aprincz44 jelenkezése moderátornak!

aprincz44

Újonc
2020. 05. 01.
23
62
V4 karakter
Izaak Moran
- IG neved: -
- Leo Salerino -

- Mióta használod a TeamSpeaket? -
- Nagyjábol 5 éve használom ezt a felületet -

- Mennyi időt tudnál szánni a feladaidra? -
- Ez változó lenne, nap közben 4-5 órát tudnék szánni feladataim elvégzésére. -

- Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken -
- Általábban mikor gép közelben vagyok fent szoktam lenni TeamSpeaken, szóval ilyen napi 8 órát körülbelül -

- Miért válasszunk be téged a csapatban -
- Úgy gondolom hogy azért lennék alkamas mert elég aktiv vagyok, úgyanakkor megbizható, és a feladataimat teljes erőbedobással tudnám végezni, mivel már régótta használom ezt a felületet igy már volt többszöri alkalmam hogy szervert configoljak szóval elégé jó tudom használni ezt a felületet. Úgy gondolom hogy egy olyan ember vagyok aki szeret mindent feladatát úgy végezni hogy azt mindenképpen az elvártak felet tudja elintézni -

- Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz -
- Leginkább az aktivitásom miatt, és az ügy kezelő képességem miatt, próbálok mindig precizen intézkedni minden ügyben, sajnos mivel nem ismerem a moderátor teamet ezért csak azt tudom elmondani hogy én mit tudok nyújtani, most hogy ezzel mi többet tudnák hozzátenni a teamhez ezt mindenki döntse el magának -

- Miért szeretnél a csapathoz tartozni -
- Új dolgokban szeretném kipróbálni magam, amúgy is napi szinten sokat szoktam fent lenni egyedül TeamSpeaken, ezért úgy gondolom hogy hasznosabban is el tölthetném az időm -

- Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását -
- Elsősorban, a szabályokkra hivnám fel a figyelmét, ha valamit nem teljesen értene el magyaráznám neki, továbbra el magyaráznám neki hogy mi található még a szerveren, itt gondolok GameAdmin szobákra,ügyfélszobákra,FőAdmin szobákra, és természetesen elmagyaráznám neki hogy egy adott problémával kihez fordúljon -

- Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! -
- 1. Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni.

- INDOK: Egy TeamSpeak szerveren mindenképpen kőtelező hogy mindenki megadja egymás számára tiszteletet, és főleg ne szidalmazák,fenyegesék,lejárasák,kifigúrázák egymás mivel lehet hogy egy adot illető kisebb korosztáljú vagy akár gyengébb idegrendszerü és elég komoly befolyásal is lehet rajtuk -

2. Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása.

-
INDOK: Ezt a fajta lejárató eszkőzt tartom a leg úndoritóbbnak, mivel semmi közünk egymás magánéletéhez,kinézetéhez, és főleg semmi jogunk nincsen hogy még publikási is tegyük azt -

3. Tilos a TS MG! Ez alól legális és illegális szervezet sem képez kivételt! Annak leRP-zése, hogy "fülhallgató" van rajtad TS MG-nek minősül! -

-
INDOK: Úgy gondolom hogy ezt a szabályt nem is szükséges hogy nagyon meg indokoljam, sajnos ezt a szabályt nem minden esetben lehet kiszürni bár azért némi esetben sikerülthet ha nagyon feltünő az egész, ez a fajta szabályszegés egy hátrányt nyújt egy másik részre, itt gondolok egy aranybank-ra vagy akár egy szimpla rendőri üldözésre is -

- Ismeretség a teamen belül -
- Jelenleg nincs semmiféle ismeretségem moderátor teamen belül -

- Referenciáid -
- Mivel nem olyan régen játszok a szerveren nem rendelkezem ilyen téren referenciákal -

- Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? -
- Teljesen nyúgodtan kezelném a szitúációt, előszőr megpróbálnám el magyarázni számára, ha továbbra is folytatja szóbeli figyelmeztetésben fog részesülni, ha ezek útán is folytatja kick formájában fogom figyelmesztetni, ha mindezek útán is folytatja akkor kitiltásban fog részesülni egy bizonyos ideig -

- Mutasd be magad egy 5-10 mondatban -
- Szóval, Princz Armandnak hivnak, 16 éves vagyok,romániába élek.Itt megszeretném ragadni az alkalmat hogy elnézést kérjek minden helyesirássi hibámért nem részesedem magyar tanitatásban, remélem nem olyan nagy probléma lenne ez.Szatmárnémetiben lakok, jelenleg 11. osztályos vagyok.Elég sokat "kockulok" az útóbbi időben a coronavirus miatt, ebből is ered hogy elég sokat tudnék fent lenni napi szinten.Régeben TeamSpeak configolásal is foglalkoztam, úgyanakkor SAMP szervereket scriptelgetem, szeretek ilyesmivel foglalkozni, bár az útóbbi egy évben nem nagyon volt időm ilyesmivel foglalkozni. Altálában szabad időmbe sportolni szoktam,bulikba járni bár most sajnos a klubba járás nem nagyon lehetséges ezért inkább kockulok. -



 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Rolika

Rolika

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
271
171
22
Debrecen ééés Románia(Diószeg)
V4 karakter
Aron Sierra
LV karakter
Aron Sierra
V2 karakter
Aron Sierra
Hali. Nos, szép lapot sikerült összehozz. Igaz nem lett a leghosszabb de a lényeg benne van bár hiányzik belőle számomra valami plusz de összességében korrekt lett a lap. Én egy lehetőséget adnék neked legalább egy TS meghallgatás erejéig úgyhogy én bíztatásképpen TÁMOGATOM de egy picit próbálj meg bővíteni és/vagy finomítani a lapon SZERINTEM. Sok sikert!
 

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Amint roli is leírta a lapod egészen korrektül összeszedett lett, viszont számomra kicsit rövidek a válaszaid. Ajánlom, hogy bővíts rajta egy keveset. Hajrá hajrá!!
 

aprincz44

Újonc
2020. 05. 01.
23
62
V4 karakter
Izaak Moran
Köszönöm hogy hozzászoltatok, a jelenkezési lapom egy kisebb editen esett át, remélem igy már azért nem lett annyira rövid.
 

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 141
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
Cső.
Tetszik a lapod, mint formázásra, mint tartalomra.
Sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 422
1 224
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia a lapod tartalmilag rendben van illetve a formázás is szerintem egész jó lett, bár a betűméretet kicsit túl toltad a véleményem szerint.

Sok sikert!
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve. Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!

Személyes vélemény:
Egész jó kis lap lett, TS meghallgatáson meglátjuk.