Aranybank modellezés kivétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisiii

Mindenféle mennyiségben májkrém adományt elfogadok
Támogató
2020. 09. 09.
229
256
Budapest
V4 karakter
Dr Nicolaus Rauchenberg
Ez egy remek ötlet!
 

Krisiii

Mindenféle mennyiségben májkrém adományt elfogadok
Támogató
2020. 09. 09.
229
256
Budapest
V4 karakter
Dr Nicolaus Rauchenberg
Beriasztani nem tudja senki már.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 121
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Akkor meg főleg nincsen értelme, hogy ott legyen, igazából a modellezést le tudják menteni, tehát ha vissza kerülne a rabolhatóság csak vissza kell tenni, addig meg tökéletes az alap GTA épület oda.
 
  • Tetszik
Reactions: Aura

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
649
1 007
21
Győr
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Csak Támogatni tudom ha elmegyek arra csoda ha megvan 30fps.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
503
5 519
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Mióta kliens volt nem működött, volt hogy a lift tetejére mentél fel amikor vitted le a tálcákat, aztán meg amikor a tálcával kinyitottad a széfet nem indult el a timer, plusz hiába kattintgattál az aranyra nem rakta bele.

Szóval ja, ilyen dolgok mellett (ha még nem volt javítva, bár ha ki van most véve akkor gondolom nem lett) fölösleges maga a modellezés is, jogos.
 

Tomi_

Barangoló
2020. 06. 17.
138
221
17
Szatmárnémeti
V4 karakter
Kyrie Peterson
Akkor meg főleg nincsen értelme, hogy ott legyen, igazából a modellezést le tudják menteni, tehát ha vissza kerülne a rabolhatóság csak vissza kell tenni, addig meg tökéletes az alap GTA épület oda.
A TikTok videót nézve lesz új aranybank V4-ben, de addig a kivétele pár + FPS-t intézne körülötte. Támogatom
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Továbbra sem tudom megérteni és támogatni sem azt a hozzáállást, hogy "legyen minden alap GTA-s, mert akkor van FPS". Nekem mindenhol jó az FPS-em és ahogy elnézem, másnak is, hiszen nagyon ritkán látok már manapság laggoló játékost. MTA-nak pont az volt a lényege, hogy annyira legyen szétmodolva, amennyire csak lehet, emiatt volt más, mint a SA:MP.

Csak szerintem volt régen hangulatosabb, amikor még voltak HD skinek, voltak állatok, állathangok, madárcsicsergés? Szerintem sokkal jobb, ha nem alap GTA-s dolgok vannak. Véleményem szerint az az épület nagyon is elfér ott.
 

Vince

blurryface
2019. 01. 10.
223
1 604
19
Lajosmizse city
V4 karakter
Vince_Ogg
LV karakter
NaQuian_Collier
V2 karakter
Száva _Vince
MTA-nak pont az volt a lényege, hogy annyira legyen szétmodolva, amennyire csak lehet

Nem tudom sírjak vagy nevessek. Egy nem funkcionáló script épületének ottlennie teljesen felesleges. Nem tesz hozzá sokat a látképhez sem, és csak szívja az fps-t. (Lehet azért állok így hozzá, mert én nem az új kocsi és épületmodokra gerjedek.)
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nem tudom sírjak vagy nevessek. Egy nem funkcionáló script épületének ottlennie teljesen felesleges. Nem tesz hozzá sokat a látképhez sem, és csak szívja az fps-t. (Lehet azért állok így hozzá, mert én nem az új kocsi és épületmodokra gerjedek.)
Nem rendelkezem fejlesztői tudással, de annak, hogy szívja az FPS-t, nem tudom van-e bármi valóságalapja. Azért kételkedek benne, mert gondolom mindenki tudja, hogy nyílt nemrég egy olyan szerver, ami direkt csúnya, igénytelen, csakhogy legyen FPS. 1x próbáltam ki, ott kevesebb FPS-em volt, mint See-n.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
649
1 007
21
Győr
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Nem rendelkezem fejlesztői tudással, de annak, hogy szívja az FPS-t, nem tudom van-e bármi valóságalapja. Azért kételkedek benne, mert gondolom mindenki tudja, hogy nyílt nemrég egy olyan szerver, ami direkt csúnya, igénytelen, csakhogy legyen FPS. 1x próbáltam ki, ott kevesebb FPS-em volt, mint See-n.
Az teljesen más nincs optimalizálva, de itt most see-n a hangsúly, és igen is le tud csökkenni az fps aranybank körül.
 

notkrisz

Írnok deák
2019. 04. 16.
584
1 776
V4 karakter
Wang Jin
LV karakter
Omar Cortes
V2 karakter
nincs
Továbbra sem tudom megérteni és támogatni sem azt a hozzáállást, hogy "legyen minden alap GTA-s, mert akkor van FPS". Nekem mindenhol jó az FPS-em és ahogy elnézem, másnak is, hiszen nagyon ritkán látok már manapság laggoló játékost. MTA-nak pont az volt a lényege, hogy annyira legyen szétmodolva, amennyire csak lehet, emiatt volt más, mint a SA:MP.

Csak szerintem volt régen hangulatosabb, amikor még voltak HD skinek, voltak állatok, állathangok, madárcsicsergés? Szerintem sokkal jobb, ha nem alap GTA-s dolgok vannak. Véleményem szerint az az épület nagyon is elfér ott.
madarcsicserges es modellek ket kulon dolog, nincs annal undoritobb amikor egy skinnek kette allnak az ujjai mert ugye HD. Konyorgom, en megertelek, hogy legyen modokkal megoldva a szerver, persze az nem rossz dolog, de akkor az adott mod legalabb passzoljon a GTA SA grafikajahoz es texturajahoz es ne csillogjon
 

notkrisz

Írnok deák
2019. 04. 16.
584
1 776
V4 karakter
Wang Jin
LV karakter
Omar Cortes
V2 karakter
nincs
Nem rendelkezem fejlesztői tudással, de annak, hogy szívja az FPS-t, nem tudom van-e bármi valóságalapja. Azért kételkedek benne, mert gondolom mindenki tudja, hogy nyílt nemrég egy olyan szerver, ami direkt csúnya, igénytelen, csakhogy legyen FPS. 1x próbáltam ki, ott kevesebb FPS-em volt, mint See-n.
mellesleg milyen "direkt csunya, igenytelen" szerverrol beszelsz?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.