antonin de esta--tommen-panaszkönyv. | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RÁJENKA

Barangoló
2020. 03. 01.
78
81
20
Komárno
V4 karakter
Charles Moretti
LV karakter
Klara Young
V2 karakter
Oshita Kakashi
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
antonin de esta

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Ami történt egyáltalán nem volt derby szerintem.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nem az admin, hanem a döntéssel van nekem gond, mert ha többször mentem volna neki, akkor aláirom hogy derby, de mondtam is hogy nem volt szándékos, a drága TEK, emberei egyből olyan ooc stilussal kezdtek ami szerintem nem volt szép.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Szóltam a TEKeseknek, hogy vegyenek vissza, valamit igazából csak idéztek a te IC soraidból, bár a nyelvezetük elég nyers volt.

Nem tudom elképzelni, hogy miért váltanál pont akkor sávot egy full üres autópályán, amikor a TEKes jön mögötted, pláne, hogy előtte volt egy szóváltásotok.

Peace.
 

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Cső, én vagyok ez egyik drága TEK-es. A videó is az én "birtokomban" van, ezért veszem a bátorságot, hogy írjak ide.
Az incidens előtt is ugyan így mentünk az autópályán, mikor a társas házaknál megpillantottatok egy tököt, vettetek is hatalmas lendülettel egy jobbost, ezzel karambolt generálva.
A tök felvétele után volt egy kisebb szócsatánk (videón látszódik), utána pedig tetted ezt a gyönyörű manővert, és még van pofa ahhoz, hogy panaszt tegyél. :ROFLMAO:
Nem szeretem a kamut, ezért is vettem fel egy stílust OOC, nyilván nem fogok jó pofizni veled, mikor egy ilyen után csak a saját bőröd akarod menteni, meg felhozol olyan hülyeségeket, ami nem is az ügyhöz tartozik.
(A kommentet csak segédkezés miatt írom meg a bíráló adminnak, viszont amennyiben úgy gondolja még sincsen közöm a panaszhoz, nyugodtan törölheti azt.)
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Keep. és RÁJENKA

RÁJENKA

Barangoló
2020. 03. 01.
78
81
20
Komárno
V4 karakter
Charles Moretti
LV karakter
Klara Young
V2 karakter
Oshita Kakashi
Most én is nyitottam volna ügyet amikor ott a tök npc-nél belénk durrantatok ? ne vicceljünk már..😂
 
  • Vicces
Reactions: makaveli

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Tökre más, hogy váratlanul lekanyarodsz és úgy megyünk belétek, mint ez a szituáció. Megint csak próbálod elterelni a saját hülyeségedről a figyelmet.
 
  • Tetszik
Reactions: forog a fold

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Itt nem az ütközéssel van a probléma, hanem a kivehető szándékossággal, azzal, hogy ráhúztad a kormányt. Márpedig simán elképzelhető, hisz indíték van rá az előbb említett ütközés és szócsata miatt. Mivel a te szemszögedről videó nem készült, ezért ennek ellenkezőjéről nem tudtam meggyőződni.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
A videót többször átnézve jómagam is próbáltam okot találni arra, hogy miért váltottál hirtelen sávot mikor a melletted lévő oldalon nagyobb sebességgel próbáltak elhaladni.

Most én is nyitottam volna ügyet amikor ott a tök npc-nél belénk durrantatok ? ne vicceljünk már..😂
a drága TEK, emberei egyből olyan ooc stilussal kezdtek ami szerintem nem volt szép.
Többször is említést teszel arról, hogy ebben az ügyben a kommandósok is valamilyen formában szabálysértést követtek el, de erről nem mellékeltél bizonyítékot és a panaszod sem ellenük irányul, hanem Tommen bírálata ellen. Az ügyintézés idején ezeket a bizonyítékokat mindig van lehetőséged felmutatni és az adminisztrátornak kötelessége helyesen eljárni akkor is, ha mindkét fél egyaránt hibázott valamiben.


A panasz jogtalan, Tommen helyesen járt el.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.