Ard jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
gmod.png

Ard jelentkezése Globális Moderátornak



Játékbeli, és fórum neved:
A jelenlegi karakterem neve Ike Itzik, fórumon pedig az Ard nevet viselem.

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
A See Game System szerverei közül a v3-on kezdtem 2019 áprilisában, azóta is örömmel töltöm el itt időm.
A fórumra öt nappal később regisztráltam, igazán aktívan használni azt 2020 végén, 2021 elején kezdtem.


Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Régóta érdekel a Globális Moderátorok munkája, feladataik. Örömmel láttam, hogy megnyílt a jelentkezés, egyből el is kezdtem ezt a lapot írni,
formázni. Sok szervezetnek voltam már részese a szerveren, fórum topicból sem egyben vettem rész. Szeretném magam kipróbálni Globális Moderátorként is.

Miért pont téged válasszunk?
Amióta a szerveren játszok, azon és a fórumon is aktív vagyok, sok időt tudnék a pozícióra szánni.
A fórum "karrierem" kezdete óta nem volt velem semmilyen komoly probléma, tisztában vagyok a szabályzat minden pontjával,
munkámat örömmel végezném. Rengeteg a szabadidőm, ezt lentebb kifejtem.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Mostanság nagyjából napi egy órát, természetesen hogyha van valamilyen téma, ami felkelti az érdeklődésem, ez az idő többszörösödhet.
Az értesítéseket elég gyakran nézem, így nem maradok le semmiről.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
Moderátori pozíciót még nem töltöttem be, viszont a játékosok segítségét megtapasztalhattam számtalan alkalommal ideiglenes adminsegédként, vagy akárcsak ha valaki megkérdezett valamiről.

RP-vel kapcsolatban néhány topicban részt vettem, vezettem. Sajnos ezek közül van, amelyik már nem látható.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Természetesen rendelkezem TS3-al és mikrofonnal, ezeket gyakran használom is mindennapjaimban.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Elsősorban úgy tudnám segíteni kezdő fórumhasználók dolgát, hogy elmagyarázom nekik a fórum működését. Sok új játékos rossz helyre nyit topicokat,
akár figyelmetlenségből, akár azért, mert nincsenek tisztában a fórum használatával. (Esetleg nem olvassák el az erről szóló topico(ka)t.)
Én eléggé sokat vagyok elérhető a szerveren, fórumon és TS3-on is, itt meg tudnám ezt tenni.
Emellett a Discord szerveren is aktívan tudnék segíteni a játékosoknak.

Ismeretséged a csapaton belül?
Jó néhány emberrel beszéltem mind az LV-s, mind a v3-as csapatból, néhányukkal mondhatni jóban is vagyok.
Szerencsére tudomásom szerint rossz kapcsolatban nem állok senkivel a csapatból, minden felmerülő nézeteltérést próbálok megbeszélni a másik féllel.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
Dánielnek hívnak, egy hónap múlva töltöm be 15. életévemet. Budapest vonzáskörzetében élek egy kisebb településen,
jelenleg a kilencedik évfolyamba járok, informatikát tanulok. Szabadidőm egy nagyobb részét a gép előtt, elsősorban SeeMTA-n töltöm el.
A számítógépes játékokat nagyjából négy éve kezdtem el nagyobb szinten tolni. A szerveren sikerült bekerülnöm a Terrorelhárítási Központhoz augusztusban,
nagyon megfogott a frakció, szeretek itt lenni, jó közösségben, segítőkész vezetőség alatt, itt jelenleg a Szanitéci Alosztály alparancsnokaként illetve Kiképzőként vagyok főtörzszászlós rendfokozaton. A TEK előtt volt szerencsém több frakcióban járni, csakhogy néhányat említsek: Büntetés-végrehajtás, Rendőrség, Juniper Avenue Mob. A legelső frakcióm a Pasadena Boulevard Mob volt 2019 végén, viszont annyira nem értettem a szerepjáték koncepcióját, bár próbálkozni próbálkoztam.

Megjegyzés
A lapom lehetséges, hogy még változni fog, várok hideget-meleget! Ja, és köszönöm, hogy elolvastad.
Tudnék még sok mindent írni, próbáltam mindent nem unalmasan leírni.
 
Utoljára szerkesztve:

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Szia.

Tudod te is az okát, hogy miért, nem rosszból írtam ilyet, DE nyilván teljesen érhető, mostani gondolkodásommal ilyen stílusban nem írnék senkinek.
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy

aMarc

éhgyomorra mentos
2019. 09. 17.
356
2 023
22
Győr
LV karakter
Collin_Tanner
2 hónap alatt mindenki megváltozhat, "új év-új én".
Természetesen szűnni nem akaró, tenger mély támogatásom élvezi a lapod, a legalkalmasabb ember te lennél erre a pozícióra.
 
  • Tetszik
Reactions: harcos

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Szó sincs erről, viszont a stílusomat jóval visszafogtam az elmúlt három hónapban.

UI.: Ettől függetlenül teljesen megértem a problémádat azzal a két üzenettel kapcsolatban.
 

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia, TEK-ből ismerlek, számtalanszor beszéltünk már. Értelmes vagy, menne neked ez a feladat. Sok sikert kívánok a 800. hsz-emmel. :D
 

REFLEX

most envied one
2019. 03. 11.
551
1 760
19
Budapest
V4 karakter
Corinna Keiner
LV karakter
Leontij Ivanenko
Szia Bogdan Attila! Sok sikert kívánok, szerintem benőtt már a fejed lágya és itt az idő, hogy megmutasd :love:
 
  • Imádom
Reactions: Ard

Lynx

ᛒᛖᛏᛏᛖᚱ ᛏᛟ ᚠᛁᚷᚺᛏ ᚨᚾᛞ ᚠᚨᛚᛚ ᚦᚨᚾ ᛏᛟ ᛚᛁᚢᛖ ᚹᛁᚦᛟᚢᛏ ᚺᛟᛈᛖ
2019. 01. 10.
236
651
V4 karakter
𝓐𝓲𝔂𝓼𝓱𝓪 𝓦𝓲𝓵𝓮𝔂
Szia!

Nem.
Nem tudom nem támogatni az egyik kiképzőmet, sok sikert kívánok a lapodhoz Ard, remélem összejön neked is.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Ard és kbazsy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.