Archie Gospel jelentkezése (helyette)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

uncut gem

Lelkes fórumhasználó
2022. 11. 20.
402
2 204
V4 karakter
Valentino Joko
LV karakter
Avon Carver
mt_olympus_grey_copy.png

INGAME NEVED
- Archie Gospel -

SZERVER
- SeeMTA LV -

JÁRMŰ
- Chevrolet Bel Air -

JÁRMŰ ID
- 15272 -

ELKÉSZÍTÉSI IDŐ
- 6 óra -


KÉPEK:
1.png

2.png

3.png

A matricával kapcsolatban pár szó: Az alap koncepció egy öreg, ütött kopott ratrod stílusú Chevrolet Bel Air gasser megalkotása volt, ami magában hordozza egy fiktív halloween témájú MLB baseball csapat lelkét. Első dolgom a hibátlan autó "megrongálása" volt, kamu rozsda és napfoltokkal az autón. Ügyeltem arra, hogy érződjön a mintán, hogy ez nem valódi rozsda, így nem csináltam túlságosan valósághűre.

image.png


Miután elvégeztem a "piszkos munkát" elkezdtem ötletelni azon, hogy mi legyen a csapat brandjének koncepciója, illetve hogyan implementáljam azt az autó összképébe. Ezt rövid idő alatt összeállítottam miközben több referenciát néztem Gasserekről. Már egy ideje a fejemben volt az a csapatnév hogy Las Venturas Brain Eaters, viszont a brain eaters névhez szükségem volt egy megfelelő logóhoz is. Nem akartam túlságosan groteszk irányba elmenni, ezért úgy gondoltam, hogy jópofa lenne a Plants Vs Zombies nevű játékból az egyik zombit rárakni a logóra.

image.png
image.png



A Brain Eaters logó felhelyezése után a többi felirat is az autóra került. Mindkét szárnyra került 1-1 felirat: az egyik oldalon ISMER-ETLEN (szefi titok sorozat), a másik oldalon pedig a szellemvadász elérhetősége kapott helyet. Az autót nem versenyautóként képzeltem el - ahogy az a gassereknél tipikus lenne - ezért nem is raktam rá osztályjelzést (pl. A/G, C/G...). Éppen ezért hagytam le a szponzorok elhelyezését is. Az egyetlen szponzor az autón a matricázó műhelyünk logója, a Mount Olympusé.​
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.