Antoon Kuznetsov - Kiki #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 009
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Antoon Kuznetsov

Panaszolt fél admin neve:
Kiki

Panasz pontos megfogalmazása:
IC szerep összemosása az OOC-val, ebből kialakuló stílus/minősítés velem szemben (amúgy pedig a hátam mögött)

Bizonyítékok:
Kiki jó hírnevéhez való jogát tiszteletben tartva a bíráló adminnak fogom elküldeni a hangfelvételt privát üzenetben, ezzel is kimutatva, hogy annak ellenére, amit mondott, én még mindig korrekten állok hozzá.

Megjegyzés:
IC szóváltás alakult ki sürgősségi rádióban egy apró előzmény végett, majd azt mondta amit. Nem értem miért kell az IC-OOC-t összemosni, teljesen felesleges valakiről azért képet olvasni, mert haragszol rá szerepen belül. Ez szerintem ötös adminként nem igazán fér bele a viselkedésbe, ez egy olyan alap dolog, amit illendő lenne elkerülni legalább. Lehetett volna benned annyi, mint korábban egyszer, hogy ha valami problémád van velem (nem a karakteremmel és szerepével!) akkor megkeresel TS-en, és beszélünk róla. Mindenki tudja, hogy lehet velem tárgyalni bármiről.​
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Helló!
Bátorkodom hozzászólni a panaszkönyvhöz de csak pár mondat erejéig!
Itt be is vallom hogy hibáztam, hisz nem így kellett volna lereagálnom a szituációt.
Sajnálatos módon ez a "hozzáállás" az egészhez talán a régebbi sérelmeim miatt hozza elő belőlem ezt (IC dolgokat is magamra veszek,túl komolyan veszek mindent stb.).
Nyilván ez nem egy olyan indok ami mögé elbújhatok ezt tudom.
Így bármilyen mértékű is legyen a szankció,úgy teljes mértékben vállalom a felelősséget,és ezzel eggyütt szeretnék elnézést kérni a kellemetlenségért amit okoztam (bár tudom jelen helyzetbe nem ér semmit).


Kellemes estét mindenkinek!
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok!
A dolog szerintem egyértelmű, nem engedhetjük meg, hogy egy szimpla IC történetből egy admin ennyire felhúzza magát és ilyen hangnemben beszéljen. Arról nem is beszélve, hogy mindezt az illető háta mögött teszi, amit önmagában is elfogadhatatlan magatartásnak tekintünk.

Kiki adminja elvételre kerül, köszönjük a jelzést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.