Antoon Kuznetsov - Izumbir

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov

v2logoSA.png



Játékos (IG) neved:
< Antoon Kuznetsov >

Panaszolt fél admin neve:
< Izumbir >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminisztrátori feladatok elhanyagolása, nem akart ügyet intézni >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Ki SK-ztak BB gyárban egy behatolás után. Képet készítettem arról, hogy a CP-ben meghaltam. Írtam Trstmenek, és elküldtem neki a képet, de kifagyott, így hát írtam Izumbirnak helyette, nem szerettem volna megvárni, míg lejár a halálidőm. A képen tisztán látszik, hogy a CP-ben állva haltam meg, ezt a bizonyítékot még is kevesellte. Bár a halálidőm közel lejárt volna, mégis felkártyáztam magam, miután bebizonyosodott, az admin nem fog jönni hozzám. Számomra érthetetlen, hogy egy admin, ráadásul ilyen szinten mulasztja el a segítség nyújtását, melynek szerepét önszántából vállalta el. >
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Sziasztok! Mi szemszögünk úgy nézett ki le rpztuk hogy veszünk forkeretet stb szép és jó akkor jött be a ((crash)) vissza tèrt a srácunk akivel vissza rohantunk vásárolni meg dolgokat BB gyárba majd mikor futottunk ki NNI is gold desert eagle vel cp ből ki jove nem volt láthatatlan és cp be alva lőni kezdett minket kaptuk a sebzodest majd mind 3 rendvédelmis be töltött nálunk meg mozdult így lőttünk állva várni a csodára sajnos nem fog egy adott RP szituban senki ez az èn szerény vèlemenyem . Tudomásom szerint ezért van erre is script csinálva ha mozog a karakter be töltött már akkor efektive löhető vagy "számtalan eset volt már ilyen sose csináltunk ügyet " közben civil autókkal ott álltak gyár előtt mi ezért be futottunk nem feltételeztük rendőrök se semmit csak random civilnek tekintetünk rájuk majd mikor be futottak akkor volt ez az incidens várjuk a birálatot és a további választ az adott felektől!
 
  • Tetszik
Reactions: Zétény24

GhostK

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 09.
150
113
LV karakter
Martin Herrington
V2 karakter
Lia Morterero
Helló én is ott voltam az ügynél épp kifele tartotunk gyárbol mikor ti berontotatok ''azt sem tudom mit kerestetek ott vagy honan teremtetek ott" ahogy beléptetek cp be egyböl dezivel elkeztetek lövöldözni majd kiakart egyikötök szaladni a gyárbol szoval nem ugy van ahogy ezt megfogalmaztad. Még anyi hozáfüznivalom van hogy ha jol tudom azután kerül be intibe a karaktered miután betöltöt az interior plusz böven volt idötök lövöldözni ránk mivel a védelmetek is elvolt tünve rolatok azaz kaptátok már a sebzést.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Az előző két hozzászólónak:
Az optimalizálatlan körülményekre való tekintettel nem tudtam időben bármit is reagálni miután "betöltöttem" az interiorba. Természetesen foghatjuk ezt most arra, hogy nincs rá "megfelelő bizonyíték", ahelyett, hogy szembenéznénk azzal a kőkemény valósággal, hogy ez a jelenség tényleg folyamatosan van.

Nekem nem az a bajom, hogy nem lettem felszedve, hanem hogy nem akart ügyet intézni, mert nem volt "számára megfelelő a bizonyíték", holott hangsúlyozom, az admin önmaga vállalja az admin szerepet, nem kényszerül vagy kényszerítik abba, hogy mások segítségnyújtására áldozza saját szabadidejét a szerveren.
Költőien kérdem, ha a játékos nem videózza minden szerveren töltött másodpercét, akkor nincs elegendő, esetenként döntő szereppel bíró bizonyítéka egy ügyhöz, ergó az admin ki sem megy hozzá intézni azt?
Nagyon bízom abban, hogy ez az első precedens volt, ahol erre hivatkozva nem ment ki admin egy játékos segítségkéréséhez.

Köszönöm, és nagyon várom Izumbir válaszát a panaszhoz.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Az előző két hozzászólónak:
Az optimalizálatlan körülményekre való tekintettel nem tudtam időben bármit is reagálni miután "betöltöttem" az interiorba. Természetesen foghatjuk ezt most arra, hogy nincs rá "megfelelő bizonyíték", ahelyett, hogy szembenéznénk azzal a kőkemény valósággal, hogy ez a jelenség tényleg folyamatosan van.

Nekem nem az a bajom, hogy nem lettem felszedve, hanem hogy nem akart ügyet intézni, mert nem volt "számára megfelelő a bizonyíték", holott hangsúlyozom, az admin önmaga vállalja az admin szerepet, nem kényszerül vagy kényszerítik abba, hogy mások segítségnyújtására áldozza saját szabadidejét a szerveren.
Költőien kérdem, ha a játékos nem videózza minden szerveren töltött másodpercét, akkor nincs elegendő, esetenként döntő szereppel bíró bizonyítéka egy ügyhöz, ergó az admin ki sem megy hozzá intézni azt?
Nagyon bízom abban, hogy ez az első precedens volt, ahol erre hivatkozva nem ment ki admin egy játékos segítségkéréséhez.

Köszönöm, és nagyon várom Izumbir válaszát a panaszhoz.
sajnos igen állás pontod meg értem nagyon sok ilyen ügy van amire sok dolog nem elég neki várom én is a birálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogácsa

GhostK

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 09.
150
113
LV karakter
Martin Herrington
V2 karakter
Lia Morterero
Az előző két hozzászólónak:
Az optimalizálatlan körülményekre való tekintettel nem tudtam időben bármit is reagálni miután "betöltöttem" az interiorba. Természetesen foghatjuk ezt most arra, hogy nincs rá "megfelelő bizonyíték", ahelyett, hogy szembenéznénk azzal a kőkemény valósággal, hogy ez a jelenség tényleg folyamatosan van.

Nekem nem az a bajom, hogy nem lettem felszedve, hanem hogy nem akart ügyet intézni, mert nem volt "számára megfelelő a bizonyíték", holott hangsúlyozom, az admin önmaga vállalja az admin szerepet, nem kényszerül vagy kényszerítik abba, hogy mások segítségnyújtására áldozza saját szabadidejét a szerveren.
Költőien kérdem, ha a játékos nem videózza minden szerveren töltött másodpercét, akkor nincs elegendő, esetenként döntő szereppel bíró bizonyítéka egy ügyhöz, ergó az admin ki sem megy hozzá intézni azt?
Nagyon bízom abban, hogy ez az első precedens volt, ahol erre hivatkozva nem ment ki admin egy játékos segítségkéréséhez.

Köszönöm, és nagyon várom Izumbir válaszát a panaszhoz.
Ez a része minket igazábol nem érint mi azért irtunk oda hogy a mi szemszögünket megirjuk viszont igazad van ebben hogy a játékos szerintem sem kötelező mindent videózon és a log/kép bizonyiték is elég kellene legyen véleményem szerint az adot ügyhöz. (Amenyiben az sk részét szeretnéd megbeszélni benne vagyok ts en üljünk le beszéljük kinek mi volt a szemszöge hogy ne legyenek nézeteltérések).
 
  • Tetszik
Reactions: Pogácsa

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer
Sziasztok, Bencének privátba küldtem.
 
  • Imádom
Reactions: Riki35

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Remélem nem leszek tenyérbemászó, ha leírom azt, hogy engem érdekelne, mi az amit te pontosan Bencének továbbítottál privát üzenetben, és miért olyan titkos, hogy ezt nem közlöd be ide. Főként mi az, hogy erre 2 napot is vártál, míg leírtad.

Felmehettem volna én is Bencéhez a panasz megírása helyett, és neki elmondhattam volna a kínom privátban...

Tisztelj meg annyival többek közt engem is kérlek, hogy megilletsz egy normális válasszal, ahol megvéded a saját álláspontod.
Biztosan nem csak én vagyok rá kíváncsi.
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer
Bencének privátban logot küldtem a pm-eidről és arról, hogy megkérdeztem Patrik véleményét a képpel kapcsolatban.
Mikor megkérdeztem Patrikot te elköszöntél, leléptél így esélyem se volt neked választ adni az utóbbi pm-eidre, és szó sem volt róla, hogy nem megyek ügyet intézni.
Adminchat miatt küldtem privátba.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Nem léptem le, miután elköszöntem tőled PM-ben, csak felszedtem magam és elhagytam a tett helyszínét, szóval lett volna esélyed választ adni, felteszem csak elengedted.
Erről csatolok logot este ha kell, persze ha addig nem születne bírálat. Arra tekintettel, hogy már szerda van, bízom abban, hogy meglesz a logfile is ehhez.

Most más hozzáfűznivalóm nincs.

Edit: Megvannak a logok. https://pastebin.com/kUWbMLyW

Az amit te lelépésnek nevezel, a logomban egy kifagyás, és 4 perc múlva visszatöltés volt a szerverre. El tudtál volna érni, nem mellesleg ts-en is végig fent voltam. Se ott, se a szerveren nem kerestél.
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Az adminisztrátor a realitás keretein belül egyénileg mérlegelhet, hogy mit fogad el bizonyítéknak mielőtt eljárna egy ügyben. Ebben az esetben a mellékelt kép valóban nem elegendő, mivel több okból is kifogásolható lehet.

Az általad küldött utolsó pm:
[2024-02-18 18:53:15] [Output] : [Küldött PM]: Izumbir (31): Rendben, akkor szia!
Ebből egyértelműen az következik, hogy nem tartasz igényt az adminisztrátori segítségnyújtásra, hozzáteszem egy ilyen üzenetet követően én is tárgytalannak tekinteném a megkeresésedet.

A panasz jogtalan, helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.