Aoki Lyons Drake[VezérSzúnyog]-Szelep"

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lyons Drake

Újonc
2019. 01. 27.
34
12
V2 karakter
Aoki Lyons Drake
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Aoki Lyons Drake[VezérSzúnyog]

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Szelep"

Panasz pontos megfogalmazása:
Tegnapi nap(26.01.2019) Bementem TS ügyfélbe, ugyanis KicsiKimet ott találtam, és kérdezni szerettem volna tőle valamit,melyre ő azt mondta hogy ,.: Persze mond csak. Na már most,itt jött a csavar, amikor Szelep megszólalt, és azt mondta nekem, hogy ez nem TSügyfélbe tartozik.Mihelyst ő ezt kimondta, én meg se szólaltam többet.
Majd az fogadott engem, hogy bannolt. Kedves Szelep, úgy érzem én hogy tegnap eléggé rossz napod, volt és attól függetlenül hogy te pár Yakus-kollégával rosszba vagy, ez még nem jogosít fel téged arra hogy normálisan viselkedő embereket ilyen mértékbe szankcionálj.Szeretném az Unban kérelmemet pozitív irányba elbíráltatni.



Bizonyítékok:


Megjegyzés:
Megjegyzésnek csak annyit szeretnék írni, hogy Várom a JOGOS! elbírálást.
Köszönöm , szép napot!
 
Utoljára szerkesztve:

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Na pacsi! Szóval hol is kezdjem a dolgokat. Este bejöttél Kicsikim miatt ts ügyfélszolgálatba ami azt jelenti hogy nem ismered a ts szerver szabályzatát (11. szabályzat). Kaptál egy egy napos bant emiatt majd az fk csoportodba irtál hogy a kurva anyámat, emiatt kértem rád egy hosszabitást. Ma reggel beszélgetünk a srácokkal és akkor mondják hogy feljöttél a tsre, magyarán bannoltan feljöttél a tsre. Nem értem mi a problémád ezek után! Többszörösen szabályt szegtél de még én vagyok a rossznak mondva.

Illetve annyi lenne a megjegyzésem a dologhoz hogy a pm felület a szerveren egyáltalán nem erre való.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

Lyons Drake

Újonc
2019. 01. 27.
34
12
V2 karakter
Aoki Lyons Drake
Ma reggel megszerettem volna beszélni veled a dolgokat. Kértelek Téged/KicsiKim-et hogy 3-an mennyünk át egy szobába és normálisan emberek módjára beszéljük meg. Nem így történt és bannoltál Permára. Én is hibáztam , de te is . Azt ne mond nekem hogy te veled még nem fordult elő az hogy hirtelen felindulásból rosszat mondtál ,amit később megbántál.
A másik meg hogy TS-en nem szidtalak. Ergo hogy én másnak mit mondok rólad, az nem TS-hez tartozik.
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Én nem hibáztam ez esetben semmit sem. Bannoltan feljöttél a tsre megbeszélni az esetet. Várom a bírálást nincsen több hozzá fűzni valóm!
 

Lyons Drake

Újonc
2019. 01. 27.
34
12
V2 karakter
Aoki Lyons Drake
Igen. Feljöttem mert nem tűröm az igazságtalanságot! Normálisan szerettem volna beszélni veled, továbbra is csak bannoltál.
Mindenki hibázik egyszer, és a hibáiból tanul az ember,természetesen az okos meg a máséból
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Amikor reggel TSen beszéltünk akkor azt mondtad hogy véletlen tudtál feljönni, nem tudsz róla hogy hogyan engedett fel a ts. Akkor most mikor hazudsz?
 
Utoljára szerkesztve:

Lyons Drake

Újonc
2019. 01. 27.
34
12
V2 karakter
Aoki Lyons Drake
Ki hazudik? Megint a semmibe vádaskodunk? Ne haragudj , de neked sajnos tényleg sürgős segítség kell.
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Te nagyon nem érted amit mondtam. Tisztán leirtam azt hogy amikor reggel tsen megkérdeztem hogy jöttél fel akkor azt mondtad hogy valamiért felengedett a ts. Nos ma reggel 2ban is volt rajtad, de te még is feljöttél a szerverre. Szóval ip címet változtattál. Többszörös szabályt szegtél ne csodálkozz hogy kivagy tiltva a tsről.
 

Lyons Drake

Újonc
2019. 01. 27.
34
12
V2 karakter
Aoki Lyons Drake
Nem változtattam IP címet! nézz utána nyugodtan.,Németbe élek az hogy ezt nem érted meg azt sajnálom.
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Érdekelne,hogy miért vagy azon felháborodva ha kibannolnak azért ha a ts ügyfélbe ok nélkül bemész. Nem egy társalgó szoba ez. Továbbá érdekelne ,hogy kerültél fel a szerverre bannolva. A stílusodbóp meg vegyél vissza. Ha nem fog menni akkor tenni fogok érte.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

Lyons Drake

Újonc
2019. 01. 27.
34
12
V2 karakter
Aoki Lyons Drake
Nem ok nélkül mentem be, KicsiKim-től szerettem volna kérdezni valamit. Amire ő mondta is hogy mond csak nyugodtan.Az hogy hogy jöttem fel, azt nem tudom de ezt mért kell újra leírnom?
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Ha admin miatt mész be az is ok nélkülinek számít. Az,hogy Kicsikim nem volt bunkó és válaszolt neked attól még a szabály él.Nem admin dönti el a ts ügyfélszolgálat menetét. Ő ott egy olyan tag mint te. És ez a "véletlen" sikerült fellépni történetet már 100x hallottam.
 

Lyons Drake

Újonc
2019. 01. 27.
34
12
V2 karakter
Aoki Lyons Drake
Rendben, akkor bocsánatot kérek, hogy szerettem volna segítséget kérni TS ügyfélbe admintól.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.