért sem, mert a te általad állított személy (aki Arda Murattal bezárta magát a farmba) aznap fent sem volt a szerveren.
Nem tudom miféle ellenőrzési forma az, hogy egy néhányszor "elítélt" farmját betöröd, csak azért mert egyszer láttad helikopterben ülni.
Az adminügy közben kapott válaszok meg teljesen eltérnek a tieidtől, a nyomozó társaid azt mondták hogy azért törték be a farmot, mert teljesen egyértelmű, hogy nem állatfarmot csinál valaki helikopterrel.
Hali. Mivel részese vagyok az ügynek úgy érzem, jogos vagyok hozzá szólni. Főleg ezek a sorok után.

Szóval reflektálnék első sorban arra, hogy az illetőnek az MDC alapján láthatóan nem tiszta a jelenlegi életvitele amit képvisel. Ezáltal jogosan merülhet fel bennünk az, hogy a farmban valamilyen illegális tevékenység történhet. Továbbá eddigi IC tapasztalataink alapján, hogy helikoptert használó személy, aki farmozik is, rejteget valamit. Ez a véleményem erről röviden.

Másik pedig az hogy mi nem egyezik általunk admin ügy alatt megbeszéltek, és Kubik leírása között. Az hogy leírta, részletesebben hogy ő hogyan jutott el addig az esetig, az más. De mi sem mondtunk egyebet.

Nem tudom miért keresed a hibát olyan dologban, amiben részese vagy, de jelen esetben nem voltál 100% ott. Te most abból érvelsz, amit a társad szóban vagy írásban átadott neked.

Kubik, korrekten válaszolt minden kérdésre.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kodeein. és kubik

Totalli

Újonc
2020. 06. 19.
8
10
V4 karakter
Milena_Dordevic
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Konkrétan teljesen ugyanazt leírtad mint a társad, nem gondolnám hogy ezzel bármivel előrébb is lennénk.
Továbbra is teljesen irreális hogy egy felettetek elmenő helikopteresnek betöritek a farmját mert priusza van.
Ezzel a mentalitással hogy nem voltam ott amikor lezártátok a farmot még a másik panasztevő se válaszolhatna.
Nem gondoltam volna hogy miután leírtuk hogy a továbbiakban teamspeaken szeretnénk megtárgyalni az ügyet bármit is kellene válaszoljunk.
 

Sanci

Veni Vidi Vici
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 04.
30
24
V4 karakter
Marcello D Collazo
Konkrétan teljesen ugyanazt leírtad mint a társad, nem gondolnám hogy ezzel bármivel előrébb is lennénk.
Továbbra is teljesen irreális hogy egy felettetek elmenő helikopteresnek betöritek a farmját mert priusza van.
Ezzel a mentalitással hogy nem voltam ott amikor lezártátok a farmot még a másik panasztevő se válaszolhatna.
Nem gondoltam volna hogy miután leírtuk hogy a továbbiakban teamspeaken szeretnénk megtárgyalni az ügyet bármit is kellene válaszoljunk.
A teamspeaket teljesen feleslegesnek tartom, a fontos információkat megkaptam már IG és log formájában is illetve én utazni fogok napokon belül 1 hétre, feleslegesnek tartom addig húzni a PK-t.