Antonio Blackwood jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FooliaLV

brainless
2019. 12. 30.
475
587
Békéscsaba
V4 karakter
leif_lund
LV karakter
arthur_hensley
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Antonio Blackwood>

Születési helye, ideje:
< 1970/01/16,Blueberry hospital.>

Édesanyja lánykori neve:
< Mya Blackwood>

Jelenlegi lakcíme:
< Venturas Ave. 11>

Hány éve él a városban?:
< 2000 ben költöztem ide. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Jelenleg munka nélküli vagyok és szeretnék egy jó mukahelyet és sok embert szeretnék megismerni las venturasban és a Redline Auto Servrice az egy jó hely lenne szerintem.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Én 4 évig tanultam szerelőnek és dolgoztam 2 évet Montgomery-ben egy szerelőnél úgyhogy ez a része nem lehet nagy baj. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen >

Előző munkahelye(i):
< Montgomery Auto service >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezek>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Antonio Blackwood>



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 6067 amikor a lapot írom.>

Eddigi frakcióid:
< nem volt.>

Jelenlegi frakciód:
< ->

Mióta RP-zel?:
< Elég régóta,sokat játszottam NL-system en is v3 on is egy keveset lv-n kb.: 2-3 hónapja játszok.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Jó frakció,izgalmas és szeretnék sok ember között lenni sok embert ismerni,több rp lehetőséget rejt magában.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Ha a percem nem is sok Rp-zni kicsit tudok azért és majdnem minden nap fent vagyok a szerveren.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 0:https://imgur.com/a/v1R8oe8>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< nem:https://imgur.com/a/v1R8oe8>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/Q6bUQad>

Voltál-e már szerelő?:
< Nem.>

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves.>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2-3 hónapja regisztráltam las venturas re>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Legkevesebb 1órát minimum rátudok szánni a frakcióra.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután és este felé. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1.>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Én egy 14 éves 8.-os tanuló vagyok Gábor-nak hívnak aki eléggé sok időt tölt játékkal kicsi sportal és egyéb tevékenységekkel. Kezdjük a játékkal .Kicsit volt már lehetőségem kipróbálni milyen a RolePlay mint Lv-n mint Nl System-en is. Soprtolni minden héten járok heti 5 órát. A Célom miután elvégeztem az általánost vagy közszolgálatira vagy gépészetre jelentkeznék. A jövőben a céljaim jelenleg az jelentkezni egy frakcióba majd ott sikeresen elhelyeszkedni emellett egy sikeres felvételi.A közelfövőben szeretnék Németországban dolgozni vagy hangteknikában vagy piroteknikában esetleg rendészeten elhelyeszkedni. >
 

lisahernandez

Újonc
2019. 12. 17.
40
12
Ulm, Németország.
V4 karakter
Lisa Hernandez
LV karakter
------------
V2 karakter
------------
Szia. 2-3 hónapja játszol és csak 6000 perced van, 1 órát szánnál napi szinten a frakcióra ami nagyon kevés. Jailekkel nincs gond, szerintem te ezt a frakciót nem vennéd komolyan.. Ez az igazság. A lapod elég rövid lett, a " Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ): " szép lett, de ne egy-két szavas válaszokkal válaszolj a többi kérdésre. Sajnálom, de én nem Támogatlak!
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! lapod kicsit rövid ! A Játszott perceddel nem lenne probléma ami az Frakció aktivitást illeti kevés lenne az az 1 óra Ha többet tudnál vállalni akkor tudlak támogatni de addig sajnos Tartózkodom!
 

FooliaLV

brainless
2019. 12. 30.
475
587
Békéscsaba
V4 karakter
leif_lund
LV karakter
arthur_hensley
Én nem azt írtam a lap ba hogy fixen 1 óra csak annyit mondtam minimum 1. Ez azt jelenti hogy nem 1 és kész hanem több is ez egy alap csak.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.01.31. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.