Antonia D Hernandez jelentkezése [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

golyó

Újonc
2019. 01. 25.
30
12
LV karakter
Jackson S Kennedy
V2 karakter
Alvin Graham

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Ábelnek szólíthattok, és 13 éves vagyok. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, SAMP és egyéb szervereken?

~ 3,5éve körülbelül ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017-03-27 19:05:30 óta játszom és 80.000 ezer percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, névváltásokról is!)

~ https://imgur.com/a/1eC7OjN ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ igen rendelkezem mindkettővel, használható mindkettő. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?

~ Jelen pillanatban nincs ismeretségem a frakción belül. ~


Melyik frakcióban voltál ezelőtt és mennyi időt töltöttél el ott?

~
~Első frakcióm a SCCS volt, még elég régen olyan 2-3 éve amikor a szervert kezdtem ebben a frakcióban olyan 2 hónapot voltam Utána átmentem egy illegális frakcióba a MOB-ba ott eltöltöttem egy 3 hónapot, voltam még rendőrség és taxi ahol 1-1 hónapot töltöttem. Valamint a Los Zetas frakcióban is voltam 3 hónapot, ami megszünt és így kikerültem.~




Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ ~Igen, tudnám teljesíteni a szabályzatban leírtakat. Napi 5-10 óra között tudnék teljesíteni.~ ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ ~Vörös Ábelnek hívnak 13 éves vagyok. Egy kis faluban élek van egy nagyobb testvérem aki szintén RP szerverken játszik. Már kiskorom óta játszom számítógépen, ez és még a biciklizés a hobbim. Nagy előny,hogy aktív és kitartó vagyok minden tekintetben, hátrányom az nem bírom ha valaki kritizál negatív irányba. Rég óta RP-zem napi szinten órákat játszom. Nagyon szeretek a szabadban is lenni akár csak bicikli vagy ha a barátokkal kimegyek lógni. Ezért elég jó a beszédkészségem is. Nagyon sokat beszélek ami lehet előny is meg hátrány is. Írni viszonylag jól tudok ami az RP-n igen fontos szerepet játszik.~ ~



IC RÉSZ



Teljes neve:
~ ~ Antonia D Hernandez ~ ~


Születési helye, ideje:

~
~ Los Santos 1998.08.18




Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autószerelői technikum. ~


Bejelentett állandó lakcím:

~See City, Ganton street 4. ~


Személyi igazolványáról egy kép:

~ ~ https://imgur.com/a/2dzVodS ~ ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ ~ A városon belül hallottam a jó hírét a szerelő műhelynek és ezért döntöttem úgy,hogyha már a végzettségem megvan hozzá akkor egy jó közösség közé tudjak tartozni és bepróbáljam magam hátha a vezetőség a felvételemről dönt. ~ ~


Elfogadja a szervezet minden szabályzati pontját, valamint rendelkezik-e a belépéshez szükséges összeggel?

~
~ Rendelkezem, és elfogadom a szabályzati pontot. ~



Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~
~Antonia D Hernandez a becsületes nevem. 1998.08.18 születtem meg a Los Santos-i korházban. Szegényebb családban nőttem fel viszont apám autószerelőként tevékenykedett és hiába voltam lány érdekelt a szakma. Ezért úgy döntöttem,hogy elmegyek egy autószerelői iskolában azt befejezve elindulok munkát keresni, voltam már egy másik szerelőtelepnél amely nem tetszett annyira , ezért el is hagytam azt. Így elhatároztam,hogy megpróbálkozok az önök cégénél a Fix&Drivenál.
Rengeteg tapasztalatom van, és már dolgoztam egy másik cégnél nem volt rám panasz, ezért nincs rossz hírnevem, mindig alapos munkát végzek, soha nincs olyan,hogy valamit elrontok. Fontos nekem a tapasztalat és az,hogy hogyan is legyek a lepontosabb legprecízebb, komoly kitartó személyiség vagyok.

~


Aláírás:



Antonia D Hernandez
JaydenV2 válasza:
12 órád van frissíteni az IG neved!
Angelo válasza:
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.