Antonio Ortega jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zoleyy

Újonc
2019. 03. 15.
5
0
Magyarország, Győr-Moson-Sopron megye, Győr
V4 karakter
Sofia Ortega
LV karakter
Browns Da Micle
V2 karakter
Antonio Ortega
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Antonio Ortega
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 6560
IC SZINT: 11

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Nemzeti Nyomozóiroda
TÁVOZÁSAID OKA: Kilépés irl gondok miatt
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: nincs
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: nincs

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok. Zolinak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. Debrecenben születtem, de 10 éve Győrben élek. Szabadidőmben általában barátnőmmel, vagy gép előtt töltöm, más elfoglaltságot ritkán találok. Kimagasló helyesírási készséggel és szókinccsel büszkélkedhetek, aminek van egy olyan hátulütője, hogy gyakran kijavítom az embereket akikről ez nem mondható el. Barátságosnak mondanám magam, nem gyakran káromkodok vagy kiabálok.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? A szerelő frakciók nekem kimaradtak az életemből, szeretném megpróbálni, szeretném a közösséget tovább erősíteni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
Tizenkét órán belül frissítsd a V2-es karakternevedet. @Ranzer
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.10.27 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.