Antoon Kuznetsov jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

<Antoon Kuznetsov >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Nina Dezhnyov >

[#3] Születési helye, ideje:

< 1983. 02. 19 >

[#4] Bejelentett lakcíme:

<Kaszinó utca 32.>

[#5] Az ön rendfokozata:

< Őrmester>

[#6] Az ön beosztása:

< Nyomozó >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< 1 hete >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

<Kellő tapasztalatom van a dolog terén, úgy gondolom remek cselekvőképességem e feladat teljeskörű ellátásához. >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Rengeteg tapasztalatom van, sok akción részt vettem már, kellő ambícióval rendelkezem a megfelelteknek. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Túl gyors, kissé egoista, szókimondó, túl őszinte. >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< Az NNI túsztárgyaló felveszi a kapcsolatot a túszejtő(k)vel, majd megkezdődik a tárgyalás eleje. A rendvédelem teljes egésze megpróbál a túszejtő(k) minden követelésének eleget tenni a túsz(ok) testi épségének védelme érdekében. Amennyiben váltságdíjat követelnek, a pénzt bevisszük, és a túszra cseréljük azt. Amennyiben a túszt sikeresen kijuttattuk a túszejtő(k) karmai közül, megkezdődhet a túszejtő(k) rohamozása, előállítása. Amennyiben tűzharc alakul ki, a kommandósok teljes egésze viszonozza a tüzet olyan módon, hogy a túszejtő(k) lehetőleg ne veszítség életüket a lövöldözés során. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< Minden esetben, mint ilyenkor is, higgadt maradok, és gondolkozni kezdek. Kérnék erősítést, akik folyamatosan viszonozzák a tüzet addig, míg én kimentem a sebesült társaimat, és biztonságba tudom őket. >
 

BotondV2

Újonc
2019. 12. 19.
66
21
V4 karakter
Anthony Bryan
V2 karakter
Marcus D'Knox
NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVFO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Marcus D'Knox Név Őrnagy Rendfokozat!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.