Antoon Kuznetsov - Sunu #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 009
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Antoon Kuznetsov

Panaszolt fél admin neve:
Sunu

Panasz pontos megfogalmazása:
Saját ügy intézése, saját frakciótársainak való ügyintézés/infózás halál után ATM rabláson

Bizonyítékok:
https://pastebin.com/wwDxn7uc - ATM után halála utáni logok (lényeges részek kiszűrve az akkori napilogból)
➡️ (az itt látható videókban flyol utánam folyamatosan a halála után)
https://pastebin.com/LMhKrErs - Mai halála után, miután a társait üldöztük, odajött a haláluk után és megkérdezte, miért üldöztük őket.

Megjegyzés:
 
Utoljára szerkesztve:

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
hali. Az mióta saját ügyintézés amivel vádoltál hogy megkérdezem tőled mi volt a körözés az autónkon ami miatt ránk fordultál. Másrészt honnan veszed az infózást? hogy infóztam? senki nem infózott. Az nem infózás hogy nézem a játékod mert mostanság egyre többször van olyan hogy rp szerveren vagy de nem igazán tolsz megfelelő rp-t valamint magatartást. de várom a bírálatot :)

UI: infózásról bizonyíték? valamint flyolok ott ooc az ic-t nem befolyásol és tudtommal nincs tiltva hogy játékmenetet nézzek adminként. Valamint az UB-d óta a magatartásoddal sincs valami elégedettség. Nem beszélve a megjegyzésben leírtat ami olyasféle bosszú pk :)
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 009
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Szia.
Ha nem igazán tolok megfelelő RP-t egy RP szerveren akkor miért nem vagyok büntetve, illetve miért nem tanúsítok megfelelő magatartást? Úgy gondolom, ha ez a kettő nem függene össze, akkor nem lennék most jelenleg abban a pozícióban, amit három ember az NNI vezérkarából rámbízott, de lehet, hogy én látom másképp, ugyanis ha ez nem így lenne, akkor lehet már a szerveren sem tevékenykednék. Úgy gondolom a visszatérésem sem véletlen okból történt, ha nem venném kellően komolyan, akkor ezzel sem foglalkoznék, de ezzel a dologgal is úgy vagyok jelenleg, hogyha feltehetőleg velem megesik ez a dolog, akkor valószínűleg mással is, de nem szeretnék a feltételezéseimre alapozni.

Amúgy a bizonyítékokat szerkesztettem, már látszik, hogy fly-olsz utánam folyamatosan, miután meghaltál.

Edit 1.:
UI: infózásról bizonyíték? valamint flyolok ott ooc az ic-t nem befolyásol és tudtommal nincs tiltva hogy játékmenetet nézzek adminként. Valamint az UB-d óta a magatartásoddal sincs valami elégedettség.

Ezt meg nem tudom honnan vetted, de hozzám eddig senki nem jött panaszkodni az elmúlt hetek során, pedig viszonylag elérhető voltam. Indokold meg, kérlek!
Valamint ha lehetséges, akkor maradjunk a PK-nál említett témáknál, és olyan dolgokat ne hozzunk fel, ami nem ide tartozik. Ezzel kapcsolatban egyébként bármikor felkereshetsz TS-en, nem harapok, sőt nem kizárt, hogy még el is elbeszélgethetünk ezzel kapcsolatban egymással.

Edit 2.:
Nem beszélve a megjegyzésben leírtat ami olyasféle bosszú pk :)

Úgy gondolom, ha ez bosszú pk lenne, akkor nem most nyitnám meg, hanem 2-3 hét múlva, ha már több bizonyíték is amellett szólna, hogy visszaélsz az adminrangoddal.
Ezentúl nem biztos, hogy tudok reagálni az edit-elt megjegyzéseidre, így kérném, hogy új hozzászólásba jelezd azokat a kivetnivalókat, amikre reagálási lehetőségem is van, köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
az hogy követem a játékmenetetet szerinted ezzel bármit is infóztam? mert azzal gyanúsítasz. Admin azért van hogy a játékmenetet nyomon kövesse. További hozzáfűzni valóm nincs.Várom FA/SA bírálatát. További szép estét addig is.

UI: azért ma is képviseltél egy stílust ooc-n mikor rákérdeztem milyen körözés van az autón hogy random ránk fordulsz.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 009
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Nyilvánvalóan felhívom arra a figyelmedet, ha tudomásom szerint hibát követsz el, hiszen én is voltam admin, de ha még is úgy érzed, hogy OOC valamilyen rossz stílusom volt veled szemben, akkor szólhattál volna valakinek, hogy intézze ezt.

követem a játékmenetetet
A játékmenetemet a /spec paranccsal is tudod követni, azzal nem zavarsz engem sem, és más felet sem, ha flyolsz, és azzal az én szemszögemet látod legalább, nem pedig egy harmadik fél szemszögéből követed le a történéseket.
Az admin a játékmenetet a /spec paranccsal is kiválóan le tudja követni, de nem én szeretnék az lenni, aki megmondja mit tegyetek, sőt, szeretnék ettől távol állni.

A legfőbb célom ezzel a dologgal igazság szerint az, hogy tisztázzuk ezt az egész dolgot, ami az elmúlt héten megtörtént, nem tartok senkivel szemben ellenséges viszonyt, és nem is tervezek tartani.
Köszönöm, szép estét neked is.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Semmi olyan konkrétumot nem véltem felfedezni, ami miatt bele lehetett volna kötni @Antoon-ba az unbannolása óta. (Ezt alátámasztják eddig személyes tapasztalatok, plusz a Sunu által küldött "bizonyítékok".) A visszaflyolós, követős rész szerintem egyértelmű, nyilván nincsen tiltva Sunu a játékos követése (ha okod van rá..), de azt nyilván nem ilyen feltűnő módon kell tenned a többszöri kérés ellenére sem.
Az mióta saját ügyintézés amivel vádoltál hogy megkérdezem tőled mi volt a körözés az autónkon ami miatt ránk fordultál.
Adminszolgálatban kérdezted ezt meg admin eszközökkel, hozzáteszem, hogy ilyen kéréseket / kérdéseket a játékosok számára sem közvetítünk. Tehát ha valaki meg szeretné tudni, hogy miért volt körözés a járművén, akkor vagy működjön együtt a rendőrséggel (hiszen ha alaptalanul van rajta, akkor ki fogja tudni magyarázni), vagy pedig ne kérdezgessen ilyeneket. Nyilván a menekülésre is indok kell, és ha azt sem tudod, hogy miért kezdtél el menekülni az intézkedés alól, akkor magával az alapcselekedettel is probléma van.

Sunu egyik megjegyzésére válaszolva pedig, ez egyáltalán nem egy "bosszú pk", normálisan le vannak írva benne azok a problémák, amik egyébként teljesen jogosan felmerülnek az ügyintézéseid / dutyban töltött időd során.

A panasz jogos, Sunu előléptetése egyelőre csúszik egy hónappal. Bízok benne, hogy sikerül megfogadni az itt leírtakat.
@Antoon köszi a jelzést
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.