Antoon Kuznetsov - Balage | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Antoon Kuznetsov

Panaszolt fél admin neve:
Balage

Panasz pontos megfogalmazása:
ATM-et rabolt az LCN, amire kimentem, a villogót AP határánál már levettem, elsősorban azért, hogy ne lehessen amiatt rám lőni. Befordultam az ATM-hez, ahol az utca végén már várt egy személy, aki azonnal elkezdett rám lőni, ötletem sincs, hogy miért, még kiszállni sem tudtam. Aki lelőtt, azt mondta, hogy látta a mellényemet, erről viszont ő sem tudott semmit mutatni. Elmondásuk szerint a terület körbe volt véve, viszont én csak két embert láttam. Egyébként a társaságból senki nem tudott semmilyen képet vagy logot mutatni, ami bizonyítékként tudott volna szolgálni, egyedül az én videóm volt. Végül Balage úgy bírálta, hogy jogosan lettem lelőve, az alapján, amiket az LCN-esek írtak OOC chatre, természetesen bizonyítékok nélkül.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nem kenyerem a PK nyitogatás, egyszerűen csak kíváncsi vagyok arra, hogy ez így rendben van-e.
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Hello, majd kérném csatolni az admin ügy alatti OOC chat logokat.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Mikor az ügyhöz kimentem, felszedtelek és odageteltem az érintett felet, @mrk (aki a frakciótársad) feltételezem hogy figyelte az ügyet és megbízható információkkal tudott nekem szolgálni a történtekről az adminchaten. Az Ő által mondott dolgokat azért tudtam figyelembe venni a bírálatkor is, mert egyrészt egyezett a másik felek magyarázatával másrészt pedig megbízok benne. Az érintett fél mielőtt te a képbe kerültél, akkor jött le a tetőről - ergo figyelte/védte a fúrás területét. A terület védése abban is megmutatkozik, hogy a videódat megnézve jobb oldalt az út szélén áll a fekete F10, amiből éppen kiszáll egy illegálos, és jobban kielemezve nem csak egyedül volt hanem voltak vele a társai is. Az ügy végén arra is kaptam bizonyítékot hogy rádiózás is történt arról hogy a rendvédelem megindult az irányotokba.
Davey Vincenzo: (( [2022-01-02 11:52:18] [Output] : Davey Vincenzo mondja ((rádióba)): Itt vannak. ))
Majd ez után nem sokkal lőttek le téged.
[2022.01.02 11:53:33] Raffaelle Mario Niccolo megölte Antoon Kuznetsov-t. [AK-47] (Fejlövés)
Ezen indokok alapján a terület, ahova te behajtottál az autóval védve/megfigyelve volt a rendvédelem ellen, és reálisan amint behajtottál, az érintett célkeresztbe vett téged. (Gyorsan jöttél, nyilván valóan nem oktalanul kocsikáztál arra -ezt le lehet szűrni.) Az első lövést akkor kaptad, mikor befordultál abba az utcába ahonnan az érintett lejött a tetőről.
rKW6H5b.png
Hozzáfűzöm, hogy végig a kezedben volt a fegyver, valamint a rendőrmellény is rajtad volt, tehát a képen látható helyzetben észrevehette rajtad ezeket a dolgokat és ezért adta le az első kerék, majd rád célzott lövést.

Az ügy végére a másik felek olyan magyarázatokkal tudtak nekem szolgálni, ami alapján megcáfolták a te általad mondott dolgokat, és nem adtak helyet az MG-nek, sem a DM-nek.
Northnak küldöm az ügy logjait
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
A terület védése abban is megmutatkozik, hogy a videódat megnézve jobb oldalt az út szélén áll a fekete F10, amiből éppen kiszáll egy illegálos, és jobban kielemezve nem csak egyedül volt hanem voltak vele a társai is.
Ez még mindig csak két fő, senki más nem látszódik a videóban, és még mindig nincsen semmilyen kézzel fogható dolog arra, hogy a terület "védve" volt. Attól, mert ketten ott vannak egymástól x méter távolságra, az szerintem nem egy levédett területet jelent.

Az ügy végén arra is kaptam bizonyítékot hogy rádiózás is történt arról hogy a rendvédelem megindult az irányotokba.
Davey Vincenzo: (( [2022-01-02 11:52:18] [Output] : Davey Vincenzo mondja ((rádióba)): Itt vannak. ))
Ez a rádiózás valamiért ügy közben nem került beküldésre, pedig direkt meg is kérdeztem őket, hogy van-e bármi bizonyítékuk arra, ami előreviszi az ügyet, hogy egyszerűbben bírálhass, részben ezért is gondolom azt, hogy ez a bírálat született, mert csak az én videóm alapján és az ők elmondásuk szerint mérlegeltél, ahol úgy gondolom ilyen szintben nem fér össze egymással.

amint behajtottál, az érintett célkeresztbe vett téged. (Gyorsan jöttél, nyilván valóan nem oktalanul kocsikáztál arra -ezt le lehet szűrni.)
Mi van akkor, ha nincs rajtam mellény? Ekkora távolságból is elkezd lőni rám, attól függetlenül, hogy civil jött-e oda vagy sem, vagy attól, hogy milyen sebességgel halad, mert egyáltalán nem mérvadó ebben a helyzetben.
Egyébként erre a kérdésemre az egyikőjük ezt a választ adta, ami szerintem elgondolkodtató.
[2022-01-02 11:55:35] [Output] : Lia Saveruci: (( egy random embert is lelőhetünk ha akciózunk ))

Egy másik válasz hasonló kérdésre:
[2022-01-02 11:56:21] [Output] : Antoon Kuznetsov: (( ha erre jön egy civil azt is főbelövöd? ))
[2022-01-02 11:56:28] [Output] : Antoon Kuznetsov: (( csak mert te atmet rabolsz? ))
[2022-01-02 11:56:29] [Output] : Raffaelle Mario Niccolo: (( honnan tudjam ki-ki? ))
[2022-01-02 11:56:34] [Output] : Raffaelle Mario Niccolo: (( pont erre jössz.... ))

Az ügy végére a másik felek olyan magyarázatokkal tudtak nekem szolgálni, ami alapján megcáfolták a te általad mondott dolgokat, és nem adtak helyet az MG-nek, sem a DM-nek.
Ezzel az a probléma, mint korábban említettem, és a panaszban is fentebb talán leírtam, hogy semmivel nem tudták alátámasztani azokat, amiket mondtak.


Megjegyzésképpen csak, hogy az eset kísértetiesen hasonlít egy pár hónappal ezelőttire, ahol a bírálat ugyan az volt, és az admin hibázott.

 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Ez még mindig csak két fő, senki más nem látszódik a videóban, és még mindig nincsen semmilyen kézzel fogható dolog arra, hogy a terület "védve" volt. Attól, mert ketten ott vannak egymástól x méter távolságra, az szerintem nem egy levédett területet jelent.
Természetesen le volt védve, mert ha ez nem történt volna meg a részükről, akkor hagyták volna hogy mindegyőjüket egyesével nyugodtan fejbe lődd. Talán még sorba is álltak volna.

Ez a rádiózás valamiért ügy közben nem került beküldésre, pedig direkt meg is kérdeztem őket, hogy van-e bármi bizonyítékuk arra, ami előreviszi az ügyet, hogy egyszerűbben bírálhass, részben ezért is gondolom azt, hogy ez a bírálat született, mert csak az én videóm alapján és az ők elmondásuk szerint mérlegeltél, ahol úgy gondolom ilyen szintben nem fér össze egymással.
A log az ügy végén lett beküldve, ha nézed a logodat még te is láthatod a sort. Az a dolog, hogy neked van egy videód az esetről, még nem zárja ki azt a tényt, hogy megvédheti magát a másik fél és megmagyarázhatja a dolgot. (De ezt a megmagyarázást valszeg nem kell tovább ecsetelnem.)

Mi van akkor, ha nincs rajtam mellény? Ekkora távolságból is elkezd lőni rám, attól függetlenül, hogy civil jött-e oda vagy sem, vagy attól, hogy milyen sebességgel halad, mert egyáltalán nem mérvadó ebben a helyzetben.
Ha nincs rajtad mellény, ebben az esetben még mindig ott van az az M4 a kezedben, amivel megkezded a kiszállást az autóból.
[2022-01-02 11:55:35] [Output] : Lia Saveruci: (( egy random embert is lelőhetünk ha akciózunk ))
Amennyiben befolyásolja az akció kimenetelét, és veszélybe sodorja azt - minden további nélkül.

Arra a linkelt PK-ra meg nem tudok mit mondani, én a mostani PK-ra fókuszálok és az én gondolataim alapján szoktam bírálni. Ebben az esetben egyértelműen egyoldalú lett volna a bírálat azzal, ha a te állításaidnak adok igazat, hisz mindenre kielégítő válasszal tudtak szolgálni. Azzal, hogy nem jöttél ki "nyertesül" az akcióból, bebizonyítja azt hogy tökre nem arról szól a játékod a szerveren, hogy élvezd, hanem azért hogy bele tudj szólni a másik játékos dolgába, esetlegesen vitába kezdj minden adandó alkalommal.

Remélem nem gondolod komolyan, hogy ki szállsz az autóból M4-el a kezedben, és az illegál megvárja amég a homlokára szegezed a fegyvert. Nem tervezek többet hozzászólni, lesz elég anyag a bírálathoz ezek alapján
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Arra a linkelt PK-ra meg nem tudok mit mondani
Pedig teljesen ugyan az az akkori, és ez az ügy is.

igazából én a mostani PK-ra fókuszálok és az én gondolataim alapján szoktam bírálni. Ebben az esetben egyértelműen egyoldalú lett volna a bírálat azzal, ha a te állításaidnak adok igazat, hisz mindenre kielégítő válasszal tudtak szolgálni.
Egyáltalán nem mondtam, hogy nekem kell igazat adni. Még mindig azzal van a problémám, hogy hiányos mérlegeléssel döntöttél az ügy során, és/vagy szerintem(!) nem vetted figyelembe a befolyásoló tényezőket.

Azzal, hogy nem jöttél ki "nyertesül" az akcióból, bebizonyítja azt hogy tökre nem arról szól a játékod a szerveren, hogy élvezd, hanem azért hogy bele tudj szólni a másik játékos dolgába, esetlegesen vitába kezdj minden adandó alkalommal.
Határozottan sértőnek tartom azt, hogy Te egy ilyen diagnózist állítasz rólam egy ügy után. Talán, mert nem értettem veled egyet.(?)
Úgy hiszem teljesen korrekten állok az egész ügyhöz, és hozzád is, normális szándékkal, és még mindig nem ellened irányul ez az egész dolog, akárcsak fentebb a megjegyzésben leírtam.


Remélem nem gondolod komolyan, hogy ki szállsz az autóból M4-el a kezedben, és az illegál megvárja amég a homlokára szegezed a fegyvert.
Leírtam már, még mindig nem az a probléma, hogy meghaltam, az, hogy nem adtak esélyt sem, teljesen unfair módon lett a szemem közé lőve, ráadásul fogalma sem volt az elkövetőnek ki is vagyok valójában, míg oda nem értem közelebb hozzá. Amúgy meg ki se tudtam szállni, mert aközbe haltam meg...

Várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Keep. és tommenxd

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Ugyan elsőre én is hasonlóra álltam hozzá, mint Balage az ügyintézés elején, azonban a másik fél elmondása alapján kielemezve a videót egyértelmű a szituáció.

Elsőként leszögezném, hogy korábbi PK bírálatot nem tudok / szeretnék figyelembe venni, mert minden ügy más. Főként, hogy a korábbi ügyhöz feltöltött videó már nem elérhető, de lényegtelen mert nem is ide tartozik.

Kielemezve a videót és a logokat;
  • FK rádión volt az eset előtt figyelmeztetés a rendvédelem jelenlétére (és Antoon videójában MDC jel is látható).
  • 2 személy is látható akik az ATM fúráshoz tartoznak (+2 a fekete F10-ben), tekintettel, hogy a fúrásra bejelzett az ATM, ami ismét látszik MDC-n, ebből kifolyólag az ott lévő fegyveres személyek nyílván nem a sarki kisboltból viszik haza épp a vacsorára valót..
  • Mikor bekanyarodsz nagy sebességgel az útra, nem lőnek ki.
  • A második kanyarnál sem lőnek még ki, pusztán a jobb hátsó kerekedet lövi ki Raffaelle, tehát még mindig életben vagy.
  • Megállsz a járművel, ekkor sem lőnek még ki, videón is látható, hogy Raffaelle a kocsira és mellé lő nem közvetlenül rád.
  • Elindul a kiszállás anim amikor már láthatóvá válik az M4, ekkor adja le a lövést Raffaelle, és ekkor sem első lövésre talál el.
A mellény kifigyelését nem tartom én sem reálisnak (Balage is megjegyzi ezt admin ügy alatt), viszont az hogy ők tudhatóan védik a kazettákat és a saját pozíciójukat/lebukásukat és fegyverrel szállsz ki + te sem a mellék utcába hajtasz be és közelíted meg onnan a helyszínt, hanem ismeretlen elkövető számmal egyből bele a helyszín kellős közepébe nagy sebességgel, szerintem ez is egy kikezdhető dolog rendvédelmi szemszögből is (biztosítatlan terület, 1 vs ? ).
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.