Arbin Behram-Clarence Townsend [Orton]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

arbinn

Újonc
2024. 04. 27.
19
12
LV karakter
Arbin Behram
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Arbin Behram >

Panaszra tett játékos neve:
<
Clarence Townsend >

Panasz oka:
<
Non-rp >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://files.fm/f/bsv897vy65 https://pastebin.com/D9kavB1X https://pastebin.com/AKtqwk3V (A legeleje a storynak) >

Megjegyzés:
<
A történet ott kezdődött (amennyit én láttam) hogy haveromat körbeveszik vagy 6-an, ezért én a segitségére siettem,be is pattant majd elhajtottunk, kovettek de leraztuk oket. Mire visszaertunk a haverom passatjat szetvertek, majd én ic kurva anyáztam, de nem hiszem, hogy ez elegendő ok arra, hogy a zacisnál szétverje, nekimenjen az autómnak.Arról nem is beszélve, hogy már zacisnál keltették a feszültséget a haveromnál, hogy térdeljen le, kérjen bocsánatot stb. Utána mondhatni lecsendesült ez az egész, én elmentem a redlineba szereltetni, ők is ott voltak. Majd amikor kimentem nekem jött a hummer, utána követett egy darabig, de nem igazán foglalkoztam vele, elmentem zacis. Aztán zacisnál mondta, hogy ez az utolsó lehetőség, hogy kifizessem a barátom tartozását (ez se tudom, hogy mit akart volna jelenten.) Aztán elkezdte golf utovel verni az autómat, majd tobbszor is szándékosan nekiment, amirol keszult is felvetel. >
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
418
395
LV karakter
Macos Quesada
Hello, várom az illető válaszát 24 órán belül.
 
  • Hűha
Reactions: Snoopi
2019. 01. 10.
178
1 664
V4 karakter
Hera Baker
LV karakter
Clarence Townsend
Hali, a barátod át akart baszni minket. Ebből indult az ellenségeskedés amihez szó nélkül odatermettél. Később üldöztétek a srácokat, meg ők is üldöztek titeket. Rendőrt is hívtatok ha jól tudom. A kurva anyázás után a szerelőtelepen is hergeltél minket, attól hogy a zacishoz menekülsz, nem fogunk békénhagyni.
 

arbinn

Újonc
2024. 04. 27.
19
12
LV karakter
Arbin Behram
Szia, ti jottetek oda redlinehoz hozzam, egyaltalan nem hergeltelek. Ha 6-an korbeveszitek, nyilvan odamegyek a segitsegere. Arrol nem ks beszelve, hogy azt hitte hogy ti basztatok at osszertekkel, de aztan kiderult hogy nem. Ehhez en nem tartozok, csak arra eszneltem fel hogy 6-an alljatok korbe, es olyanokat mondtok neki hogy terdeljen le, kerjen bocsanatot ilyenek. Redlinehoz en bementem, es ha jol tudom ti jottetek elsonek oda hozzam, de ha tevedek szolj
 
  • Vicces
Reactions: milann2nel

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
418
395
LV karakter
Macos Quesada
A Zacis előtti feszültéskeltésről naponta többször is van asay.
[Admin Felhívás]: Admin 4 Orton: Kedves Játékosok! Mindenkinek felhívjuk a figyelmét, hogy a zálogház előtt való felesleges feszültségkeltés, verekedés súlyos NonRP-nek minősül, így kiemelt szankcióban részesülnek az ilyen események résztvevői.

Zacis előtt ez az esemény semennyire sem reális, amennyiben ilyen szeretnétek csinálni vigyétek el egy elhagyatott helyre, ahol valószinüleg senki sem lát.

Clarence Townsend 120 perc adminjailt megkapta a szerveren.
Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.