Antonio Frank jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Incognitoo

Újonc
2020. 12. 16.
68
39
20
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok, 17 éves vagyok Martinnak hívnak. Németországban élek már 6 éve lassan. Szabad időmben általában a V2 utcákat járom mert sok szabad időm van, de ezen kívül szeretek focizni is vagy csak haverokkal kint lógni. Szeretek gépeket össze rakni majd rá 1 hónapra tönkre tenni őket. Jelenleg Szakmai előkészítő évbe vagyok ( ‎Berufvorbereitungsjahr ‎). Sok időt töltök el a gép előtt általában de szívesen szoktam segítek a szüleimnek a ház körüli munkákban.

Mióta játszol a szerveren?

2017-08-16

Eddigi elért dolgok:

Sikerült bekerülnöm a See City Taxi társasághoz ahol már haladó sofőr vagyok. Voltam már I.D.G is párszor de ezek mellet sok új barátot találtam és új embereket ismertem meg.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Admin haverokkal akikkel együtt vagyok TS-es folyton hallom hogy milyen ügyeket csinálnak és mivel voltam I.D.G ezért gondoltam én is szivesen ki probálnám hogy milyen egy S.G.H napja.

Miért téged válasszunk?

Hát szerintem kellő szervertapasztalattal és komolysággal rendelkezek hozzá, hogy probléma nélkül elvégezzem a feladataimat.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Napi 7-8 órát

Naponta hány órát tudsz online lenni?
napi 7-8 órát

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megprobálom neki elmagyarázni hogy csak Admin tud javítani de ha nem érti meg akkor szólok egy Adminnak. Illetve egy Admin eleve nem javít autót, csak ha bugról van szó és ha tudja bizonyítani is.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

El magyaráznám neki hogy melyik szerelő telep hol található. Van az SCCS (Los Santosban) és a Fix and Drive (San Fierroban). Illetve hogy ha lerobbant a járműve akkor hogy tudja ki hívni a szerelőket (/call 222-222 vagy /call 444-444) Minden Szerelő telepen van gyors sáv ami egy fix árat tartalmaz a gyors sáv (ami mindig 700.000 forint, csak ha nem Cascos a kocsid). A Casco röviden annyit jelent hogy egy adott cég szerződést kötött a szerelőkkel xy ideig és leadott rendszám alapján a szerelők ezáltal olcsóbban szerelnek nekik illetve hamarabb be juthatnak a telepre. A szerelő telepen lehet forgalmit kiváltani amit a játékos szint úgy a Városházán tud kiváltani.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza ( Ott tud különféle munkát felvenni mint: Benzinszállító, Bányász vagy Favágó. Itt tudja bejelenteni az ingatlanjait vagy akár horgász engedélyt, ADR Vizsgát vagy személyigazolványt kiváltani.) Autó kereskedő ( Ott különféle járműveket tud venni hogy ne kelljen mindig gyalog elmennie ahova szeretne meg hogy ne kelljen Buszra szállnia vagy más utazási szolgáltatást igénybe vennie. ) Autósiskola ( Itt a jogosítványát tudja letenni illetve minden Frakciónál alap elvárás a jogosítvány. Ha le teszi akkor előnyben lesz mivel nem kell mindenhova gyalog elmennie, illetve nem kell Taxit hívni és így tud majd spórolni is.)

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Meg kérdem Adminchat-en hogy esetleg valaki tud vele foglalkozni de ha nem akkor abba kell hagynom az RP szituációt és amint végeztem a játékossal folytathatom

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Jelenteném az esetet egy Adminisztrátornak az Adminchat-en

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen Imgur: The magic of the Internet

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Még nem és remélem nem is leszek Imgur: The magic of the Internet
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: AkashiV2

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Bővítsd a lapodat, mert ez nagyon kevés.
 

AkashiV2

Újonc
2019. 07. 28.
24
39
23
V4 karakter
Akashi Lorenz
V2 karakter
Lusia Cresces
Soksikert!! Tetszik a lapod
Támogatom
 
Utoljára szerkesztve:

Hege

Újonc
2019. 07. 26.
14
12
Győr
V4 karakter
Patrizio Veira
V2 karakter
Patrizio Petronella
Hali! Elolvastam a lapod, szerintem jó lett. Sok sikert!
UI: Támogatom
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

El magyaráznám neki hogy melyik szerelő telep hol található. Illetve hogy ha lerobbant a járműve akkor hogy tudja ki hívni a szerelőket (/call 222-222 vagy /call 444-444) Minden Szerelő telepen van gyors sáv ami egy fix árat tartalmaz ( 700.000 forint )
Szia! Ezt a részt bővítsd kicsit. A többi egész jó, bár a helyedben néhány helyen én még belenyúlnék! Sok sikert!
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Incognitoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.