Antoon Kuznetsov - Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Antoon Kuznetsov >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szerintem helytelen ügyintézés, és indokolatlan jail (megjegyzés alatt kifejtek mindent) >

Bizonyítékok:
< Adminügy alatti logok
Derbyről a videó az én szemszögemből
Derbyről a videó a NAV-os fél részéről >

Megjegyzés:
< Sziasztok. Már az elején szeretném leszögezni, ez nem Balage, se a NAV-os srác, se senki ellen nem irányul, szimplán esélyt akarok annak adni, hogy ha ez előfordul megint, akkor milyen szempontok alapján fogják derby-nek minősíteni az esetet, és a körülményeket tisztázva tudhassuk egymás között. Előzmény: Elkezdtek üldözni, (kevés volt a benzinem, ha több lett volna úgy gondolom idővel lerázhattam volna őket), majd az egyik kis utcába felborított az üldöző fél. Erre admint akartam hívni, viszont ő megelőzött (eredetileg nem Balage jött volna, hanem Pexy), így Balage intézte a "derby"-s ügyet is egyaránt. Amint a logokból kivehető, kaptam egy PK-val való fenyegetést is, amit azért is szeretnék megbeszélni, mert nem gondolom azt, Balage, hogy ezt magadra kellett volna venned, hisz ismersz, tudod mit, hogy, és milyen jelleggel szoktam mondani, közölni. Azzal a mondatommal, hogy "fórumon találkozunk", más formában is találkozhattál korábban, akkor viszont nem volt ebből probléma, így feltételezem azt, hogy a fogalmazással volt a probléma. Hogy miért írtam ezt be? Szimplán nem akartam veled veszekedni OOC chaten, mert annak semmi értelme, azért, mert nem egyezik valamiben a véleményünk, így arra a döntésre jutottam, hogy a fórumhoz fordulok, és azok után, hogy beírtam, hogy "rendben van" stb, hogy ne érjen téged meglepetés, és hogy ne zavarjalak össze azzal, amit a játékban mondtam, közöltem veled, hogy akkor majd panaszkönyvet fogok nyitni, amit - hangsúlyozok mégegyszer - nem azért nyitottam, hogy most ellened valamilyen formában irányítsak valami támadást. A legutóbbi Vlad-os PK alatt elhangzottak óta próbálom magam meghúzni, mióta ismét játszok, változtattam dolgokon, próbálom kerülni a konfliktusokat, a problémákat, amennyire csak tudom az adminügyeket, és úgy kb mindent, amivel bajba kerülhetek, de sajnos vannak olyan esetek, amikor kénytelen vagyok, egyszerűen muszáj felszólalnom ügyekben, mert úgy hiszem ez a dolog, amit a két videó bizonyít, 100%-ban érinteni fog minden olyan játékost, aki hasonló körökben mozog, mint én, vagy mint a NAV-os srác, Patrik. Azt szeretném kérni a bíráló személytől tisztelettel, hogy legyen szíves figyelembe venni azt, hogy milyen hozzáállással írom ezt a PK-t, arra tekintettel, amit mondtak nekem röpke másfél hónapja, és mennyire nem szeretnék ebből senkinek se rosszat, főleg nem magamnak, mert tényleg nem ez a cél, az pedig megint csak nem lenne kézenfekvő, ha panaszkönyv írás után én kerülök hátrányos helyzetbe, azok után, amikhez tartanom kell magamat, és tartom is az elkövetkezendő időben. Így is keveset járok fel, próbálok minél kevesebbet foglalkozni a játékkal, mert érettségim lesz, arra fordítom jelenleg kb minden energiámat, de szeretném, azt a minimális szabadidőmet is úgy eltölteni, hogy az felhőtlen legyen, és úgy gondolom, hogy ehhez az kell, hogy ezt az egészet normálisan meg tudjuk beszélni, és senki se jöjjön ki belőle rosszul. Tudom nem vagyok a szíve csücske sokaknak, sőt biztos vagyok benne, hogy sokan utálnak is, de vegyük szem elé azt a közeget, amiben, vagy amiben vagyunk, ez még mindig egy játék, és mi egy közösségben vagyunk, töltjük el az időnket egymás társaságában. Kérlek bennem is lássátok meg az embert, mert én is ugyan az vagyok, mint mindenki más, a jelenlegi játékosszámra való tekintettel én is próbálom a saját társaságomat úgy összetartani, amennyire csak lehet, és már-már családias keretek között játszani e kevés játékostárssal együtt, rendesen, és tisztességesen.

Edit.: Hozzászólhat felőlem az a személy, aki érdemben bármilyen plusz infót, vagy részletet tud közölni az esettel kapcsolatban, de kérem tényleg csak az írjon ide.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia Antoon.
Admin[5] Balage: (( ebben az ég világon semmi derby nem volt ))
Az ügy kapcsán is kifejtettem, a tisztán látás érdekében itt is megteszem. A rendőr haladt a közeledben, a szembe sávban. Olyannyira a közeledben, hogy az autó eleje már a Te hátsó kerekeddel kb egy vonalban volt. Amikor elérkeztetek ehhez a pillanathoz, te úgy döntöttél, hogy bekanyarodsz balra. Az üldözés tempója 150 km/h volt, a rendőr egy vonalban a hátsó kerekeddel, élesen kanyarodni akartál. Az ügy kapcsán ki is fejtettem, hogy felelőtlen voltál akkor, amikor úgy döntöttél hogy befordulsz ekkora tempóval, körülnézés nélkül az utcába, hisz ha belegondolsz, IRL is belenéztél volna abba a visszapillantóba, mielőtt befordulsz - elvégre tudtad hogy rád van tapadva a rendőrautó. És alapvetőnek tartom, hogy nem kanyarodik be senki abba az utcába abban az esetben, ha 100% annak az esélye, hogy ütközés lesz - márpedig ebben az esetben az ütközés elkerülhetetlen volt.

Indokolatlan AJ​
[2022-03-31 17:06:09] [Output] : Antoon Kuznetsov: (( nem tudok egyszerűen mit modnani erre ))
[2022-03-31 17:06:16] [Output] : Antoon Kuznetsov: (( semmi, ha nem sértődsz meg fórumon találkozunk ))

Nem szeretném túlragozni, mint ahogy az összes többi player részéről megvetem azt, ha ilyen módon írja le a PK megszületését, ebben az esetben is megvetettem. Számtalan ügy volt már ilyenekből, minden esetben azon az állásponton vagyok és voltam is, hogy ha valakinek szándéka az, hogy PK írási jogával éljen, akkor azt ne OOC chaten jelentse ki, hanem írja meg amint lehetősége adódik. Az adminként koordinált admin ügyeim alatt egyetlen dolgot sem szoktam/fogok magamra venni. Senkivel sem tartok haragot tudomásom szerint, abban viszont feltételezésem szerint mindegyikőnk egyet ért: mindenkinek egyenlő ügyintézés, és bánásmód jár. Itt is úgy cselekedtem, ahogy az elvárható akármelyik Admin részéről, példát statuáltam ezzel az összes többi játékosnak (+ akik látják a PK-t és olvassák a logokat) és egyben neked is, hogy milyen keretek között megengedhető ez a dolog. Itt ez már átlépett egy határt, ami után én már nem tűröm meg ezeket a megnyilvánulásokat.

A PK-tól függetlenül én nem fogok haragot tartani veled, mint ahogy azt az előzőnél sem tettem. Azt is fontos leszögezni, hogy semmi problémám nincs azzal, ha valaki panaszt nyit. Ezekben az esetekben legalább vannak olyan ügyek, amikbe bele látnak mások és tudnak belőlük infót meríteni, gondolkodás módot javítani a szerverhez.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
A rendőr haladt a közeledben, a szembe sávban. Olyannyira a közeledben, hogy az autó eleje már a Te hátsó kerekeddel kb egy vonalban volt. Amikor elérkeztetek ehhez a pillanathoz, te úgy döntöttél, hogy bekanyarodsz balra. Az üldözés tempója 150 km/h volt, a rendőr egy vonalban a hátsó kerekeddel, élesen kanyarodni akartál.
Erre pusztán annyit mondanék, hogy Patrik elmondása szerint PIT-manővert akart végrehajtani rajtam, amit annyiban kifogásolnék, hogy:
  • 150 km/h-val haladtunk,
  • Úgy felborított, hogy nekicsapódtam a falnak,
Egy PIT alapvetően nem így néz ki, ott csak a kocsi hátsóját szokták kilökni, hogy térjen le a pályájáról, és így kényszerítsék a lassításra, vagy esetleg megállásra, de ezt így ebben a formában, ahogyan 2 videó is demonstrálja az esetünket, nem tartom reálisnak, ilyen esetben ha lenne sérülésrendszer, elég nagy bajban lettem volna ott helyben az üldözés 4-5. percében. :D
Most az, hogy ez mennyire volt egy helyes mozdulat egy kertvárosi részen, szűk utcában lebonyolítva, a bíráló személy döntésére bízom.
Ha van esetleg valami arra is szívesen válaszolok.
 
  • Tetszik
Reactions: crose és makaveli

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

A PK-val való fenyegetőzés minden esetben/formában szankcionálható. Jogodban áll panaszkönyvet nyitni, de ezt nem kell mások előtt az OOC chaten közzétenni, mert onnantól fenyegetőzésnek számít és számított mindig is.
A derby-vel kapcsolatban megnéztem a logokat (erre még visszatérek) valamint a két videót. A te szemszögedből feltöltött videón sajnos pont nézetváltás történik, a kritikus pillanatban, így nem látni semmit, csak hogy alapból a rendőrnek kissé balra mész a szembe sáv irányába. (Azt nem tudom egyébként miért van felgyorsítva a video).
Patrik videóján viszont oldal irányból látszódik, ahogyan már melléd ér és egy ideig párhuzamosan haladtok, akkor már a két jármű összeér, majd erre bekanyarodsz balra ami miatt felborultál. [Kép]
Így ebből a szemszögből nézve nem Patrik okozta szándékosan a borulásodat, hanem a saját át nem gondolt manővered.

Ami a teljes esetet illeti, ez nem precedens, ezeket egyénileg kell elbírálni, ahogyan eddig is.

Viszont korábban megbeszéltünk valamit, amihez eddig amiatt tartottad is magad, mivel nem játszottál a szerveren. Többször is megbeszéltük mind chatben mind TS, hogy mik a feltételeim, én ehez tartom magam és hogy mindenki panaszkönyve/esete egyenlően kerül elbírálásra részemről és az admin csapat részéről is. Azt, hogy neked milyen a megítélésed, azt úgy gondolom a saját múltbéli cselekményeidben, hozzáállásodban keresd.
Antoon Kuznetsov: (( nekibasztál konkrétan egy ház kerítésének ))
A PK-val való fenyegetés (60 perc) és a fenti mondatban szereplő ooc stílus kapcsán én betartom az ígéretemet
és a stílusod miatt utolsó esélyben részesítelek. A szerverszabályzat mindenkire vonatkozik, helyzettől és rangtól függetlenül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.