Ard Schweiger, Natasha Schweiger >>> FalleN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
admin.png


Panasztevő InGame neve:
Ard Schweiger, Natasha Schweiger


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
FalleN


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Jogtalan ban - Egy összevágott, rövid hangfelvétel alapján lettünk kirakva a szerverről, a TEK-es részre egyéb okok miatt nem térnék ki. Nem történt OOC kereskedelem, amit csináltunk az nem is tartozik ez alá a szabálypont alá. Mindenki tudta a szobában, hogy szórakozunk, a szóban forgó beosztás kalkulálás alapján van és volt kiosztva, erről tájékoztattuk is az illetőt egyébként, ő is tudta, hogy szórakozunk csak, úgy tűnik, hogy van, akinél még megy a rosszindulat.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
UCP + bíráló FőAdminnak


Megjegyzés:
EDIT: bónusz: mindkettőnk hanglejtését ha ismeri valaki, az tudja, hogy akkor beszélünk így, ha szórakozunk
 
Utoljára szerkesztve:

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 141
6 234
18
V4 karakter
Darryl Nordin
Nem összevágott a videó, szerintem ez elég egyértelműen hallható a videón.
OOC kereskedelem szándéka is megtörtént, azzal poénkodtál, hogy v3 jogokat adsz frakción belül LV F3 -ért, ez is ott a videón.
Bizonyítékként meg fel lehet használni a hangfelvételt, semmilyen jogod nem lett megsértve.
 

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
2:48. § [A képmáshoz és a hangfelvételhez való jog]

(1) Képmás vagy hangfelvétel elkészítéséhez és felhasználásához az érintett személy hozzájárulása szükséges.


Egyéni vélemény, szerintem FBI-ból senki nem menne át szerelő frakcióba, a beszélgetés előtt vagy után tájékoztattuk a jelenlévőket, hogy vicc volt (bár ez nyilvánvaló), továbbá a bíráló FőAdminisztrátornak privát üzenetben továbbítottam bizonyítékot arról, hogy nem volt OOC kereskedelemre szándék (nem mi döntöttünk arról, hogy kit veszünk fel).

UI.: 8. másodpercben vágott a videó, ennek ellenére te felhasználtad.
 
Utoljára szerkesztve:

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 141
6 234
18
V4 karakter
Darryl Nordin
(nem mi döntöttünk arról, hogy kit veszünk fel).
Pont ezért OOC kereskedelem szándéka a ban indok és nem OOC kereskedelem.

UI.: 8. másodpercben vágott a videó, ennek ellenére te felhasználtad.
Igen, elküldtem neked. Ez aztán nagy felhasználás, valóban.
Még mindig nincs megvágva a videó, ami benne van a videóban azt ti kimondtátok TS -en, de ezt nem nekem kell bebizonyítani.

EDIT: Nem tudom ki bírálja a lapokat, ha te vagy a SZANITÉC-PARANCSNOK.
 

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Pont ezért OOC kereskedelem szándéka a ban indok és nem OOC kereskedelem.
Nem lehet szándék, ha nem mi döntünk valamiről.
Igen, elküldtem neked. Ez aztán nagy felhasználás, valóban.
Felhasználás = felhasználtad ellenem
EDIT: Nem tudom ki bírálja a lapokat, ha te vagy a SZANITÉC-PARANCSNOK.
Ulpianus viszont tudja

Ha nem olvasod és nem is érdekel amit leírok, nincs miről beszélni.
Meg van vágva a videó.
 
Utoljára szerkesztve:

Ulpianus

Jeunes membres de la famille royale
Very Important Person
2019. 09. 28.
644
1 790
V4 karakter
Micheal Robinson
Köszönöm a türelmeteket!

A fórumon felül a PK valamennyi szereplőjét TS-n meghallgattam. Szeretném, hogy pont kerüljön a TEK egyes tagjai és a PK írói közötti heves nézeteltérés végére. A PK bírálata akkor érthető mindenki számára, ha megosztom a konfliktus kezdő forrását:
A PK-t író két fél Ard Schweiger és Natasha Schweiger nem csupán kritikát fogalmazott meg a TEK vezetésével kapcsolatban, hanem olyan eszközökkel éltek, amelyek mellőztek bizonyos morális alapokat. Gondolok itt az elkészített hangfelvételekre. Ez nem kulturált módja a leaderek megválasztásának, hanem azok lejáratását szolgálja. Kérlek benneteket a jövőben tartózkodjatok minden hasonló akciótól!

Ezt követően úgy éreztem, hogy kezdetét veszi egy adok-kapok. Előkerült egy felvétel, amely 2023.03.12-én készült. Ez a másfél hónap természetesen nem zárja ki a szankcionálási lehetőséget, de mindvégig marcy admin tudott ennek létezéséről, de valamiért nem tett lépéseket az ügy feltárása érdekében egészen 2023.04.28-ig. Nagyjából addig nem, míg az előzményként említett TEK-es ellentét nem ütötte fel a fejét.
A felvétel készítője Mino Haas, aki készségesen állt rendelkezésemre TS-n. Kérdeztem a beszélgetés körülményeiről és arról, hogy miként élte meg a diskurzust. Mino Haas nem tudott állást foglalni egyik vagy másik álláspont mellett sem. Számára nem volt egyértelmű az, hogy OOC kereskedelem szándéka történt volna, továbbá nagyban akadályozta ennek megállapítását, hogy nem áll rendelkezésére a teljes felvétel anyaga. Ez egy kontextusából kivágott rövid, nagyjából 15 másodperces beszélgetés, amelyből nagyon nehéz megállapítani annak komolyságát. Az előzmények hiányában és a annak tudatban, hogy az állítólagos OOC kereskedelem szánék elhangzása után csak nevetés volt hallható (amit Mino beszélgetésünkben megerősített) nem bizonyítható minden kétséget kizáróan, hogy a szándék nem vicc, hanem OOC kereskedelem volt.
A beszélgetés további szakában sem hangzott el ajánlkozás vagy a szándék megerősítése.

Egy hosszabb TS beszélgetés során, melyben úgy hisszük, hogy megbízható személyek vesznek minket körbe és nem annak megfelelően válogatjuk meg a szavainkat, hogy mások alattomos, sunyi módon a hangunkat rögzítik, véleményem szerint valamennyiünkről lehet a kontextusából kivágott kompromittáló anyagokat készíteni.
A banokat a fentiek értelmében deaktiválom. A TEK-et érintő kérdéseket Pietrak Dzsuzival intézte. Remélem a továbbiakban megszűnik az ellenségeskedés.

Kellemes majálisozást és jó étvágyat! ❤
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.