Antonio Vincenzo Jelentkezése az L.V Taxihoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Farkas012

Újonc
2019. 01. 27.
45
21
V4 karakter
Jax White
LV karakter
-
V2 karakter
-
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Dávid.
Hány éves vagy?
14
Hány játszott perced van?
2200
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Italian Criminals
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Mivel kevés volt az RP.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
6-os szint ellenére 100.000dollár munkával.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4óra kb.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Azért,mivel aktív vagyok,emellet jól tudok vezetni. Bármilyen csapatba képes vagyok beilleszkedni. Terhelhető vagyok,emellet lojális.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Dávidnak hívnak,14éves vagyok. Szeretek focizni kosarazni. A Jővőben informatika téren akarok elhelyezkedni. Az MTA-s "karieremet" 2016 Nyarán kezdtem el. A Szerverre 2019.04.20 fele regisztrálhattam,de volt egy nagy kihagyás , mivel iskola miatt nem értem rá.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Antonio Vincenzo
Jelentkező születési helye, ideje:
Olasz ország , Bibione , 1995.04.16
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Sarah Conteras
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért,mivel szeretek vezetni,emellet szeretnék segíteni Las Venturas lakosainak a szállításában.
Miért pont önt vegyük fel?
Azért,mivel lojális vagyok,emellet terhelhető. Bármilyen dologgal meglehet bízni. Gyors a reakció időm,emellet járatos vagyok a vezetésben.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Elengedhetetlen egy jó csapathoz. Nem megy mindenki a feje után. Mindenki egy elvet követ. Hierarchia uralkodik.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Szép Napot! Antonio Vincenzo vagyok. Nos,miért engem válaszanak a posztra? Azért,mivel terhelhető vagyok emellet lojális. Képes vagyok csapatmunkában dolgozni,emellet jó a reakció időm. Kedves vagyok az emberekkel. Nagyapám az olasz háborúkban tank sofőr volt,tehát van tapasztalatom minden téren a vezetésben.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Szép Napot! Antonio Vincenzo vagyok. 1995.04.16-án láttam meg a napvilágot Olaszországban,azon belül Bibioneban. Nem a legjobb,de nem is a legrosszab gyerekkorom volt. Minden megvolt ami kellet,csak nem 1 hét alatt,hanem mondjuk 1hónap alatt. A Lány testvéremmel mindig összetartottunk,így volt akkor is,amikor édesanyám eltávozott tőlunk. Édesapámnak segítettünk,én fát vágtam,a nővérem pedig mosogatott,kisseb ételeket főzött. Ilyenkor lehettünk kb 14-15évesek. Majd eljött az az idő,hogy munkát kellet keresnünk. Nővéremnek sikerült a munka találás,egy Irodában. Pár hónapra rá,nekem is sikerült,egy autókkal foglalkozó cégnél munkát kapni. Egyik nap mentem haza a munkából,amikor látom hogy levan zárva a ház körül minden,rendőrök állnak ott,majd elnézek a ház felé,és ott állnak a mentősök,akik egy fekete zsákot néztek. Odamentem a rendőrökhoz,hogy megkérdezzem hogy mi történt,amikor így szól a rendőr: Egy úr meghalt a házban,egy robbanást követően. Ezután felhívtam a nővéremet,hogy apu halott...elintéztük apámnak a temetését,majd ottvolt a ház,félig kirobbant konyhával. Megpróbáltam felújítani valahogy,de nem lett olyan mint apával volt... Azóta is itt élek egyedül,mivel a nővérem elhagyott engem,nem tudom hogy merre mehetett,telefont nem veszi fel. De az interneten látom őt képeket,tehát gondolom hogy nem lehet baja. Tehát,itt vagyok most én.

Aláírás: Antonio Vincenzo
Kelt.: 2019.09.07/RIGHT]
 

Cápa

#N54BiTurboCrew
Támogató
2019. 01. 10.
381
300
24
Hatvan
V4 karakter
Liam Sean
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Liam Sean/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció szabályzatot.)

Ui.: Eddigi leggyengébb. Nézzük meg azért.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.