Aranybankal kapcsolatos ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Patrik Rosso >

Ötleted:
< Aranybankhoz fuvarlevél vissza vezetése >


Megjegyzés:
< Jó lenne vissza vezetni a fuvarlevelet ,mert igy képtelenség civil szervezeteknek aranybankot rabolni. Ha beriaszt egy psz a tek folyamatosan figyeli az aranybankot helikopterrel és a maffiások is folyton ott lógnak. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

Itsuma Hirasi

Újonc
2020. 01. 04.
34
24
V2 karakter
Gerald Rosso
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. @Carter
Támogatom!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mert egy civil szervezetnek miért nehezebb mint egy maffiának ? Szerintem elég ritkán van olyan, hogy fuvarlevéllel elviszik a bankból majd ellopják. Ha minden civil csinálhatná azt amit az illegális frakciók és olyan egyszerűséggel, akkor még annyira se menne játékos illegális frakciókba.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Ha bankot akar valaki rabolni szerintem ne civil ként tegye ezt persze megteheti. Egyépként 4civilként is simán kilehet rabolni a bankot egyáltalán nem nehezebb mint egy maffiának, mertnem részesülnek egyáltalán előnyben e téren a maffiások. 2-3 emberrel pedig nem lehet kirabolni de ez inreális is lenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Itsuma Hirasi

Itsuma Hirasi

Újonc
2020. 01. 04.
34
24
V2 karakter
Gerald Rosso
Szerintem jó ötlet a fuvarlevél mert ha fent van az elnök akkor úgy is tudja igazolni hogy nem adott ki fuvarlevelet.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem a fuvarlevél nonszensz volt.

1: Alapból ha el akarod kezdeni a bankot, meg kell fenyegetned a pultost. Akármelyik rendőr odasétál a pultoshoz azt látja ott áll feltett kezekkel --> Már bukott az RP.

2: Egy Állami arany raktárnál ha elszállítják az aranyat akkor az nem túl jogszerű hogy aznap kinyomtatsz egy random fuvarlevelet. Ha előtte napokig (!) RPzel a minisztériummal, rendőrséggel akkor lenne esetleg hiteles az egész történet, de az hogy van egy fuvarlevél mintája valakinek a doksik között és aranybank előtt átírja rajta a dátumot és uccuneki 40 millió az értelmetlen.
 

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Sosem támogattam azt, hogyha civil rabolja az aranybankot. De sajnos ez az eset gyakoribb, mint mikor maffia rabolja
Sajnálom, ezt nem tudom TÁMOGATNI!
 
  • Dühítő
Reactions: Itsuma Hirasi

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Ennek a fuvarleveles dolognak egyszerűen nincsen valóságalapja, pont ezért nem hiába lett kivéve.
Ahhoz, hogy egy ilyen fuvarleveles bankrablás rp-t lebonyolítsatok, napokig vagy akár hetekig egyeztetned kellene a kormánnyal, embereket lefizetni stb.. Továbbá ha már "legálisan" hoznád ki az aranyat, akkor is meg kell fenyegetned a bankos NPC-t, hogy a páncélajtó kinyiljon, amit a rendvédelem jelenlétében elég abszurd dolognak tartok. NEM TÁMOGATOM!
 

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
Ennek a fuvarleveles dolognak egyszerűen nincsen valóságalapja, pont ezért nem hiába lett kivéve.
Ahhoz, hogy egy ilyen fuvarleveles bankrablás rp-t lebonyolítsatok, napokig vagy akár hetekig egyeztetned kellene a kormánnyal, embereket lefizetni stb.. Továbbá ha már "legálisan" hoznád ki az aranyat, akkor is meg kell fenyegetned a bankos NPC-t, hogy a páncélajtó kinyiljon, amit a rendvédelem jelenlétében elég abszurd dolognak tartok. NEM TÁMOGATOM!
"Nem hiába lett kivéve" ,viszont annó nem hiába lett betéve se ezt is szemelőtt kellene tartani.
 
  • Vicces
Reactions: deemoN

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
"Nem hiába lett kivéve" ,viszont annó nem hiába lett betéve se ezt is szemelőtt kellene tartani.
Tudtommal ahogy én hallottam se ricsi se bence illetve még tamási sem tudott arról, hogy van olyan, h legálisan pakolod ki az aranybankot. (Hozzátszem ezt csak hallottam mástól.)
 
  • Tetszik
Reactions: Carter

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
ᴊᴏ́ ᴇᴢ ɪ́ɢʏ ᴀʜᴏɢʏ ᴠᴀɴ. ᴘᴇʀsᴢᴇ, ᴇɢʏsᴢᴇʀᴜ̋ ᴘᴇ́ɴᴢ sᴢᴇʀᴢᴇ́s ᴠᴏʟᴛ sᴛʙ sᴛʙ. ᴅᴇ ᴇᴢᴛ ᴍᴏsᴛ ɪs ᴍᴇɢ ᴛᴜᴅᴏᴅ ᴄsɪɴᴀ́ʟɴɪ ʜᴀ ᴀᴋᴀʀᴏᴅ, ᴄsᴀᴋ ʟᴇ ᴋᴇʟʟ ᴀᴘʀɪ́ᴛsᴅ ᴀ ʀᴇɴᴅᴠᴇ́ᴅᴇʟᴍᴇᴛ ᴠᴀɢʏ ᴀᴢ ɪʟʟᴇɢᴀ́ʟᴛ, ᴇʙʙᴇ ɴᴇʜᴇᴢᴇʙʙ. ᴛᴇʟᴊᴇsᴇɴ ғᴏ̈ʟᴏ̈sʟᴇɢᴇs ʟᴇɴɴᴇ ᴠɪssᴢᴀ ᴛᴇɴɴɪ ᴀ ʟᴇɢᴀ́ʟɪs ʀᴇ́sᴢᴇ́ᴛ, ᴍɪᴠᴇʟ ᴀᴋᴋᴏʀ ᴀᴢ ʟᴇɴɴᴇ ᴀ ʟᴇɢᴇɢʏsᴢᴇʀᴜ̋ʙʙ ᴘᴇ́ɴᴢ sᴢᴇʀᴢᴇ́sɪ ғᴏʟʏᴀᴍᴀᴛ, ᴇ́s ᴍɪɴᴅᴇɴ ᴄɪᴠɪʟ ᴀᴢᴛ ᴄsɪɴᴀ́ʟɴᴀ́ ᴍɪɴᴅᴇɴ 4 ᴏ́ʀᴀ́ɴᴋᴇ́ɴᴛ.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.